Reklama

Vdaná, těhotná a zoufalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 13:55
Vdaná, těhotná a zoufalá

Ani nevím, kde začít :zed: S mužem jsme spolu 7 let, z toho 5 let spolu bydlíme a necelé 3 roky jsme manželé. Manžel pracuje jako obchoďák, takže je 2-3 dny v týdnu úplně mimo domov i přes noc, jinak se vrací v podvečer. Teď o víkendu měl být pracovně pryč, takže jsme se domluvily s kámoškou, že si někam vyrazíme jako zamlada, kdy předem nevíme, kam vlastně pojedeme, přijdeme na nádraží a náhodně něco vybereme. Jely jsme do města cca 120 km od nás, bloumaly jsme po městě, až jsme konečně našly náměstí a co tam nevidím, můj manžel líbá nějakou ženu, potom políbí dítě, které ta ženská drží za ruku, nasedne do svého auta a odjede 8o Já stála jako opařená, ale kamarádka je žena činu, neváhala, šla za ní a mě táhla za ruku. Začala se jí ptát, jestli to nebyl náhodou XY, že je to bývalý spolužák, že na něj nemůžou sehnat kontakt, ať se koukne na spolužáky, kde domlouvají sraz. Žena nic netušila a potvrdila jí, že to byl on, že mu to určitě vyřídí a já tam jen stála a zírala na tu malou, která jako by mu z oka vypadla 8o Kámoška se k ní naklonila a povídá, že má taky takovou princeznu a zeptala se, jak se jmenuje a kolik že jí je, ukázala 3 prstíky a prohlásila: „tatínek odjel pápá“ a já šla do mdlob 8o Cestu domů ani nevím, kamarádka mě nechala u nich, mně bylo špatně, vůbec jsem nechápala, ona se mi omlouvala, že vůbec neví, co to do ní vjelo, jenže to není vůbec podstatný :zed: Bavily jsme se spolu, co mám dělat, že se půl roku snažíme o mimino a pak mi docvaklo, že jsem to v prosinci nedostala a pak to mám jako v mlze, měla doma test a přišel další šok, dva pruhy jako na dálnici 8o Co byste dělaly/i na mém místě? Já vůbec nevím, co dál, kamarádka mu prý rozkope koule :pocitac: Anonym jistě chápete a píšu od kamarádky, nemám tady totiž založený účet.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »

Reklama

Reakce:

Pety2
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 08.01.17 14:01

Vůbec nevím, co na to napsat, ní to jako z hororu. Jestli je to opravdu pravda, tak s tebou moc a moc soucítím :hug: Přiznám se, že netuším, co bych na tvém místě dělala, zní mi to až neuvěřitelně…

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 08.01.17 14:01
@Anonymní píše:
Ani nevím, kde začít :zed: S mužem jsme spolu 7 let, z toho 5 let spolu bydlíme a necelé 3 roky jsme manželé. Manžel pracuje jako obchoďák, takže je 2-3 dny v týdnu úplně mimo domov i přes noc, jinak se vrací v podvečer. Teď o víkendu měl být pracovně pryč, takže jsme se domluvily s kámoškou, že si někam vyrazíme jako zamlada, kdy předem nevíme, kam vlastně pojedeme, přijdeme na nádraží a náhodně něco vybereme. Jely jsme do města cca 120 km od nás, bloumaly jsme po městě, až jsme konečně našly náměstí a co tam nevidím, můj manžel líbá nějakou ženu, potom políbí dítě, které ta ženská drží za ruku, nasedne do svého auta a odjede 8o Já stála jako opařená, ale kamarádka je žena činu, neváhala, šla za ní a mě táhla za ruku. Začala se jí ptát, jestli to nebyl náhodou XY, že je to bývalý spolužák, že na něj nemůžou sehnat kontakt, ať se koukne na spolužáky, kde domlouvají sraz. Žena nic netušila a potvrdila jí, že to byl on, že mu to určitě vyřídí a já tam jen stála a zírala na tu malou, která jako by mu z oka vypadla 8o Kámoška se k ní naklonila a povídá, že má taky takovou princeznu a zeptala se, jak se jmenuje a kolik že jí je, ukázala 3 prstíky a prohlásila: „tatínek odjel pápá“ a já šla do mdlob 8o Cestu domů ani nevím, kamarádka mě nechala u nich, mně bylo špatně, vůbec jsem nechápala, ona se mi omlouvala, že vůbec neví, co to do ní vjelo, jenže to není vůbec podstatný :zed: Bavily jsme se spolu, co mám dělat, že se půl roku snažíme o mimino a pak mi docvaklo, že jsem to v prosinci nedostala a pak to mám jako v mlze, měla doma test a přišel další šok, dva pruhy jako na dálnici 8o Co byste dělaly/i na mém místě? Já vůbec nevím, co dál, kamarádka mu prý rozkope koule :pocitac: Anonym jistě chápete a píšu od kamarádky, nemám tady totiž založený účet.

hrozný :zed: :zed: :zed: taky bych mu ty koule zmalovala :( :( :( a ji bych tu pipku zašila!!!Drž se! Nikdo ti nemůže radit co máš udělat, páč stejne si to udelas po svým jak to cítíš, ale ja s mojí náturou, bych to nedokazala odpustit, jsem hrozne žarliva a majetnická :-/

jahuhudka
Extra třída :D 10263 příspěvků 08.01.17 14:01

Kdyz tady nemas ucet co te vede k tomu sem psat?

Liz
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 08.01.17 14:01

To je opravdu neuvěřitelný příběh. Jak sebrané z nějakého scénáře :) Jestli se to stalo, tak je to opravdu nezáviděníhodná situace. Ns to rada asi není.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 14:02

@Pety2 Taky tomu ani nemůžu uvěřit, připadám si jak v hloupém snu :,(

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 14:02

Kolik ti je zakladatelko? Dokážeš si představit, že vychováváš dítě sama? Uživila bys ho?

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 08.01.17 14:03

Mě to přijde jak scénka z amerického filmu. 8o

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 08.01.17 14:03

No je to strašné teda. Az by dojel manžel domů, tak bych mu na rovinu vše řekla. Co jiného? A pak premyalela nad sebou a svou situací.

tkub
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 08.01.17 14:03

Ty bláho, tak to je asi noční můra nás všech. Obávám se, že budeš muset prožít konfrontaci. Budeš mu to muset říct ale taky poslouchat co ti řekne. Já bych popravdě asi jela za tou paní. Kdysi za mou mámou přišla tátova milenka, vypili spolu lahev vína (prý to byla vlastně prima ženská) a ona pak tátu nechala. U vás bude nejhorší, že to odnesou děti.
Moc mě mrzí, že musíš něco takového vůbec řešit. Pevné nervy!

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 14:04

Mimochodem připrav si velkou pánvičku a omlať mu ji o hlavu, či pe*is podle tvého uvážení. Je možné, že mu jich takhle běhá po světě víc.

Anonymní 
@jahuhudka píše:
Kdyz tady nemas ucet co te vede k tomu sem psat?

Jestli někdo něco podobného řešil, hledám asi radu :nevim: Prý po založení účtu můžu napsat jen 5 příspěvků denně, tak hlavně proto píšu od ní :roll:

Anonymní 
@Anonymní píše:
Ani nevím, kde začít :zed: S mužem jsme spolu 7 let, z toho 5 let spolu bydlíme a necelé 3 roky jsme manželé. Manžel pracuje jako obchoďák, takže je 2-3 dny v týdnu úplně mimo domov i přes noc, jinak se vrací v podvečer. Teď o víkendu měl být pracovně pryč, takže jsme se domluvily s kámoškou, že si někam vyrazíme jako zamlada, kdy předem nevíme, kam vlastně pojedeme, přijdeme na nádraží a náhodně něco vybereme. Jely jsme do města cca 120 km od nás, bloumaly jsme po městě, až jsme konečně našly náměstí a co tam nevidím, můj manžel líbá nějakou ženu, potom políbí dítě, které ta ženská drží za ruku, nasedne do svého auta a odjede 8o Já stála jako opařená, ale kamarádka je žena činu, neváhala, šla za ní a mě táhla za ruku. Začala se jí ptát, jestli to nebyl náhodou XY, že je to bývalý spolužák, že na něj nemůžou sehnat kontakt, ať se koukne na spolužáky, kde domlouvají sraz. Žena nic netušila a potvrdila jí, že to byl on, že mu to určitě vyřídí a já tam jen stála a zírala na tu malou, která jako by mu z oka vypadla 8o Kámoška se k ní naklonila a povídá, že má taky takovou princeznu a zeptala se, jak se jmenuje a kolik že jí je, ukázala 3 prstíky a prohlásila: „tatínek odjel pápá“ a já šla do mdlob 8o Cestu domů ani nevím, kamarádka mě nechala u nich, mně bylo špatně, vůbec jsem nechápala, ona se mi omlouvala, že vůbec neví, co to do ní vjelo, jenže to není vůbec podstatný :zed: Bavily jsme se spolu, co mám dělat, že se půl roku snažíme o mimino a pak mi docvaklo, že jsem to v prosinci nedostala a pak to mám jako v mlze, měla doma test a přišel další šok, dva pruhy jako na dálnici 8o Co byste dělaly/i na mém místě? Já vůbec nevím, co dál, kamarádka mu prý rozkope koule :pocitac: Anonym jistě chápete a píšu od kamarádky, nemám tady totiž založený účet.

Tak to je opravdu hrozny nic méně bych mu určitě řekla ze jsem těhotná a jak se bude řešit situace. Každopádně bych od nej chtěla vědět celou pravdu a pokud by měl nějaké problémy říct ti pravdu tak bych ho dala okamžitě k soudu. Lhal ti v době manželství atd takže na soudě by k tomu přihlíželi ještě dodat ze se dotkl i tvé psychiky a tzv odškodné. Takového hajzlovi bych to spočítala.

Liz
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 08.01.17 14:05

Uplně jak z filmu Žena pilota. Tam měl paralelně dvě rodiny, jednu v Anglii a jednu v Americe :) Taková náhoda, aby žena jela do náhodně vybraného města sto kiláků od domova a viděla je, se tam ale nestala.

terinka4444
Hvězda diskuse 66533 příspěvků 08.01.17 14:06

Nech kamarádku, ať mu ty koule rozkope. Jinak tedy vůbec nevím, co ti na to říct.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama