Trolling a jak to tu funguje?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6052
14.2.19 15:06

Jdu si přečíst tu původní diskusi, to musí být síla :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18177
14.2.19 15:09

@ka2ka To je pravda, to bude problém hlavně na dokladech, kde je omezený počet znaků :nevim: Možná teda registrovat zdrobnělinu, ale běžně užívat jméno v celé kráse? Je to celkem zajímavý oříšek, tahle exotická (tudíž praxí neprověřená) jména :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30633
14.2.19 16:38
@lorelai947 píše:
Už jsem jí psala do té původní diskuze o jménech, že má dát jméno po tom městečku s nejdelší názvem na světě: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogog
Ale neodpověděla, tak to možná ještě pořád čte… :think:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 8)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11923
14.2.19 17:40
@Bubla_Bučková píše: :lol:

Jeste neni, jeste se hada s manzelem o milence a o jmene. Ale vydrz Prtka, vydrz. Uz se to blizi :mrgreen: jen si s ni asi nedelej dite.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
73
16.2.19 19:17

@Tichošlápek jste nahlášena ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18177
16.2.19 19:26

To si asi @Tichošlápek strachy potřísní kožíšek 8o Nahlásilas ji za toho trolla? V původní diskusi zazněly i horší věci…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
16.2.19 19:36

@Ba-stet vzhledem k tomu s jakou intenzitou mi posílala soukromé zprávy než jsem si ji blokla, ji ten troll asi těžce zasáhl :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18177
16.2.19 19:40

@Tichošlápek Fakt jo? :) No tak někdy je těžký slyšet, že můj názor ostatní považují za blbý, ale věnovat tomu tolik energie…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
16.2.19 19:45

@Ba-stet hlavně si říkám, ze jestli takto psala všem holkám z te diskuze, tak si pěkně mákla 8) ale možná si vybrala jen mne, protože jsem nevypadala tak od rány jako ostatní :D nicméně musím hrdě prohlásit, ze kožíšek zůstal nepotrisnen :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14751
16.2.19 19:46
@Kaileee píše:
já myslím vzhledem k tvé diskuzi, že bys měla ráda, že tě někdo podezřívá z trollingu a ne z úplné debility
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18177
16.2.19 19:49

@Tichošlápek Tak to jsem ráda, žeš to ustála! 8) A že by Petruše psala všem, když má tak skvělý a báječný život? :think: :D

@Prof. Farnsworth Nebonzuj :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26271
16.2.19 19:50

fňuk fňuk, mně nepsala … :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14751
16.2.19 19:52
@Ba-stet píše:
@Tichošlápek Tak to jsem ráda, žeš to ustála! 8) A že by Petruše psala všem, když má tak skvělý a báječný život? :think: :D@Prof. Farnsworth Nebonzuj :mrgreen:

Co??? :nevim: Já se jenom smál… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27753
16.2.19 19:52

mě nenapsala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18177
16.2.19 19:53
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová