Vysazení Nuvaringu a snažení se

21.8.15 11:33

Vysazení Nuvaringu a snažení se

Ahojky, jsou tu nějaké snažilky či těhulky po vysazení HA? Já jsem vysadila Nuvaring 2.8. a 7.8. jsem měla poslední MS. Celkem jsem HA brala 5 let. Vyzkoušela jsem Minervu, Lindynette 20, Evru a naposledy Nuvaring…Nejvíce vyhovoval kroužek. Nyní jsem ale vysadila a uvidíme co se bude dít :) Chtěli bychom mímo :hug: Ale necháváme volný průběh všemu. Jen bereme vitaminy. A co vy? Podělte se semnou. Jinak moje 1. opravdová MS má příjít cca 2.9. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.8.15 12:02

Ahoj. Já jsem brala antiko celkem 8 let z toho 3 poslední roky Nuvaring a také jsem s ním byla velmi spokojená. Vysadila jsem v červnu a taky se teď snažíme. První cyklus v červenci se nezadařilo tak uvidíme co přinese srpen.
Menses jsem po vysazení dostala normálně po 29 dnech a ovulaci mám taky, takže snad to půjde v pohodě a brzo se dočkáme //.
Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.8.15 12:07
@Troubelína píše:
Ahoj. Já jsem brala antiko celkem 8 let z toho 3 poslední roky Nuvaring a také jsem s ním byla velmi spokojená. Vysadila jsem v červnu a taky se teď snažíme. První cyklus v červenci se nezadařilo tak uvidíme co přinese srpen.
Menses jsem po vysazení dostala normálně po 29 dnech a ovulaci mám taky, takže snad to půjde v pohodě a brzo se dočkáme //.
Držím palce

Ahoj, děkuji za reakci na příspěvek. Já tedy Nuvaring měla asi jen 3 měsíce :roll: :kytka:. Tak třeba tělo se potřebuje po HA obnovit a zlepšit a připravit na těhu♥. Držím také palce, a věřím ti že se brzy povedou //. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama