Těhotenské příznaky pár dní po ovulaci

Napsat příspěvek
Velikost písma:
758
11.4.11 10:39
JaPaS píše:
pak napiš, jak jsi dopadla

určo Páji,ale až večer asi…pak mám ještě nějaké poletování,nákup atd…
holky držte palce a děkuji berušky :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
JaPaS
11.4.11 10:55

tak jsem se teď dočetla, že i možný příznak těhotenství je, že pořád stojí bradavky - to mám už dva dny (předtím nikdy, spíš naopak, stály mi jen při dráždění). To je asi jediné, co mě teď na mým těle nejvíce bije do očí.

  • Citovat
  • Upravit
4649
11.4.11 10:59

Veveřinko, tak se těším, že uslyšíme dobrou zprávu :-)
Páji, tak vidíš, to určitě dopadne dobře :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
758
11.4.11 10:59
JaPaS píše:
tak jsem se teď dočetla, že i možný příznak těhotenství je, že pořád stojí bradavky - to mám už dva dny (předtím nikdy, spíš naopak, stály mi jen při dráždění). To je asi jediné, co mě teď na mým těle nejvíce bije do očí.

nooo to je dobrý příznak,ne? Páji kdy to máš dostat,toho 16.4.?

Mě začalo vcšechno bolet jako při M,asi nervozita :zed: jen aby do dvou nepřišla mrcha jedna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
JaPaS
11.4.11 11:06
veveřinka píše:
JaPaS píše:
tak jsem se teď dočetla, že i možný příznak těhotenství je, že pořád stojí bradavky - to mám už dva dny (předtím nikdy, spíš naopak, stály mi jen při dráždění). To je asi jediné, co mě teď na mým těle nejvíce bije do očí.

nooo to je dobrý příznak,ne? Páji kdy to máš dostat,toho 16.4.?

Mě začalo vcšechno bolet jako při M,asi nervozita :zed: jen aby do dvou nepřišla mrcha jedna

jejda, nééé žádná mrcha… to jsou střeva z nervozity, že jdeš k dr. a basta!
jj mám to dostat toho 16.4., ale podle luteární fáze už teď ve středu ( měla jsem tento cyklus ovulku dříve). Holky, jestli to tento měsíc vyjde, tak vám tady pak napíšu, co jsem dělala jinak, než předchozí měsíce, co si myslím, že k otěhotnění pomohlo.
No ale to je ještě daleko.

  • Citovat
  • Upravit
758
11.4.11 11:07

aha Páji,tak to jsem zvědavá,co nám pak napíšeš…držím palečky :huban:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
JaPaS
11.4.11 11:09
veveřinka píše:
aha Páji,tak to jsem zvědavá,co nám pak napíšeš…držím palečky :huban:

děkuji :hug:

  • Citovat
  • Upravit
23
11.4.11 11:18

Ahoj :lol: všem doufam že vam začal den líp neš mě tet jsem se vratila s kožniho :-x jak jsem psala o te vyrašce tak mam kopřivku ale nakou akutni hrozi mi špital zase :-( ale ukecala jsem to jen na mazani tak uvidím jak to ještě dopadne :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
758
11.4.11 11:20
Nanisek píše:
Ahoj :lol: všem doufam že vam začal den líp neš mě tet jsem se vratila s kožniho :-x jak jsem psala o te vyrašce tak mam kopřivku ale nakou akutni hrozi mi špital zase :-( ale ukecala jsem to jen na mazani tak uvidím jak to ještě dopadne :cry:

tak to mě mrzí…a z čeho to máš bobku? :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23
11.4.11 12:06

vypada že z penicilinu co jsem měla na hnisavou anginu tendle rok se mi prostě nedaří

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4649
11.4.11 12:20

Nanísku, nesmutni, ještě není konec a ta hezčí část teprve teď začíná :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23
11.4.11 12:24

doufam že jo, uš se těším do prace po měsíci konečně :-D neřekla bych že se někdy budu těšit do prace

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
758
11.4.11 12:25
Nanisek píše:
vypada že z penicilinu co jsem měla na hnisavou anginu tendle rok se mi prostě nedaří

tak na penicilin jsem taky alergická…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23
11.4.11 12:31

kdyš mě se to stalo poprve tak snad mazani zabere a budo konečně ok

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
601
11.4.11 14:09

Ajoj

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová