Úraz a jeho následky u dospělého

Napsat příspěvek
Velikost písma:
327
4.1.14 23:23

Jo a ještě asi trochu OT… ale kašlu, ale ty hleny mají takovou…odpornou příchuť asi jako to co jsem vysmrkala…tak to „voní“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3175
4.1.14 23:26

@Janička10 urcite na ORL. Pokud by ti meli delat nejaky vaznejsi zakrok, tak se domluvite na terminu a budes mit moznost sehnat hlidani predem (odvezt k rodicum nebo tak). Ale spis si myslim, ze to zvladnes s lekama…ale nejsem doktor :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3175
4.1.14 23:28
@Janička10 píše:
Jo a ještě asi trochu OT… ale kašlu, ale ty hleny mají takovou…odpornou příchuť asi jako to co jsem vysmrkala…tak to „voní“

To je urcite zanet…ja mela ted zanet prudusek a melo to takovou hnusnou pachut…jakoby po lecich.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
327
4.1.14 23:36
@jakuve píše:
To je urcite zanet…ja mela ted zanet prudusek a melo to takovou hnusnou pachut…jakoby po lecich.

Noo, je to taková divná pachut, moc nevim jak to popsat, ale…fuuuj :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5086
4.1.14 23:48

Asi tak, možná tě to rozhoupe… kamarád k Dr. nechtěl, z rýmy dostal zánět dutin, stále si myslel, že to zvládne doma, pak ho začla bolet hlava, ale měl moc práce a nikam nešel, došel k Dr. až už se to nedalo vydržet… diagnoza absces v mozku od neléčeného zánětu dutin - následně operace, otok mozku, koma a smrt (podotýkám jinak zdravý 30tiletý kluk sportovec) zůstala po něm žena a dvouletá holčička…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3175
5.1.14 00:09

@mabis 8o Jezisi, tak to je blbej osud :,( Bohuzel anedbane nemoci vzdy casem vyplavou zpatky a v horsim meritku…ale tohle je fakt drsny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák