Těhotenské příznaky pár dní po ovulaci

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Renca127
11.4.11 09:42

já se to snažím moc neřešit, ale moc mi to nejde..furt to mám v hlavě.

  • Citovat
  • Upravit
JaPaS
11.4.11 09:43
Evita.83 píše:
Japas
No já ti chtěla pomoct přírodní cestou.Ale Lactuloza je dobrá.Sladká jak med.A nebo Duphalac.

ale to víš, žes mi dala taky dobrou radu :)… zkusím nejprva přírodní cestu, pak tu Lactulozu. jen přemýšlím, jaký mám doma kompot. Krom párku v rohlíku nemám chuť na nic :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
JaPaS
11.4.11 09:47
Evita.83 píše:
Já jsem už sama ze sebe nešťastná.Já bych tak potřebovala to mimi.Jinak i ten náš vztah nedopadne dobře. :pocitac:
:hug: :hug: :hug:
  • Citovat
  • Upravit
JaPaS
11.4.11 09:48
Renca127 píše:
já se to snažím moc neřešit, ale moc mi to nejde..furt to mám v hlavě.

a jak to teď vlastně máš? Měli jste :hug: v době ovu, nebo si před ovu nebo jak?

  • Citovat
  • Upravit
Renca127
11.4.11 09:51
JaPaS píše:
Renca127 píše:
já se to snažím moc neřešit, ale moc mi to nejde..furt to mám v hlavě.
a jak to teď vlastně máš? Měli jste :hug: v době ovu, nebo si před ovu nebo jak?

ja bych mela mit ovu asi ve stredu..tak ze u me je to zabite opet..

  • Citovat
  • Upravit
758
11.4.11 09:55
Renca127 píše:
já se to snažím moc neřešit, ale moc mi to nejde..furt to mám v hlavě.

jj Reni,vím o čem mluvíš…

mě zase začínají bolet prsa a mám hlad :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Renca127
11.4.11 09:57

nežer budeš tlustá :-D

ne kuřátko moje,utíkej se napapat.. :hug:

  • Citovat
  • Upravit
601
11.4.11 10:00
Renca127 píše:
nežer budeš tlustá :-Dne kuřátko moje,utíkej se napapat.. :hug:
:lol: haha
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
758
11.4.11 10:05
Renca127 píše:
nežer budeš tlustá :-Dne kuřátko moje,utíkej se napapat.. :hug:

tssss jdem ještě ani nesnídala :mrgreen: :lol: :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Renca127
11.4.11 10:21

jakto?nevis ze snidane je zaklad… :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
758
11.4.11 10:23

holky tak jdu na gyndu dnes odpoledne…začíná mě parádně pálet tam dole,mám obavu,aby nepřicházel nějaký zánět :nevim: :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
758
11.4.11 10:24
Renca127 píše:
jakto?nevis ze snidane je zaklad… :mrgreen:

no jo ale já vstávám v 6h a fičím školka a práce a to se mi nechce…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
JaPaS
11.4.11 10:24
veveřinka píše:
holky tak jdu na gyndu dnes odpoledne…začíná mě parádně pálet tam dole,mám obavu,aby nepřicházel nějaký zánět :nevim: :-(

tak ať ti rovnou vezme krev

  • Citovat
  • Upravit
758
11.4.11 10:26
JaPaS píše:
veveřinka píše:
holky tak jdu na gyndu dnes odpoledne…začíná mě parádně pálet tam dole,mám obavu,aby nepřicházel nějaký zánět :nevim: :-(
tak ať ti rovnou vezme krev

Páji to nevím…uvidím ale mohli by

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
JaPaS
11.4.11 10:36

pak napiš, jak jsi dopadla

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová