Vitamin D3 na rok zdarma

35996
18.8.20 14:54

vitamin D3 na rok zdarma

Dnes to přišlo emailem

https://www.vitasolaris.cz/

zdá se mi to dost podezřelé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5178
18.8.20 15:04

Po 10ti vteřinách kůůůglování jsem narazil na toto:

https://www.vasestiznosti.cz/…ticals-s-r-o

Nečetl jsem to, ale předpokládám, že objednávkou vitamínu „zdarma“ uzavřeš nějakou smlouvu a budeš muset pravidelně nějaké produkty, tím pádem se pěkně prohneš…
Když budu chtít Dčko, koupím si ho, nebo mi ho předepíše praktický lékař po rozboru krve… Nic není zadarmo a nestojí mi za to, něco zdarma vzít na internetu a pak ztrácet čas rušením nějaké poblblé smlouvy… :roll: 8)
Jo, a když jsem najel na odkaz, nejdou tam otevřít obchodní podmínky na dodání toho D, takže tu fakt něco smrdí… 8) 8) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3591
18.8.20 15:21
@Pudloslava píše:
Dnes to přišlo emailem

To se ti nezdá. Tahle finta s něčím zdarma je tu už od roku 1989.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15383
18.8.20 15:24
@Pudloslava píše:
Dnes to přišlo emailem

Hlavně na rok zdarma… To je jedna lahvička, kolik to vůbec stojí? 150? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35996
18.8.20 15:28
@bse.pedro píše:
Po 10ti vteřinách kůůůglování jsem narazil na toto:

https://www.vasestiznosti.cz/…ticals-s-r-o

Nečetl jsem to, ale předpokládám, že objednávkou vitamínu „zdarma“ uzavřeš nějakou smlouvu a budeš muset pravidelně nějaké produkty, tím pádem se pěkně prohneš…
Když budu chtít Dčko, koupím si ho, nebo mi ho předepíše praktický lékař po rozboru krve… Nic není zadarmo a nestojí mi za to, něco zdarma vzít na internetu a pak ztrácet čas rušením nějaké poblblé smlouvy… :roll: 8)
Jo, a když jsem najel na odkaz, nejdou tam otevřít obchodní podmínky na dodání toho D, takže tu fakt něco smrdí… 8) 8) 8)

tušila jsem to, to se dělávalo s knihami, pak s kalhotkami, tak nyní vitamíny :-) a to balení na rok zdarma je teda jen 30 kapslí :-)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3591
18.8.20 15:29
@Pudloslava píše:
tušila jsem to, to se dělávalo s knihami, pak s kalhotkami, tak nyní vitamíny :-) a to balení na rok zdarma je teda jen 30 kapslí :-)))

Přesně, pořád stejná finta a pořád se na to chytí tolik idiotů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2878
18.8.20 15:51

Hlavně to Dčko zase nestojí majlant. Já si ho tenkrát kupovala v těhotenství a na měsíc to snad vyšlo 5O kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
18.8.20 18:04

Jo to bude to - vzorek jen za poštovné. Pokud nemáte o zboží zájem musíte zavčasu odhlásit další zásilky. Pak budou neustále volat jakoby od jiných firem a nabízet jakékoliv jiné zboží.
Z mého pohledu (vyřizovala jsem před lety po smrti osoby blízké) - na jednu stranu se alespoň s touto firmou dalo relativně dobře domluvit na doplacení naráz a potvrzení o doplacení.
Na druhou stranu ještě více jak rok/dva(?) volali na původní číslo majitele s dalšími nabídkami, ač jsem je opakovaně upozorňovala, že osoba zemřela a tel. číslo nyní patří nezletilému dítěti. Skončilo to až na x-tý pokus e-mailové korenspondence.

Co si pamatuji měsíční dávka podobného výrobku v našem případě stála mezi 300-400Kč a dotyčná osoba dostala balení na celý rok s měsíčními splátkami.

