Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Jsem v procesu hubnutí, ale občas s kolegy chodíme na oběd. Myslíte si, že když si dám letní vietnamské závitky, tak že se to dá považovat za dietní jídlo? Na kalorických tabulkách jsem našla, že 4 závitky by měly mít 332 kcal, což je za mě ok. Nikde jsem však nenašla, kolik může mít ta omáčka, do které se závitky namáčí. Napadá Vás kolik by tak mohla mít? Děkuji ![]()
Nemůžeš řešit jen závitky, používej kalorické tabulky a dolaď k tomu zbytek dne.
@Fiveone to chci udělat, ale k tomu potřebuji vědět ty hodnoty cca
ale vůbec mě nenapadá, kolik kcal by ta omáčka mohla mít
@Anetaa120 píše: Více
A to máš v plánu tu omáčku pít po sklenících k těm zavitkum?
@Cenarius píše: Více
Pokud hubne s použitím aplikace Kalorické tabulky, tak tam se zapisuje každý gram. Nebude vědět kolik jí je, ani kolik jí snědla, pokud nějaká zbyde, bude jen odhadovat. Takže já bych tam dala 50ml rybí omáčky, 4 závitky a netrápila bych se.
Buď bych to udělala, jak píše @Fiveone. Nebo bych našla recept na netu na podobnou omáčku a zapsala bych si ten recept do svých. Závitky nevím, jestli jsou v KT. Nejím to, tak nemám potřebu zjišťovat. Jedu KT. Když si u nějakého jídla nejsem jistá, tak hledám přibližně podobný recept, který tam je nebo si ho zapíšu podle netu. A pak tomu v ten den přizpůsobím zbytek jídla. Nebo si udělám rebelský den, kdy jeden den neřeším. Zapisuji. Ale neřeším finální čísla.
Nezáleží (malilinko) na tom, co v těch závitkách je? Můžou tam být jen nudle a zelenina, možná kousek vaječné omelety a možná taky 4 krevety, které jsou poměrně výživné…
@Kelsey píše: Více
Jo, v KT se dají jídla i vytvářet, dnes jsem zrovna vytvářela jídlo, které budu vařit zítra, protože jsem ho nenašla. Takže stačí vytvořit a pak přidat vlastní jídlo.
@Afrikana píše: Více
Ne, je to „něco“ průhledného- není to ta hnědá.
rybí omáčka (Nước mắm ), limety a/nebo ocet, cukr, česnek a případně mrkev