Vánoce a přibírání na váze

Anonymní
29.12.19 19:47

Vanoce a pribirani na vaze

Ahoj maminky jak jste na tom s vahou po vanocich ja mela pred vanoci 53.3 a ted mam 55 kg a mam hruzu zda to pujde dolu :/ takze od zitra zase cviceni a dieta jak jste na tom vy doufam ze me uklidnite a nebudu v tom sama :) omlouvam se za anonym mam tu znami a nemusi vedet kolik vazim

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

232
29.12.19 19:50

Ahoj, ja jsem teda tehotna ale rozezrala jsem se o vanocich a jeste i rozezeru o Silvestra :lol: mela jsem 58,5 a ted 60,6 takze to jeste poroste, ale co, pres svatky nema cenu se omezovat, prave, ze jak najedes na svuj rezim mas to dole :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3099
@Anonymní píše:
Ahoj maminky jak jste na tom s vahou po vanocich ja mela pred vanoci 53.3 a ted mam 55 kg a mam hruzu zda to pujde dolu :/ takze od zitra zase cviceni a dieta jak jste na tom vy doufam ze me uklidnite a nebudu v tom sama :) omlouvam se za anonym mam tu znami a nemusi vedet kolik vazim

ahoj ja se nevažím…dokud mi jsou džíny tak nic neřeším, když mi nejsou je to znamení že se blíží 60 kg a začínam min zrat a víc se hybat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3589

Zkus meditaci. Jestli tě rozhází kilo a půl, tak se ráno dobře vykakej, moc nepij, vynech večeři a jsi na původní váze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421

Jsem na to stejně :think: :zed: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
29.12.19 19:53

Já teda nevím, asi jsem divná, ale proč se prezirat jen proto, že jsou vanoce?? Jako taky si dám salát, nějaké cukroví, ale taky se hybu, lidi co děláte, že za tyden jste schopni pribrat 2kg?? A to tedy zrovna k twiggynam fakt nepatřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41351
29.12.19 19:53

Já teď za 14 dnů neprostého prasení přibrala 2 kg. Toho, že by to nešlo dolů se nebojím. Zase pomalu najedu má normální stravu a půjde to dolů samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
29.12.19 19:54
@Čičorečka píše:
Zkus meditaci. Jestli tě rozhází kilo a půl, tak se ráno dobře vykakej, moc nepij, vynech večeři a jsi na původní váze.

Je dokazany, že stolice váží max 400g, to jí moc nepomůže :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21879
29.12.19 19:55

Já teda nevím, jak to v jiných rodinách chodí o Vánocích, ale my doma žádné vánoční žranice nepořádáme, takže za pár dní o Vánocích přiberu tolik, jako za pár dní běžných, tedy nic. Abych se utrhla ze řetězu protože jsou Vánoce a narvala se majonézou, kterou běžně nesnáším, tak to fakt nehrozí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3589
29.12.19 19:57
@medunka23 píše:
Je dokazany, že stolice váží max 400g, to jí moc nepomůže :mrgreen:

No plus vypít místo tří litrů litr, vynechat tu véču a je to :palec: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21879
29.12.19 19:57
@medunka23 píše:
Já teda nevím, asi jsem divná, ale proč se prezirat jen proto, že jsou vanoce?? Jako taky si dám salát, nějaké cukroví, ale taky se hybu, lidi co děláte, že za tyden jste schopni pribrat 2kg?? A to tedy zrovna k twiggynam fakt nepatřím.

Koukám, že máme nejen podobné smýšlení o vánočním přejídání, ale taky jsme obě začaly větu úplně stejně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36089
29.12.19 19:59
@hanka.br. píše:
Já teda nevím, jak to v jiných rodinách chodí o Vánocích, ale my doma žádné vánoční žranice nepořádáme, takže za pár dní o Vánocích přiberu tolik, jako za pár dní běžných, tedy nic. Abych se utrhla ze řetězu protože jsou Vánoce a narvala se majonézou, kterou běžně nesnáším, tak to fakt nehrozí.

Přesně. Co se týká množství, jíme stejně. A necelá dvě kila? To stačí trochu přidat pohyb, ubrat sladké a za 14 dní to má dole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
29.12.19 20:00

@Čičorečka Čím víc piju, tím míň vážím. Nejvíc v těle je vody, když málo piješ, seš zavodněná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
29.12.19 20:01
@hanka.br. píše:
Koukám, že máme nejen podobné smýšlení o vánočním přejídání, ale taky jsme obě začaly větu úplně stejně :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no vidíš to, navíc jako 1-2kg vykyvy jsou u žen dle fáze normální. Jo, privezli jsme si ze slovenska dobré klobasky, mám v lednici doma uzeny bucek, dala jsem si okolo čtvrté a cítím se nacpana ještě teď, takže vím, že prostě už nejim. Nesnáším pocit prezranosti.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
29.12.19 20:02

@medunka23 Já jsem si minulej tejden přinesla z nemocnice nějakou střevní virozu a jako ti řeknu, že skoro tři kila dole za den :jazyk:. Ale nemohla jsem ani vyjít ven :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama