Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@ka2ka To je pravda, to bude problém hlavně na dokladech, kde je omezený počet znaků
Možná teda registrovat zdrobnělinu, ale běžně užívat jméno v celé kráse? Je to celkem zajímavý oříšek, tahle exotická (tudíž praxí neprověřená) jména ![]()
@lorelai947 píše:
Už jsem jí psala do té původní diskuze o jménech, že má dát jméno po tom městečku s nejdelší názvem na světě: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogog
Ale neodpověděla, tak to možná ještě pořád čte…
@Bubla_Bučková píše:
Jeste neni, jeste se hada s manzelem o milence a o jmene. Ale vydrz Prtka, vydrz. Uz se to blizi
jen si s ni asi nedelej dite.
To si asi @Tichošlápek strachy potřísní kožíšek
Nahlásilas ji za toho trolla? V původní diskusi zazněly i horší věci…
@Ba-stet vzhledem k tomu s jakou intenzitou mi posílala soukromé zprávy než jsem si ji blokla, ji ten troll asi těžce zasáhl ![]()
@Tichošlápek Fakt jo?
No tak někdy je těžký slyšet, že můj názor ostatní považují za blbý, ale věnovat tomu tolik energie…
@Ba-stet hlavně si říkám, ze jestli takto psala všem holkám z te diskuze, tak si pěkně mákla
ale možná si vybrala jen mne, protože jsem nevypadala tak od rány jako ostatní
nicméně musím hrdě prohlásit, ze kožíšek zůstal nepotrisnen ![]()
@Kaileee píše:
já myslím vzhledem k tvé diskuzi, že bys měla ráda, že tě někdo podezřívá z trollingu a ne z úplné debility
@Tichošlápek Tak to jsem ráda, žeš to ustála!
A že by Petruše psala všem, když má tak skvělý a báječný život?
![]()
@Prof. Farnsworth Nebonzuj ![]()
@Ba-stet píše:
@Tichošlápek Tak to jsem ráda, žeš to ustála!A že by Petruše psala všem, když má tak skvělý a báječný život?
![]()
@Prof. Farnsworth Nebonzuj
Co???
Já se jenom smál… ![]()