Těhotenské příznaky pár dní po ovulaci

Napsat příspěvek
Velikost písma:
642
11.4.11 17:30

A testík asi nic neukázal viď? Kéž by někdo vymyslel něco lepšího.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23
11.4.11 17:34

me doktor radil at skusim po milovani stojku ale přítel se mi směje že se na to rad mrkne tak jsem to ještě neměla odvahu skusit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
642
11.4.11 17:37

Stačí svíčku… :lol: Nebo opřít nohy o zeď a zvednout pozadí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Renca127
11.4.11 17:42

holky vás dočíst,to je teda něco..

  • Citovat
  • Upravit
23
11.4.11 17:46

a jak docilite toho aby ve vas zustali spermoušci?? :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Renca127
11.4.11 17:48

ja zustavam jeste tak pul hodky lezet nez se zvednu…a taky davam na chvilku nohy na horu,nebo je tam dostrkm prstem - ale zatim mi to bylo vsechno na ho…

  • Citovat
  • Upravit
JaPaS
11.4.11 17:50

taky zůstávám ležet aspoň tu půl hodinku

  • Citovat
  • Upravit
JaPaS
11.4.11 17:52

a s prsama mám jendu velkou změnu, že mi pořád stojí bradavky :oops:

  • Citovat
  • Upravit
23
11.4.11 17:54

no pravě že mam ješte obavi aby se mi chlap nesmal kdyš po milovani budu dělat psí kusi ale tak asi si chlap bude muset nechat komentař pro sebe. jo a taky mi bylo doporučene milovani ve vaně ale nato mame malou vanu :-P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Renca127
11.4.11 18:01

jo?a proc zrovna ve vane?

  • Citovat
  • Upravit
23
11.4.11 18:09

ze plavou spermouši lip kdys se milujete ve vode protože i naka voda se dostane i do tebe ale zase kdyš si to vemu logicky tak kdyš lezu z vany tak to stejně musi vytyct, ja to ješte neskoušela posílam dal radu od lekře

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4649
11.4.11 18:11

Holky, já si při milování podkládám zadeček, někde jsem to četla a pak jsem taky někde četla, že je dobré si lehnout na břicho. Taky zůstávám ještě pak ležet. Ale prý ty rchlé spermijky jsou dost rychlé a to co většinou vyteče už je jen ten sekret :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Renca127
11.4.11 18:13

no ja nevim,me to prijde jako blbost.do delohy se ti tezko dostane voda ne?

  • Citovat
  • Upravit
JaPaS
11.4.11 18:17

asi se ve vaně trochu vody do pochvy dostane, ale to spíš ty spermie vyplaví než, že by jim pomohla.

  • Citovat
  • Upravit
23
11.4.11 18:23

ptala jsem se i v sanusu v Jihlave a nato se doktor nevijadřil

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová