Úmyslné způsobení autonehody a následné ujetí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
mag
12870
15.12.14 10:49
@Anonymní píše:
Resili jen skodu na aute.

Taky záleží na tom, co jste přesně v průběhu řízení uplatnili.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1143
15.12.14 10:50

Anonymní: co se týká bolestného, určitě to zkus-psychický šok, strach kvůli těhu atd.. máš na to nárok-jen teda až budeš žádat nějakou částku-ze zkušenosti, napiš o něco víc než chceš, kdyby to šlo k soudu, ten ti nikdy nedá, to co požaduješ, ale udělá kompromis.. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.14 10:56
@valkil píše:
A hlásil té pojišťovně někdo i škodu na zdraví - tedy to bolestné?

To policie prave vubec nenahlasila ani te komisi, proto mame dat to mimosoudni a v pripade neuspechu jit k soudu. Jako mrzi me to. Auto jsme koupili za 120tisic a ted je z nej vrak :-( jako pravnik sirikal, ze mame pozadovat i penize za citovou hodnotu k autu, ale to mi prijde prehnany :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
101960
15.12.14 10:57

No a nahlásili jste to pojišťovně vy? Mě tak trochu přijde, že si to představuješ dost naivně :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.14 10:58
@mag píše:
Taky záleží na tom, co jste přesně v průběhu řízení uplatnili.

Jen tu skodu na aute. Jen se dalsi zavady projevily az po nastartovani auta.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
15.12.14 10:59
@j.a.n.i1 píše:
No a nahlásili jste to pojišťovně vy? Mě tak trochu přijde, že si to představuješ dost naivně :think:

Bylo nam receno, ze tohle musi pres soud. Proto se ptam

  • Citovat
  • Upravit
101960
15.12.14 11:00
@Anonymní píše:
Jen tu skodu na aute. Jen se dalsi zavady projevily az po nastartovani auta.

Tak to se pak ale nesmíš divit, že nic jiného než škodu na autě nikdo neřešil. A vy jste ho nezkoušeli nastartovat, když se s pojišťovákem řešily škody?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
785
15.12.14 11:01

Psychickou újmu by pomohl vyřešit psycholog. Zdraví ti peníze ani trest pachatele nevrátí. Najdi si na netu organizaci, která pomáhá obětem trestných činů. Spolupracují i s právníky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.14 11:03
@j.a.n.i1 píše:
Tak to se pak ale nesmíš divit, že nic jiného než škodu na autě nikdo neřešil. A vy jste ho nezkoušeli nastartovat, když se s pojišťovákem řešily škody?

Bylo nam receno, ze musime pockat na verdikt policie. A auto nastartovat neslo

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
15.12.14 11:05
@Lady4 píše:
Psychickou újmu by pomohl vyřešit psycholog. Zdraví ti peníze ani trest pachatele nevrátí. Najdi si na netu organizaci, která pomáhá obětem trestných činů. Spolupracují i s právníky.

Dekuji, ja to nechci moc hrotit, ale nechci, aby takovej magor ohrozil dalsi lidi. U nas to dopadlo relativne dobre

  • Citovat
  • Upravit
41539
15.12.14 11:10
@Anonymní píše:
Dekuji, ja to nechci moc hrotit, ale nechci, aby takovej magor ohrozil dalsi lidi. U nas to dopadlo relativne dobre

To se ti ale nepovede - odkázala vás na občanskoprávní soud, zde se budou řešit max. peníze. Pokud mu nevzali řidičák během toho přestupkového řízení, tak už mu ho nevezmou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41539
15.12.14 11:12
@Anonymní píše:
Jen tu skodu na aute. Jen se dalsi zavady projevily az po nastartovani auta.

Minimálně už tu škodu na zdraví jste měli nahlásit už u toho přestupkového řízení. Účastnili jste se ho?? Jak vůbec dopadlo? Myslím pro pachatele…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.14 11:14
@Keyllah píše:
Minimálně už tu škodu na zdraví jste měli nahlásit už u toho přestupkového řízení. Účastnili jste se ho?? Jak vůbec dopadlo? Myslím pro pachatele…

Tam jsem volala, ale rekli mi, ze tohle resit nebudou, ze to neni v jejich kompetenci a ze musime k tomu soudu

  • Citovat
  • Upravit
41539
15.12.14 11:16
@Anonymní píše:
Tam jsem volala, ale rekli mi, ze tohle resit nebudou, ze to neni v jejich kompetenci a ze musime k tomu soudu

Volala? To jste nebyli předvolání jako účastníci nehody??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.14 11:20
@Keyllah píše:
Volala? To jste nebyli předvolání jako účastníci nehody??

Rekli mi, ze pokud pojistovna proplatila penize, tak chodit nemame a se zbytkem k tomu soudu, ze skody na zdravi a ostatni skody oni neresi

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová