Vlasový vír, pěšinka

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16
17.1.22 22:51

Vlasový vír, pěšinka

Holky, je mi 22 a vzadu na hlavě se mi začal dělat vlasový vír, nebo co to je? Prostě pěšinka a já si přijdu hrozně, jak plešatá v tom místě. Pár lidi mě už na to upozornilo, čím mi došlo ze si toho můžou všímat i ostatní lidi a fakt se necítím dobře. Vůbec nevím co s tím? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12851
17.1.22 22:53

Tohle je praktické řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
18.1.22 11:16

Mám to vzadu na hlavě taky, vlasy mi tam lehají tak, že to vypadá pomalu jak pleška :zed: :lol: měla jsem z toho komplex celé dospívání. Teď už to neřeším, důležité je si vlasy vyfoukat v tom místě tak, aby to nějak drželo na správném místě, a já hodně nosím drdol, culík, copy, takže to je v pohodě. A čím světlejší jsou vlasy, tím míň je to viditelné. Někde na pinterestu jsem našla i nějaký návod, jak to schovat, ale už je to dlouho a nevim, jak jsem to tehdy dohledala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
18.1.22 15:51
@Terez117 píše:
Holky, je mi 22 a vzadu na hlavě se mi začal dělat vlasový vír, nebo co to je? Prostě pěšinka a já si přijdu hrozně, jak plešatá v tom místě. Pár lidi mě už na to upozornilo, čím mi došlo ze si toho můžou všímat i ostatní lidi a fakt se necítím dobře. Vůbec nevím co s tím? :oops:

Několik žen to má po porodu z hormonální změny, kojení atd pokud to není tvůj případ zkus si zajít k doktorce může to být i od štítné žlázy 🙂. Držim palce ať se to vyřeší 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat