Vrátit, nebo nevrátit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 20:20
Vratit nebo nevratit

Zdravim,
Dnes se nam stala takova vtipna vec…Jela jsem s rocnim prckem v kocaru…sli jsme po obchodech, zavitali do jednoho kramu, meli tam velke slevy…mimo jine trika…Tak jsemsi jedno vybrala…a sla k hromade dalsich(kopa trik ve sleve)a koukala a vybirala dal…Prcek chmatal vsude mozne…Sla jsem k pokladne..za­platila triko, obehla dalsi tri obchody…Pak uz jsme spechali na bus, malejo jsem jeste v OC oblekala a v tom jsem si vsimla, ze mam v kocaru triko..nebylo videt, bylo. cerne a v cernem kocaru..Pak jsem se jeste podivala ve vytahu, hodila triko do tasky a jeli jsme domu…Bylo kolem 100.A ted mam dilema..zda nejsme nekde na kamere..zda to mam jit vratit…Triko je hezke, je akorat pro me…penez moc. nemam..Co byste delali? Chodim tam do OC dost casto…Ale trik byla jedna velka hromada…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 26752 příspěvků 13.01.19 20:25

Jaktoze to nepipalo? I levne obchody s oblečením mají pipaky :nevim:
Tezko říct,ale asi bych to neresila. I kdyz ruku do ohně za to nedám,musela bych znát to obchodní centrum.

Jogrr
Závislačka 4437 příspěvků 13.01.19 20:26

Vratila bych, stovka neni zadny peniz.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 13.01.19 20:26

Já bych to vrátila, z kradenýho trika bych neměla radost.

KalamityJohn
Kelišová 6526 příspěvků 13.01.19 20:27

Kvuli jednomu triku nezbankrotujou.

Ale pokud te hloda svedomi, tak to vem zpatky a normalne jim to rekni.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11525 příspěvků 13.01.19 20:28

Ja takhle jednou vracela cely balík presnidavek do ruky, když si je mrne nasyslilo do kočárku - koukali na mne jak na magora, ze to vezu zpátky :lol: pokud to mas při cestě, tak bych vrátila, jinak bych to asi moc neřešila

Jana206
Nadpozemská drbna 26752 příspěvků 13.01.19 20:28
@Čičorečka píše:
Já bych to vrátila, z kradenýho trika bych neměla radost.

Ona ho neukradla,ale omylem provezla v kočárku,to se stává,diskusí o tom je tady taky mraky. Vetsinou se to ale povede treba s pecivem v marketu a 80 procent diskutujicich to neřeší.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 20:30

Když to nepipalo, neřešila bych. Jako upřímně vím, že s deckem se to stane. Pochybuji, že někdo sleduje kamery zpětně.

nostress
Extra třída :D 13950 příspěvků 13.01.19 20:32

Určitě bych ho vrátila. Neměla bych z něj radost.

podaji
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 2 inzeráty 13.01.19 20:34

To se stane taky se mě to párkrát stalo že si to prcek nasyslil ale naštěstí to vždycky zjistím včas. Neřešila bych. Udělala jsi to neúmyslně. To já dneska v jednom krámě vybírám zeleninu a vidím babcu jak trhá síťovaný pytel s cibulí. Musite si koupit celý nejde jednotlivě. No a babča si strčí tři cibule do igelitky a hrdě odchází. Tomu říkám odvaha :mrgreen:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 13.01.19 20:35

@Jana206 já přece vím, že ho neukradla schválně. Ale odnesla si ho bez zaplacení. Nechtěně. Já bych ho prostě vrátila, stejně jako vrátím prodavačce peníze, když mi omylem vrátí víc. Prostě mi to udělá větší radost, než to zapřít a věc nebo peníze si nechat. Ale já jsem v tomhle divná, uznávám.

7.straka
Kecalka 316 příspěvků 13.01.19 20:35

Já bych taky vrátila, ale divím se, že obchod někde v OC neměl pojistky.

Ennny
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 13.01.19 20:37

Nevracela bych,ale šla bych ho zaplatit.

zudina
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 13.01.19 20:38

Me uz se nekolikrat stalo ze jsem zapomela vytahnout veci z kocarku na pult - takze napr z Billy jsem si odvezla balik pampersek, jiny den olej a par drobnosti.. zjistila jsem to na parkovisti u auta a fakt jsem to nebezela vracet. Kasli na to :) jeste bys z toho mela neprijemnosti

dedrichov
Závislačka 3111 příspěvků 13.01.19 20:39

Vrátit nebo nevrátit? Spíš zaplatit ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >