Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
doufam že to přejde je to blbi kdyš chlap děla takove věci asi by mě to taky urazilo, mrzi nmě to. ale rači bych mu asi odpustila nake porno neš aby mě třeba podvaděl
Ten můj taky kouká, stahuje i při něm masturbuje. Někdy mě to hrozně se… ale co nadělám… ![]()
muj taky,me to nevadi pokud to nedela prede mnou..ja na to taky nekdy koukam jak jsem sama..ale spis takove spise eroticke nez primo porno…no co holky radsi at koukaji na porno a mastrubujou .nez aby skakaly po nejake cizi babe nemyslite?
Nanisek píše:
doufam že to přejde je to blbi kdyš chlap děla takove věci asi by mě to taky urazilo, mrzi nmě to. ale rači bych mu asi odpustila nake porno neš aby mě třeba podvaděl
nanisku,ty jsi češka,nebo ne?
ahoooj holky,jsem zpět a vítám tyterku ![]()
holky tak já na pornu nevidím nic zlého,neříkám že to sleduji ale mm ho má v noťasu a mi to teda nijak nevadí,je to u chlapa normální věc......
Ahojte, ráda bych se k vám přidala do diskuze
a rovnou se i zeptala na vaše zkušenosti. S přítelem jsme si řekli, že se začneme snažit o mimiska. Antikoncepci neberu už dva roky, takže jsme tomu prostě teď jen nechali volný průběh. Prvni den poslední MS byl 23.03., ovulaci jsem si nijak nepočítala, cyklus mam celkem pravidelný. Tulili jsme se 1.4. a pak 4.4, tedy někdy kolem ovu to bylo, jistá si ale nejsem. Ale každopádně od toho pondělí 4.4. večera mě začalo docela dost bolet v podbřišku a nepřestalo doteď, na zač.více na pravé straně, teď spíš uprostřed a co mě udivuje ještě víc začalo mě bolet v bedrech, občas jako by tam bolest vystřelila. Jinak běžně před MS bolesti moc nemám, jen chvíli a hned to odezní(do další MS je stejně ještě daleko), ikdyž si mimi přeji, tak nemám pocit, že bych se nějak moc pozorovala, ale tahle bolest se ignorovat nedá. Nemáte někdo podobný zážitek tak brzy po možném oplodnění? Kdy má smysl v mém případě si udělat test, mám ještě čekat na MS? Díky moc holky, je to pro mě nová životní kapitola, za každou podporu budu moc ráda a hezký večer všem!
ahoj Chesie - me tak napadlo nemas ovu az tedka?me pri ovu taky boli vajecnik,v krizi..a po ovu jeste tak tyden.
Renca127 píše:
ahoj Chesie - me tak napadlo nemas ovu az tedka?me pri ovu taky boli vajecnik,v krizi..a po ovu jeste tak tyden.
Ahojte, hlsím MS! takže začínám nový cyklus a těším se na další ovu, slibuji si, že si budu vše pečlivě značit a taky jsem se dnes objednala na gyndu po dvou letech ať vím, zda jsem v pořádku…
Manžel je protivný, přepracovaný, na porno hledí a určo u toho nesedí a nevyšívá…
Mě řekl, že se míní začít snažit až od června a do té doby asi celibát…???nevím, no je u nás pěkné dusno ![]()
Veveřinko to vypadá skvěle!!! myslím na Tebe!!! a držím pěsti!
Já na vás budu myslet, budu nakukovat a držet palečky!!! Všem!!!
![]()
Ahoj Reni, vubec si nejsem jista, takove bolesti jsem nikdy driv nemela, ovulaci jsem zaznamenala jen chvilkovou bolesti, ale ted to trva tyden, tak mam z toho divny pocit (no s pritelem jsme se tulili i pozdeji:) tak snad i tak by byla sance…ale aby to vyslo na poprve, to mu se mi stejne moc nechce verit
Ahoj Armiangel, take myslim, ze je jeste brzy, asi pockat kolem toho 20teho ze?
Chesie,mozne je vsechno,hele jestli byla ovu 4.4 tak tted by se klidne mimco mohlo uhnizdovat ![]()
Renca127 píše:
Chesie,mozne je vsechno,hele jestli byla ovu 4.4 tak tted by se klidne mimco mohlo uhnizdovat
Reni no to by byla nahoda
Ja právě měla pocit, že ovu mohla to pondělí být. Ale že by hned začaly bolesti? Většinou píšou bolesti v podbřišku až později (ale moc načteno toho teda nemám ![]()
ahoj Tyterko…
tak ja mela snad vsechny tehu priznaky,kazdy mesic jine a tehotna jsem stejne nebyla,ale myslim si, ze tyden pred ms testujes brzo.zkus vydrzet i kdyz to urco neni lehke jak se snazite tak dlouho a porad nic,u dr.jsi byla?