Trombóza nebo jen namožení?

Anonymní
3.5.21 11:16

Trombóza nebo jen namožení?

Ahoj všem,
ve čtvrtek jsem si podvrkla kotník, na nohu jsem normálně chodila a došlapovala. Pobolívá mně trochu lýtko, nic hrozného, mám strach z trombózy, ano jsem hysterka… ale otázka zní?? Mohu to třeba mít jen něják namožené? Oteklé to nemám, bolest při došlapu není, jen to trochu táhne, ale nic co by se nedalo vydržet. Díky za odpověď :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68996
3.5.21 11:34
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
ve čtvrtek jsem si podvrkla kotník, na nohu jsem normálně chodila a došlapovala. Pobolívá mně trochu lýtko, nic hrozného, mám strach z trombózy, ano jsem hysterka… ale otázka zní?? Mohu to třeba mít jen něják namožené? Oteklé to nemám, bolest při došlapu není, jen to trochu táhne, ale nic co by se nedalo vydržet. Díky za odpověď :)

Můžeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
13.5.21 13:27

Mně se takhle trombóza projevila. Ani otok, chodila jsem normálně, jen pocit jako po namožení svalu. Nijak veliká bolest, třeba jako když má člověk křeč v lýtku a ještě druhý den to lýtko trochu cítí. Ale byla jsem dva týdny po operaci, tak jsem na cévní šla tak nějak na jistotu. A mám ji tam :roll: Radši bych to vyloučila než zanedbala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat