Unikající plyn na sídlišti - oprava. Potřebuju radu!

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monik29
Kecalka 365 příspěvků 06.07.19 21:37
Unikající plyn na sídlišti - oprava. Potřebuju radu!

Ahoj, potřebuji poradit! Nedávno byl u nás nějaký mladík a dělal tu trochu bordel, zaklepával něco do země, druhý den koukám a objevila jsem toto viz foto, už vím, že to je unikající plyn, pravděpodobně 50 a výš už je nad limitem. Nesetkali jste se s tím někdo, co se týče opravy? Tam jak jsou ty křížky, tak kus do prava a dolů mám něco cenného, viz šipka na druhé fotce, kde udělali ještě zelenou čáru i na chodníku. Potřebuji vědět, jak moc budou kopat, když praskly trubky u vody, byl tady kus od nás bagr a díra až Bůh ví kam. Myslíte, že mohu zavolat na městskou část, alespoň kdy to budou dělat, ti by to snad měli vědět, každopádně mi to moc nepomůže. Milovníci zvířatek pochopí :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 06.07.19 21:40

Jakoze jste zakopala mrtve zvire na verejnem prostranstvi?

Monik29
Kecalka 365 příspěvků 06.07.19 21:44
@Cenarius píše:
Jakoze jste zakopala mrtve zvire na verejnem prostranstvi?

Já chtěla radu, né kázání…

PaníBovaryová
Kelišová 5164 příspěvků 06.07.19 21:58

Na městském úřadě by to měli vědět, protože dávají plynařům povolení. Ale jsou to úředníci… já mám s investičákama ty nejhorší zkušenosti

Janli
Echt Kelišová 9853 příspěvků 06.07.19 22:11

Pokud budou odkopávat k potrubí, tak ten výkop bude velký. Doporučuju zvíře exhumovat a pohřbít jinde. A příště ho nezahrabávat na veřejným prostranství uprostřed města, ale někde v lese.

Monik29
Kecalka 365 příspěvků 06.07.19 22:11
@PaníBovaryová

Děkuji, zkusím hned v pondělí volat, mladík to dělal těsně před svátky.

Monik29
Kecalka 365 příspěvků 06.07.19 22:58
@Janli

Je jich tam víc, vždy jsme měli blízko bydliště, chodíme pak sypat delší dobu pepř, nerada bych, aby mi je někdo vyhrabal. Dělá to tam většina lidí ve skupině, je nás skoro 8000, až na ty, kteří mají to štěstí a mají zahrádku či dokonce v baráčku bydlí.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 06.07.19 23:08

Tak je holt vykopou. Kdyz neumite premyslet a zahrabete je uprostred mesta, kde jsou inzenyrske site k tomu.

A vite, ze existuje krematorium pro zvirata?

Janli
Echt Kelišová 9853 příspěvků 06.07.19 23:13

A co myslíš, že uděláš? Poprosíš je, aby kopali jinde? To asi ne. Holt za blbost se platí… Víš, že se dá na městě vyžádat plánek, kde jsou vedeny inženýrské sítě, když už teda neumíte vyjet za město? Jo a nedoporučuju se přiznávat, že jste tam zakopali zdechliny, to byste taky mohli dostat pořádnou pálku…

lafelay
Kecalka 192 příspěvků 07.07.19 05:58

8000 vás tam zahrabava zdechliny? 8o Jestli budou kopat, tak je zcela určitě vyhrabou. Se tam můžete u bagru sejít a kosti si rozebrat.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 07.07.19 07:44
@Monik29 píše:
Je jich tam víc, vždy jsme měli blízko bydliště, chodíme pak sypat delší dobu pepř, nerada bych, aby mi je někdo vyhrabal. Dělá to tam většina lidí ve skupině, je nás skoro 8000, až na ty, kteří mají to štěstí a mají zahrádku či dokonce v baráčku bydlí.

jako že na veřejném prostranství, nedostatečně hluboko máte hromadné úložiště vysoce rizikového biologického materiálu? A ještě navíc tím narušujete inženýrské sítě.

Tipuju že alespoň něco takového, jako třeba nehašená vápno nebo jinou dezinfekci se nidko nenamáhá používat.

Kristova noho.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 07.07.19 07:46

Nahlašte to alespoň anonymně na úřad, nebo někam - jinak ty nebohé nic netušící dělníky, co to přijdou opravovat taky můžete nakazit kdoví čím.

Janli
Echt Kelišová 9853 příspěvků 07.07.19 09:43

@Ou takový hřbitov zvířátek :mrgreen:. Myslíš, že vůbec ví, co to je nehašený vápno? Pochybuju. No, je to fakt humus.

Monik29
Kecalka 365 příspěvků 07.07.19 10:00
@lafelay

8000 lidí ve skupině žije po celé Čr samozřejmě, ne u jednoho paneláku, ty zdechlino :roll:

Monik29
Kecalka 365 příspěvků 07.07.19 10:02
@Ou

Ale prd, v přírodě umře taky spousta zvířat, pujdeme holt kopat, je to kousek pod zemí, dvě nemocný ženský toho moc v suchý zemi nezvládnou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama