Temné postavy na české politické scéně

4259
8.4.17 20:34

Temné postavy na české politické scéně.

1. Karel Schwarzenberg…Přestože od 90.let poskytl hodně rozhovorů a probral v nich kde co, nikdy nepovažoval za nutné se omluvit za činy svých předků, kteří byli odpůrci české národní věci. V době násilné rekatolizace získali velké majetky, které dřív patřili českým protestantům. Předkové Karla Schwarzenberga se podíleli na kradežích cizího majetku. Tedy nikdy se nepovažoval za nutné se omluvit za zločiny svých předků, ale doporučil Havlovi, aby se omluvil odsunutým Němcům a nepřímo přirovnal prezidenta Beneše k válečným zločincům. A zcela se postavil na stanovisko organizací odsunutých Němců, které jsou nepřatelské a nenavistné k našemu státu a které vedou neonacističtí revanšisté. 2. Daniel Herman…Opřel se o katolickou církev a orientoval se na sudetské Němce podporovanou katolickou církví. Co by ministr kultury vyjádřil hlubokou lítost nad tím co se stalo při „vyhnaní“ Němců a co narušilo tisícíleté soužití Němců a Čechů. Z tohoto prohlášení lze vyvodit, že to nebyl záměr Němců vyhladit český národ a jejich brutální režim co narušilo tisícileté soužití obou národů… 3. Šimon Pánek…Politický aktivista a ředitel supervýdělečné neziskové organizace který má zájem na prolomení Benešových dekretů…Kdo skutečně vodí temné postavy? Za vším hledej Berlín.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26531
8.4.17 20:46

Další výkřik do tmy? Vem si radši nějakou pěknou knížku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11295
8.4.17 20:46

Nene :-D už zase :-D :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
8.4.17 20:47

Švejka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2675
8.4.17 20:52

@Božislava tak ja se taky pridam :dance:

Proc si myslis, ze se ma zlodej omlouvat? :think: neberu v potaz tedy, kdo zlodej je ci neni…
Ovsem tato myslenka omluvy mi prijde zajimava :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
8.4.17 20:55
@Kralikcek píše:
@Božislava tak ja se taky pridam :dance:…Proc si myslis, ze se ma zlodej omlouvat? :think: neberu v potaz tedy, kdo zlodej je ci neni…
Ovsem tato myslenka omluvy mi prijde zajimava :think:

Když zloděj volá chytťe zloděje, teda když mu někdo odebere to co ukrad…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2675
8.4.17 20:59
@Božislava píše:
Když zloděj volá chytťe zloděje, teda když mu někdo odebere to co ukrad…

Tak tomu nerozumim :nevim:.a zlodeje, kteri rikaji omlouvam se, ze jsem ukradl cokoliv, neznam :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
8.4.17 21:03
@Kralikcek píše:
Tak tomu nerozumim :nevim:.a zlodeje, kteri rikaji omlouvam se, ze jsem ukradl cokoliv, neznam :nevim:

Já také ne, ale za to znám zloděje co se cití poškozen, pokud mu někdo vezme to co ukrad a dožaduje se omluvy a kompenzace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2675
8.4.17 21:08
@Božislava píše:
Já také ne, ale za to znám zloděje co se cití poškozen, pokud mu někdo vezme to co ukrad a dožaduje se omluvy a kompenzace…

Aha, uz to chapu..proste nekdo se obohatil na necim majetku, za nekolik desetileti se prislo na to, ze ho ta dalsi xylonta generace uziva neopravnene..ti, kteri ho ziskali, at uz jakymkoliv zpusobem, nezili, stavajici uzivatele se uz nemohli branit a pozadovali omluvu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 21:09

@jenny.fields
Knížku? Doporučuju spíš prášek na hlavu! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
8.4.17 21:12
@Kralikcek píše:
Aha, uz to chapu..proste nekdo se obohatil na necim majetku, za nekolik desetileti se prislo na to, ze ho ta dalsi xylonta generace uziva neopravnene..ti, kteri ho ziskali, at uz jakymkoliv zpusobem, nezili, stavajici uzivatele se uz nemohli branit a pozadovali omluvu…

Ani ne tak omluvu jako spíš kompenzaci za odebraný majetek který ukradl třeba otec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26531
8.4.17 21:12
@RenattaSedla píše:
@jenny.fields
Knížku? Doporučuju spíš prášek na hlavu! :palec:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5732
8.4.17 21:15

:mrgreen: Popravdě, čekala jsem mnohem temnější postavy. A ze jich tam je. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40236
8.4.17 21:19
@Božislava píše:
Ani ne tak omluvu jako spíš kompenzaci za odebraný majetek který ukradl třeba otec…

A Schearzenberguv otec žil v době násilné rekatolizace? To asi překonal všechny rekordy v dlouhověkosti :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
8.4.17 21:22
@lucenka píše:
A Schearzenberguv otec žil v době násilné rekatolizace? To asi překonal všechny rekordy v dlouhověkosti :think:

Nemluvil jsem o otci Schwarzenberga, nicméně princip je stejný…Otec, děda, praděda furt je to zlodějna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama