V den očekávané menzes test negativní

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.12.21 18:39

V den očekávané menzes test negativní

Dobrý den, dneska je můj den očekávané menzes. Ráno jsem si dělala test a byl negativní. Menzes stále nikde. Můžu být těhotná? Dítě si nepřeji. Beru antikoncepci. Chybu jsem neudělala snad. Je mi poslední dobou divně tak jsem si udělala test. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3303
4.12.21 22:23

Tehotenstvi je velmi nepravdepodobne. Prectete si pribalovy letak. U mnoha hormolnich antikoncepci se krvaceni vubec nemusi dostavit a nic to neznamena. Tehotenske testy jsou take celkem spolehlive.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
5.12.21 08:04

Ahoj, prosím, co si o tom myslíte?
Mohu se pomalu radovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.21 09:13

@Oriseka menstruace dneska přišla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.21 09:14

@74200221 nic tam nevidím :( držím palce ať to dopadne tak jak si přejete :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
14
5.12.21 13:12

@74200221 no opravdu slabý duch tam jako je, ale tenhle lov duchů :roll:, zkus to za dva za tři dny. Mimochodem testovat se člověk má, až když mu ta ms fakt vynechá, ne dva dny před, nebo v ten den…
Mimochodem zakladatelko, to je i na tebe, jakože hned ráno nepřijde ms a už šílíš, že jsi těhotná, ani s antinou to nechodí na vteřinu přesně. Testovala bych se nejdřív za týden, kdyby to fakt nepřišlo, tohle testování je nesmysl. No ale co, když vás baví počůrat zbytečně 25 korun… :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat