Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
JaPaS píše:
pak napiš, jak jsi dopadla
určo Páji,ale až večer asi…pak mám ještě nějaké poletování,nákup atd…
holky držte palce a děkuji berušky ![]()
tak jsem se teď dočetla, že i možný příznak těhotenství je, že pořád stojí bradavky - to mám už dva dny (předtím nikdy, spíš naopak, stály mi jen při dráždění). To je asi jediné, co mě teď na mým těle nejvíce bije do očí.
Veveřinko, tak se těším, že uslyšíme dobrou zprávu ![]()
Páji, tak vidíš, to určitě dopadne dobře ![]()
JaPaS píše:
tak jsem se teď dočetla, že i možný příznak těhotenství je, že pořád stojí bradavky - to mám už dva dny (předtím nikdy, spíš naopak, stály mi jen při dráždění). To je asi jediné, co mě teď na mým těle nejvíce bije do očí.
nooo to je dobrý příznak,ne? Páji kdy to máš dostat,toho 16.4.?
Mě začalo vcšechno bolet jako při M,asi nervozita
jen aby do dvou nepřišla mrcha jedna
veveřinka píše:JaPaS píše:
tak jsem se teď dočetla, že i možný příznak těhotenství je, že pořád stojí bradavky - to mám už dva dny (předtím nikdy, spíš naopak, stály mi jen při dráždění). To je asi jediné, co mě teď na mým těle nejvíce bije do očí.nooo to je dobrý příznak,ne? Páji kdy to máš dostat,toho 16.4.?
Mě začalo vcšechno bolet jako při M,asi nervozitajen aby do dvou nepřišla mrcha jedna
jejda, nééé žádná mrcha… to jsou střeva z nervozity, že jdeš k dr. a basta!
jj mám to dostat toho 16.4., ale podle luteární fáze už teď ve středu ( měla jsem tento cyklus ovulku dříve). Holky, jestli to tento měsíc vyjde, tak vám tady pak napíšu, co jsem dělala jinak, než předchozí měsíce, co si myslím, že k otěhotnění pomohlo.
No ale to je ještě daleko.
aha Páji,tak to jsem zvědavá,co nám pak napíšeš…držím palečky ![]()
veveřinka píše:
aha Páji,tak to jsem zvědavá,co nám pak napíšeš…držím palečky
děkuji ![]()
Ahoj
všem doufam že vam začal den líp neš mě tet jsem se vratila s kožniho
jak jsem psala o te vyrašce tak mam kopřivku ale nakou akutni hrozi mi špital zase
ale ukecala jsem to jen na mazani tak uvidím jak to ještě dopadne ![]()
Nanisek píše:
Ahojvšem doufam že vam začal den líp neš mě tet jsem se vratila s kožniho
jak jsem psala o te vyrašce tak mam kopřivku ale nakou akutni hrozi mi špital zase
ale ukecala jsem to jen na mazani tak uvidím jak to ještě dopadne
tak to mě mrzí…a z čeho to máš bobku? ![]()
vypada že z penicilinu co jsem měla na hnisavou anginu tendle rok se mi prostě nedaří
Nanísku, nesmutni, ještě není konec a ta hezčí část teprve teď začíná ![]()
doufam že jo, uš se těším do prace po měsíci konečně
neřekla bych že se někdy budu těšit do prace
Nanisek píše:
vypada že z penicilinu co jsem měla na hnisavou anginu tendle rok se mi prostě nedaří
tak na penicilin jsem taky alergická…
kdyš mě se to stalo poprve tak snad mazani zabere a budo konečně ok