„Lepší“ byla zkušenost s jinou firmou, která po mě chtěla potvrzení (plnou moc) od umírající osoby v komatu, jinak nechtěli přestat posílat jejich nesmysly (podobným stylem).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
1.10.20 20:38

Jedná se o nekalou obchodní praktiku. Nabízí Vitamín D zdarma. Pokud si objednáte pouze Vitamin D zdarma tak vám nic nepošlou. Pokud si k tomu objednáte i další věci s 50% slevou za předražené další zboží tak vám to nejspíš pošlou. Každopádně jsou to podvodníci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
7.10.20 11:12

Tak beru zpět. Fakt to přišlo. Sice to trvalo 2 týdny, ale přišlo to. Vitamin D zdarma respektive za 49 Kč za poštu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
9.10.20 14:44

Nabídka na roční balení vitamínu D mi přišla poštou, požadavek jsem poslala přes webové stránky. Dnes jsem měla ve schránce dopis (klasický papírový) a v něm,, Certifikát na exkluzivní dárek zdarma,, (ještě, že si člověk dárky nemusí kupovat), dárkem je kávovar. Kávovar nepotřebuji, ale obdržím ho zcela zdarma když si objednám D vitamín za pouhých 199,– Kč měsíčně na dobu jednoho roku. Takže by mě celá ta slavná sranda s vitamínem D na rok ZDARMA vyšla na 2 388,– Kč. A TO SE VYPLATÍ!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
9.10.20 14:56
@Jeanna777 píše:
Nabídka na roční balení vitamínu D mi přišla poštou, požadavek jsem poslala přes webové stránky. Dnes jsem měla ve schránce dopis (klasický papírový) a v něm,, Certifikát na exkluzivní dárek zdarma,, (ještě, že si člověk dárky nemusí kupovat), dárkem je kávovar. Kávovar nepotřebuji, ale obdržím ho zcela zdarma když si objednám D vitamín za pouhých 199,– Kč měsíčně na dobu jednoho roku. Takže by mě celá ta slavná sranda s vitamínem D na rok ZDARMA vyšla na 2 388,– Kč. A TO SE VYPLATÍ!!!

360 tablet vitaminu D pošlou skutečně zadarmo. pak je třeba zaplatil jen tu poštu 49kč převodem. nabídky na další zboží omega 3 za 199kč měsíčně plus kavovar jsou jen dobrovolný. Tzn stačí to ignorovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
9.10.20 15:56
@Franta43 píše:
360 tablet vitaminu D pošlou skutečně zadarmo. pak je třeba zaplatil jen tu poštu 49kč převodem. nabídky na další zboží omega 3 za 199kč měsíčně plus kavovar jsou jen dobrovolný. Tzn stačí to ignorovat.

Opravdu je to tak, objednal jsem také a bál jsem se, přečetl jsem si prvně obchodní podmínky a pak objednal, příjde vám akorát domů složenka a další nabídky 50% sleva a to když by jste objednal tak se zavazujete na měsíční odběr omega 3. Dneska jsem tam volal a hned na poprvé jsem se i dovolal a paní to potvrdila. Jím jde spíš o ty telefoní čísla a údaje vaše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
12.10.20 18:40

Ach jo - nejraději mám, když komentují lidé, kteří o tom nic neví…
Vitamín D zdarma na rok (360 tabletek) opravdu teď firma NaturaMed Pharmaceuticals dává zdarma, resp. za 49, -Kč poštovného, a to jako národní celorepublikovou kampaň.
Nezavazujete se k ničemu, přijdou Vám tabletky s fakturou na 49 Kč. Zaplatíte a nic víc si objednávat nemusíte. Ano, k tomu Vám přijde i nabídka na roční balení Omega 3, po zaplacení Vám do několika dnů přijde dopis Potvrzení o platbě s kuponem, abyste si objednali roční zásobu Omega 3 za 199,– Kč měsíčně. Ale je to JEN nabídka, kterou můžete, ale nemusíte využít.
Rozhodně se nejedná o podvod.
PS: V současné době posílá firma 5-10 tis. balíčků denně, z toho cca třetina je vitamín D zdarma. Je to jedna z největších firem nabízejících vitamínové doplňky, roční zásobu využívá cca 80 tis. Čechů a zhruba 40 tis. slovenských zákazníků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
12.10.20 18:43
@Pudloslava píše:
tušila jsem to, to se dělávalo s knihami, pak s kalhotkami, tak nyní vitamíny :-) a to balení na rok zdarma je teda jen 30 kapslí :-)))

Balení obsahuje 360 kapslí - nejdřív si to zjistěte, než napíšete nesmysly.
Apropo - k ničemu se nezavazujete, jen zaplatit oněch 49 Kč. Balení zdarma je jednorázová národní kampaň, která běží jen nyní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama