Vyčůraný a zlý lidi - mají štěstí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 21:44
Vyčůraný a zlý lidi - mají štěstí

Ahoj, čím dál tím víc, se přesvědčuji, že takovým lidem vše vychází, prochází.
Jaké jsou vaše zkušenosti? Myslíte si, že platí pořekadlo na každou svini se jednou voda uvaří?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 21:47

Otázka je jestli by to byli podle tebe vyčůraný a zlý lidi kdyby se dařilo i tobě :-) ale jinak si myslím že „s poctivostí brzy pojdeš“ :D

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 08.11.14 21:49

Myslím, že je to o tom, že myslí pozitivně. Oni si prostě jen nepřipustí, že by je potkalo něco špatného. A tak se jim jejich vize a plány, ať už jsou jakékoliv, plní.

TomyTomy
Kecalka 455 příspěvků 08.11.14 21:51
@Anonymní píše:
Ahoj, čím dál tím víc, se přesvědčuji, že takovým lidem vše vychází, prochází.
Jaké jsou vaše zkušenosti? Myslíte si, že platí pořekadlo na každou svini se jednou voda uvaří?

Ahoj, tak moje zkušenost je ze přesně jak rikas tyhle lidi maji štěstí vše jim vždy projde, všechno prezijou. Čím větší ha…tím lepší a krásnější život. Jsou jak švábi, prezijou i aatomovývvýbuch. A z me vlastni zkušenosti se ta voda nikdy neuvari. Hodný lidi maj holt smůlu, to jsem za 40 let mého životauužppoznala dostatečně. :nevim: :cert:

ynax
Extra třída :D 13126 příspěvků 08.11.14 21:52

Souhlasím, bohužel jsem zjistila, že hajzlíci a zlí lidé se mají nelíp, ze všeho vyklouznou, všechno jim projde ať dělají jakékoliv věci. Na žádnou svi. i se voda nevaří a ti hodní umírají nejdříve.

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 08.11.14 21:52

Já si fakt myslím, že jde o ten přístup k životu

Lady4
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 08.11.14 21:58

Ahoj i tobě. Vše je relativní. Mám to tak, že snažím žít s čistým štítem. Čisté svědomí si v sámošce nekoupím. Negativním lidem se vyhýbám, když to jde. Nikdo není jednoznačně zlý nebo hodný. Vyjímku tvoří psychopaté, ale to už je jiný level. Možná melou i ty boží mlýny. Kdo to ví? Přeji lepší náladu a úsměv

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 08.11.14 21:59

@ynax Můj děda říkal, že zlý lidi umírají nejdéle, protože je ani čert v pekle nechce :pankac:

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 08.11.14 21:59

Taky mě to už napadlo hodněkrát, že kdybych byla svině, tak se mám lepší, ale na druhou stranu se bojím karmy. Mám strach, že by se mi to začalo vše vracet. :think:

TomyTomy
Kecalka 455 příspěvků 08.11.14 22:00

@omites No tak všeje o tom jak k tomu kdo ppřistupuje. Samozrejme ze si bud Rennesze ti nnevadí když budešoostatním ubližovat a pujdes pre mrtvolu aby ses mela ty co nejlíp a nebo holt budeš ta hodna(někdo může říct blba) a budeš se chovatsslusne.To si musí každývybrat ze
To oovšem ni nemění na tom ze se ti první maji lip než ti druzí.

Rozinka24
Kecalka 227 příspěvků 08.11.14 22:00

Myslím si, pokud můžu „prezentovat svůj názor v mladým věku“ : ), že se všechno vrací a jak se těm lidem skutečně daří, to nevíme, protože nikdy nebudeme vědět, jak se cítí a co se jim honí v hlavě. Věřím, že se vrací dobro, vrací se to, co pokazíme - pokud někomu přejeme něco zlýho, vrátí se to. Až mi to někdy přijde trochu úsměvný. Plní se přání, když to dokážeme vidět - být na to dostatečně pozorný a všímat si. Ta „malá“ se plní poměrně rychle. Ale jsou to vážně „kravinky“.. Např. před rokem jsem si přála mít na ples krajkový vějíř - nestihla jsem ho narychlo sehnat, nelíbil se mi žádný. Dneska, po roce, ho mám - přesně takový, jaký jsem chtěla, sehnaný úplně náhodou, tak, jak by mě nikdy nenapadlo… Přála jsem si bydlet sama, v určitým městě - to se taky splnilo… Těch věcí je hodně. Takže - myslím si, že jde o přístup k životu, o víře v přání. A věřím, že konání zla (vědomé konání zla, ne dělání hloupostí z neznalosti, který nám dojde až časem) se vrátí. Dál už bych se opakovala.

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 08.11.14 22:04

@TomyTomy víš, mě jenom přijde… jak ohodnotíš kdo přesně je zlý a kdo vychcaný? To už ti to musí v hlavě šrotovat, přemýšlíš o tom. I když třeba jen na zlomek vteřiny, ale už posuzuješ, odsuzuješ. Zároveň tímpádem lituješ sama sebe.
Na to já nemám čas. Hledím si svého, řeším si svoje věci a ne to, že Pepa od vedle má prosperující firmu a prosperujemu jen proto, že jde přes mrtvoly.
Mě takovéhle polemiky akorát berou životní energii a přijde mi, že zároveň dělám chudinku sama ze sebe. Taky mám možnost, jak si svůj život žít, jak si tu firmu vybudovat taky. A nepůjdu třeba přes mrtvoly, ale budu si budovat dobrou pověst a budu asertivní. Pak mě nějaký podnikatel Pepa a jeho firma bude volný. :kytka:

To k té vychcanosti.

Pokud je někdo vyloženě zlý a zasahuje do mého života, vyšachuji ho. Proč bych si ho držela u těla? :think: :nevim:

Knihomyš
Extra třída :D 10643 příspěvků 08.11.14 22:05

Ne. Na každou svini se voda vaří. (A to, že jsme někdy líní přiložit pod kotel, je druhá věc.)
Nemyslím si, že by zlí lidi byli spokojení - v podstatě žijí v neustálém stresu, kdy se co provalí, jaká lumpárna je dožene, případně co jim provede někdo, kdo je stejně zlý jako oni a nemá je rád.
Můžou být chvilkově spokojení třeba s tím, že si něco koupili, získali peníze, úspěch, ale normální trvalou spokojenost třeba ze vztahu s lidmi, na které se můžu spolehnout, nezažijí. Oni totiž takové lidi nemají, protože podle sebe soudí okolí. V mých očích jsou to v tomhle směru chudáci.

Že jim něco projde je dané i leností okolí - mám jednu takovou „hvězdu“ v dosahu a kolikrát si zpětně uvědomím, že být já důsledná, děvče je už možná v teplákách - ale nebyl čas, nebyla síla, byly důležitější věci… asi tak.

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 08.11.14 22:10

No tak zaprvé je dost relevantní kdo je zlý a vyčůraný, to je jen o uhlu pohledu. A za druhé, ano každý čin se nám vrátí, co vysíláme to i dostaneme zpět. Dřív nebo později, v tomto nebo v dalším životě. Vše je naprosto dokonale synchronizované a ta návaznost nám dojde někdy až mnohem později.

Tak příklad, včera jsem byla velice kritická ke svému manželovi, naprosto neoprávněně a dost hnusně jsem ho kritizovala. No a dnes se kritika dostala i mě v jedné diskusi, kde mě paní naprosto neprávem a ošklivě napadla. Jenže já se na ní nezlobím, je to jen následek a paní má chudák sama nějaký problém, jinak by se tak nechovala. Stejně jako já mám problém sama se sebou a nedokážu snášet nedokonalost druhých, ale vlastně to není nedokonalost druhých co nesnáším, je to moje vlastní nedokonalost, kterou nesnáším. Až já tedy příjmu svoje nedokonalosti, tento kruh a řetězová reakce se přeruší :)

Chápeš? Každá šelma má zranění na srdci a každému se vrátí to co zasel. Pokud to my ještě nevidíme, neznaméná že na tom vesmír nepracuje :)

TomyTomy
Kecalka 455 příspěvků 08.11.14 22:13

@omites No já nehodnotum cizí lidi spis ty co mi ublizili a o kterých vim ze jsou zlí a ublizujou dal i jiným. Nelituju se a hlavně o tom neustale taky nepremyslim na to ja taky cas nemam.Ani se nijak nemstim.Ale vysachovat ze zivota nekoho kdo ti ublizuje asi neni nekdy tak snadne nekdy spis i nemozne.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >