Vietnamská tržnice, kde?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
29436
14.9.12 21:14
@Libza píše:
@Jura007 @gabi.design Díky :kytka:Je to tedy ulice Olomoucká, jo? 'Abych si něco uložila do navigace - moje orientační smysly jsou na nule..no možná ještě pod :roll:

Ano, Olomoucká.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5277
14.9.12 21:15
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18305
14.9.12 21:54

Jéžiš, teď jsem si tam našel chybu jak Brno… 8o :oops: :zed: Pokud máte Makro za zády a jedete směr Komárov, tak na té T-křižovatce před sídlištěm odbočujete samozřejmě vpravo, vlevo jsou jenom svodidla… :zed: Ještě jednou se omlouvám… :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5277
14.9.12 22:00
@Jura007 píše:
Jéžiš, teď jsem si tam našel chybu jak Brno… 8o :oops: :zed: Pokud máte Makro za zády a jedete směr Komárov, tak na té T-křižovatce před sídlištěm odbočujete samozřejmě vpravo, vlevo jsou jenom svodidla… :zed: Ještě jednou se omlouvám… :oops:

Díky :mrgreen: No asi bych chvíli vyjukaně koukala v křižovatce :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
14.9.12 22:01
@Jura007 píše:
Jéžiš, teď jsem si tam našel chybu jak Brno… 8o :oops: :zed: Pokud máte Makro za zády a jedete směr Komárov, tak na té T-křižovatce před sídlištěm odbočujete samozřejmě vpravo, vlevo jsou jenom svodidla… :zed: Ještě jednou se omlouvám… :oops:

Já jsem si říkala, jestli to není náhodou naopak, ale zase to tam nějak moc neznám, tak jsem se nechtěla ozývat a psát nějaký blud. :mrgreen: Mám mateřskou demenci a plácám kraviny dost často, tak by mi to bylo podobný. :mrgreen: Tak snad si to @Libza ještě přečte.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
14.9.12 22:01
@Libza píše:
Díky :mrgreen: No asi bych chvíli vyjukaně koukala v křižovatce :lol:

Super, tak sis to už přečetla. :mrgreen: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5277
14.9.12 22:10

@gabi.design Pro jistotu jsem ještě nakoukla :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
955
5.5.15 19:31

Holky prosím poradíte
mají otevřeno na té Olomoucké každy den od kolika do kolika
jsou otevřeny všechny stánky nebo jen některé? jaké zboží tam najdu?
hlavně potrebuji boty
jaké tam mají?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák