Vadil by vám takový chlap?

Anonymní
2.6.17 22:27

Vadil by vám takový chlap?

Ahoj, omlouvám se, že píšu anonymně, ale nechci uveřejňovat, že zrovna hledám někoho na seznamce. Teď k dotazu. Odepsal mi nějaký muž, jenže teď nevím jestli mu mám odepsat, protože ta jeho zpráva je samá hrubka. Píše třeba „pokut“nebo „rat“ misto rád atd. Neříká, že ja někdy nenapišu něco špatně, i když teda tyhle dvě slova snad napíše každý dobře a zas ho nechci odsuzovat za to, že napsal blbě 2 věty, třeba á jiné přednosti. Takže můj dotaz zní jednoduše. Odepsali by jste mu, či ne? Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

767
2.6.17 22:28

Mně by to vadilo, takže by měl smůlu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
2.6.17 22:31

Ano, vadilo by mi to a asi bych neodepisovala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
658
2.6.17 22:32

Za mě taky ne, pro mě je psaný projev hodně důležitý, očekávala bych že každý průměrně inteligentní člověk by dokázal psát bez hrubek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162

A nemůže to být třeba dysgrafik? Je to pro spokojený vztah velký nedostatek? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2421

Taky by mi to vadilo, neodepsala bych :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
2.6.17 22:34

Též by mi to vadilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14464

Muj chlap tak pise taky, ma dysgrafii, jinak je to inteligentni clovek. Zkusila bych mluveny hovor nez ho uplne odepises :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3936

Vadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22589
2.6.17 22:39

Mě BY to nevadilo, mě to vadilo.
Psala jsem si takhle s klukem, co jsem ho poznala normálně na zábavě. Psali jsme si smsky a hrubky děsný. Snažila jsem se to přehlížet. Pak napsal „měj se heski“. KDyž jsem se viděli, tak jsem mu napsala, že to, co napsal, bylo vtipný a on se divil, co myslím :oops: :mrgreen:
No, dál už jsme se nesešli. NEbylo to kvůli tomu, ale tak z 20% to vliv mělo :D
Nejsem v tom striktní, i já píšu hrubky. S a Z je děs, i a y mi v některých případech dělá taky problém. Ale vocamcaď pocamcaď… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 22:41

Asi by mě to bilo do očí, ale záleželo by, co vlastně psal, jak jinak vzkaz zněl, kdyby byl psaný bez chyb. Manžel je dysgrafik a dyslektik, ale jinak je chytrý, pro život úžasný, ale když mi psal zamilované dopisy, tak nejen že to vypadalo jako hieroglyfy, ale ještě k tomu co věta to chyba :mrgreen: Kdybych měla dát jen na tohle a nedat mu kvůli tomu šanci, tak by mě to hodně mrzelo, protože jinak je to skvělý chlap, manžel a otec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
2.6.17 22:41

A odkud je přibližně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48751
2.6.17 22:42

Bych mu napsala jestli není cizinec jinak bohužel. nějaký překlep i když zrovna první zpráva a hned chyby ale hrubky to už je jiné :? Já si pamatuji na jednoho kluka když mě poslal dopis to byla hrůza v každé větě x chyb to se fakt nedalo. To se nedalo číst ani se nedalo vnímat co psal ale jak :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
2.6.17 22:43

O toho bych si ani kolo neopřela

• Nahlásit
  • Citovat
2.6.17 22:44

Raději s ním promluv osobně, než jej odepíšeš, může to být velmi inteligentní a zajímavý člověk, pár jich znám, pouze dysgrafik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama