Úzkost a deprese: hnus!

Napsat příspěvek
Velikost písma:
56505
5.7.22 08:11
@Adeehidee píše:
@Veru876 no právě ale tohle je děs, no naštěstí to dopadlo dobře já měla o něj strach no, no já potkala úžasný záchranáře takovej úžasný přístup se jen tak nevidí, tak jsem tenkrát šla a koupila jim bonboniéru

Přestaň příště lidem nadávat. A kolik diskuzí ještě založíš pod více nicky? :zed:

Příspěvek upraven 05.07.22 v 08:22

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
5.7.22 08:13
@ka2ka píše:
Heduš?

Jo Heduš. Jede tu ve velkém. Včera jsem ji prokoukla a ona mi hned nadávala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27751
5.7.22 10:30
@topazio píše:
Jo Heduš. Jede tu ve velkém. Včera jsem ji prokoukla a ona mi hned nadávala.

jo ona hned nadává

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová