Úřad práce- jde se znovu nahlásit i po týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 13:29
Úřad práce znovu nahlasit

Ahoj holky, byla jsem na úřadu práce, jsem nove práci, mám podepsanou smlouvu za zástup po dobu nemoci, jde se nahlásit na urad prace třeba i po t, dnů znovu, když by se mi tam nelibilo? Nečekala jsem, že ta práce bude tak náročná a zodpovědná a za málo peněz. dekhji

Reakce:
Martassek
Kecalka 293 příspěvků 04.01.19 13:44

A co si najít jinou práci ve zkušební době?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 13:51

@Martassek to klidně, ale není to tak jednoduché s dvouma detma

Martassek
Kecalka 293 příspěvků 04.01.19 14:01
@Anonymní píše:
@Martassek to klidně, ale není to tak jednoduché s dvouma detma

Být tebou, tak bych ve zkušebce hledala něco jiného a pokud bych nenašla, tak až pak bych se hlásila zpátky na pracák. Za prvé tě tam třeba nebudou mít hned za lempla a za druhé si za tu dobu můžeš vydělat nějaké peníze, to se snad hodí s dvouma dětma, ne? :think:

eumedon
Extra třída :D 13988 příspěvků 04.01.19 14:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, byla jsem na úřadu práce, jsem nove práci, mám podepsanou smlouvu za zástup po dobu nemoci, jde se nahlásit na urad prace třeba i po t, dnů znovu, když by se mi tam nelibilo? Nečekala jsem, že ta práce bude tak náročná a zodpovědná a za málo peněz. dekhji

Tak záleží hlavně na tom, jakým způsobem jsi posledně na ÚP skončila. Jestli to nebylo sankčním vyřazením, tak samozřejmě v případě, že budeš bez zaměstnání, se tam můžeš opět přihlásit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >