Tetování mytí a strupy

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.11.21 19:42

tetování mytí a strupy

Ahoj, chci se zeptat, jestli takhle může vypadat tetování po 8 dnech. Viz. foto. Jsem zmatená, jak často mazat. Na netu je napsané, že 3× až 5× denně, holčina, co mi dělala v salonu tetování mi řekla, že jen 1× denně. Navíc nevím, jestli to mám stále mýt antibakteriálním mýdlem a jestli když při tom mytí odpadávají částečky černé, jestli je to v poho. Ještě nevím, jestli to nevypadá nějak divně ta barva, na některých místech mi přijde světlejší. Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
706
13.11.21 19:49

Já jsem mazala všechny po každém umytí a vždycky, když byly suché. Mýdlem umývej pořád, ty černé částečky jsou strupy, postupně se to oloupe celé. Několikrát denně. Světlejší to je tam, kde strupy už vypadly, tak to má být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 19:52

Reakce

A musím jít pak na dobarvování?

• Citovat
  • Nahlásit
26309
13.11.21 20:08

Ja to myla tím antibakteriálním mýdlem dlouho, než se to úplně zahojilo. Mazal jsem tak 3× denně, ale ono záleží kde to mas no :nevim: ja to měla na ruce, tak tam je asi snažší údržba, než někde, kde to nemáš tak dostupné. Hlavně ty strupy nedrhni násilím. Na dobarvování uvidíš, jak to bude vypadat, až to komplet odpadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8602
13.11.21 21:40

Mazala jsem dokud nezmizly strupy
na dobarvení jsem šla, ale mám na zádech tak jsem moc dobře neviděla, jak to vypadá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2005
14.11.21 00:44

Mazat ze začátku nejlepe kosmetickou vazelínou 3× denně, poté méně. Je normální, že se tetování loupe, ignorovat ;)
Mýdlem bych to nemyla, zbytečně si to vysušuješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat