Těhotenské příznaky pár dní po ovulaci

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Renca127
11.4.11 19:04

ahoj Tyterko…
tak ja mela snad vsechny tehu priznaky,kazdy mesic jine a tehotna jsem stejne nebyla,ale myslim si, ze tyden pred ms testujes brzo.zkus vydrzet i kdyz to urco neni lehke jak se snazite tak dlouho a porad nic,u dr.jsi byla?

  • Citovat
  • Upravit
23
11.4.11 19:05

doufam že to přejde je to blbi kdyš chlap děla takove věci asi by mě to taky urazilo, mrzi nmě to. ale rači bych mu asi odpustila nake porno neš aby mě třeba podvaděl

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
642
11.4.11 19:06
jo furt ma je stazene v pc,dokonce jsem nasla nejake nahate fotky bab :roll: ale co jak to dela ne prede mnou ale jak je pryc tak at se kouka..vzdyt je to jen chlap Pajo…takovy menecenny druh :wink:

Ten můj taky kouká, stahuje i při něm masturbuje. Někdy mě to hrozně se… ale co nadělám… :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Renca127
11.4.11 19:08

muj taky,me to nevadi pokud to nedela prede mnou..ja na to taky nekdy koukam jak jsem sama..ale spis takove spise eroticke nez primo porno…no co holky radsi at koukaji na porno a mastrubujou .nez aby skakaly po nejake cizi babe nemyslite?

  • Citovat
  • Upravit
Renca127
11.4.11 19:11
Nanisek píše:
doufam že to přejde je to blbi kdyš chlap děla takove věci asi by mě to taky urazilo, mrzi nmě to. ale rači bych mu asi odpustila nake porno neš aby mě třeba podvaděl

nanisku,ty jsi češka,nebo ne?

  • Citovat
  • Upravit
4649
11.4.11 19:15

Ahoj Tyterko, taky si myslím, že je brzy :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
758
11.4.11 19:17

ahoooj holky,jsem zpět a vítám tyterku :mavam:

holky tak já na pornu nevidím nic zlého,neříkám že to sleduji ale mm ho má v noťasu a mi to teda nijak nevadí,je to u chlapa normální věc......

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
11.4.11 19:53

Ahoj holky :)

Ahojte, ráda bych se k vám přidala do diskuze :) a rovnou se i zeptala na vaše zkušenosti. S přítelem jsme si řekli, že se začneme snažit o mimiska. Antikoncepci neberu už dva roky, takže jsme tomu prostě teď jen nechali volný průběh. Prvni den poslední MS byl 23.03., ovulaci jsem si nijak nepočítala, cyklus mam celkem pravidelný. Tulili jsme se 1.4. a pak 4.4, tedy někdy kolem ovu to bylo, jistá si ale nejsem. Ale každopádně od toho pondělí 4.4. večera mě začalo docela dost bolet v podbřišku a nepřestalo doteď, na zač.více na pravé straně, teď spíš uprostřed a co mě udivuje ještě víc začalo mě bolet v bedrech, občas jako by tam bolest vystřelila. Jinak běžně před MS bolesti moc nemám, jen chvíli a hned to odezní(do další MS je stejně ještě daleko), ikdyž si mimi přeji, tak nemám pocit, že bych se nějak moc pozorovala, ale tahle bolest se ignorovat nedá. Nemáte někdo podobný zážitek tak brzy po možném oplodnění? Kdy má smysl v mém případě si udělat test, mám ještě čekat na MS? Díky moc holky, je to pro mě nová životní kapitola, za každou podporu budu moc ráda a hezký večer všem!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Renca127
11.4.11 20:00

ahoj Chesie - me tak napadlo nemas ovu az tedka?me pri ovu taky boli vajecnik,v krizi..a po ovu jeste tak tyden.

  • Citovat
  • Upravit
642
11.4.11 20:02

Ahoj Chesie. Já si myslím že na testík je ještě dost brzo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
642
11.4.11 20:02
Ovu by to klidně být mohla- to by tak celkem vycházelo.
Renca127 píše:
ahoj Chesie - me tak napadlo nemas ovu az tedka?me pri ovu taky boli vajecnik,v krizi..a po ovu jeste tak tyden.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
738
11.4.11 20:08

Ahojte, hlsím MS! takže začínám nový cyklus a těším se na další ovu, slibuji si, že si budu vše pečlivě značit a taky jsem se dnes objednala na gyndu po dvou letech ať vím, zda jsem v pořádku…
Manžel je protivný, přepracovaný, na porno hledí a určo u toho nesedí a nevyšívá… :jazyk: Mě řekl, že se míní začít snažit až od června a do té doby asi celibát…???nevím, no je u nás pěkné dusno :nevim:
Veveřinko to vypadá skvěle!!! myslím na Tebe!!! a držím pěsti!
Já na vás budu myslet, budu nakukovat a držet palečky!!! Všem!!! :palec: :palec: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
11.4.11 20:08

Ahoj Reni, vubec si nejsem jista, takove bolesti jsem nikdy driv nemela, ovulaci jsem zaznamenala jen chvilkovou bolesti, ale ted to trva tyden, tak mam z toho divny pocit (no s pritelem jsme se tulili i pozdeji:) tak snad i tak by byla sance…ale aby to vyslo na poprve, to mu se mi stejne moc nechce verit

Ahoj Armiangel, take myslim, ze je jeste brzy, asi pockat kolem toho 20teho ze?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Renca127
11.4.11 20:13

Chesie,mozne je vsechno,hele jestli byla ovu 4.4 tak tted by se klidne mimco mohlo uhnizdovat :-D

  • Citovat
  • Upravit
13
11.4.11 20:16
Renca127 píše:
Chesie,mozne je vsechno,hele jestli byla ovu 4.4 tak tted by se klidne mimco mohlo uhnizdovat :-D

Reni no to by byla nahoda :-) Ja právě měla pocit, že ovu mohla to pondělí být. Ale že by hned začaly bolesti? Většinou píšou bolesti v podbřišku až později (ale moc načteno toho teda nemám :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová