Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Evita.83 píše:
Japas
No já ti chtěla pomoct přírodní cestou.Ale Lactuloza je dobrá.Sladká jak med.A nebo Duphalac.
ale to víš, žes mi dala taky dobrou radu
… zkusím nejprva přírodní cestu, pak tu Lactulozu. jen přemýšlím, jaký mám doma kompot. Krom párku v rohlíku nemám chuť na nic ![]()
Evita.83 píše:
Já jsem už sama ze sebe nešťastná.Já bych tak potřebovala to mimi.Jinak i ten náš vztah nedopadne dobře.
Renca127 píše:
já se to snažím moc neřešit, ale moc mi to nejde..furt to mám v hlavě.
a jak to teď vlastně máš? Měli jste
v době ovu, nebo si před ovu nebo jak?
JaPaS píše:Renca127 píše:a jak to teď vlastně máš? Měli jste
já se to snažím moc neřešit, ale moc mi to nejde..furt to mám v hlavě.v době ovu, nebo si před ovu nebo jak?
ja bych mela mit ovu asi ve stredu..tak ze u me je to zabite opet..
Renca127 píše:
já se to snažím moc neřešit, ale moc mi to nejde..furt to mám v hlavě.
jj Reni,vím o čem mluvíš…
mě zase začínají bolet prsa a mám hlad ![]()
Renca127 píše:
nežer budeš tlustáne kuřátko moje,utíkej se napapat..
Renca127 píše:
nežer budeš tlustáne kuřátko moje,utíkej se napapat..
tssss jdem ještě ani nesnídala
![]()
holky tak jdu na gyndu dnes odpoledne…začíná mě parádně pálet tam dole,mám obavu,aby nepřicházel nějaký zánět
![]()
Renca127 píše:
jakto?nevis ze snidane je zaklad…
no jo ale já vstávám v 6h a fičím školka a práce a to se mi nechce…
veveřinka píše:
holky tak jdu na gyndu dnes odpoledne…začíná mě parádně pálet tam dole,mám obavu,aby nepřicházel nějaký zánět![]()
tak ať ti rovnou vezme krev
JaPaS píše:veveřinka píše:tak ať ti rovnou vezme krev
holky tak jdu na gyndu dnes odpoledne…začíná mě parádně pálet tam dole,mám obavu,aby nepřicházel nějaký zánět![]()
Páji to nevím…uvidím ale mohli by
já se to snažím moc neřešit, ale moc mi to nejde..furt to mám v hlavě.