Vyvolávací injekce MS, zvýšená hladina Hcg

297
23.8.10 16:16

vyvolávací injekce ms,zvýšená hladina hcg

Ahojky chtěla bych se zeptat jestli vyvolávačka muže poskytnout falešně pozitivní vysledek těhu testu,minulý týden jsem na ní ve středu byla,měla jsem totiž už 40dc test jsem měla negativní tak jsem se objednala,dr mi udělala ultrazvuk nic na něm neviděla jen trochu tekutiny na ni konstatovala že je to asi prasklá cistička.Dočetla jsem se ale že na začátku těhu je v děloze patrná tekutina ve které jseou bunky ze kterych se pakj vyvíjí mimi,takže opravdu nevím co si o pozitivním testu myslet.jestli někdo máte s tímto zkušenost napište mi prosím. moje dr totiž nepoznala ani moje první těhu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5549
23.8.10 16:49
:think:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2972
23.8.10 16:52
maminka189 píše: :think:

Taky tak :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3337
23.8.10 17:01

Já být tebou, tak zkusím jiného dr. Taky nevím co jinak poradit…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
297
23.8.10 17:02

uvidím co mi teda řekne příští týden dr ale změním

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3337
23.8.10 17:08

Třeba se opravdu neplete… Jen bych se zkusila zeptat na názor i jinde… Ale pokud nejsi spokojená, tak dr. určitě změň. Není nad to mít gynekologa, kterého se můžeš na cokoliv zeptat a který ti vychází vsříc - zvláště v těhotenství!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17359
23.8.10 17:14

ahoj barbara, vyvolavacka je progesteron, nie hcg, cize na 100% nesposobuje pozitivny tehu test.

doky na utz dokaze spoznat tehu, az ked mas hcg cez 1000 jednotiek, a to by Ti uz test ukazal, takze sudim, ze ked si u neho bola, tak si bola kratko po oplodneni.

vyvolavacka tehu podporuje :huban:

ak chces mat istotu, tak si skoc do labaku nechat zobrat krv na hcg, stoji to cca 200 czk a vysledky by mali byt cca do hodiny, ako kde.

moj osobny nazor je, ze si tehu, takze gratulujem :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3337
23.8.10 17:21
soldi píše:
ahoj barbara, vyvolavacka je progesteron, nie hcg, cize na 100% nesposobuje pozitivny tehu test.

doky na utz dokaze spoznat tehu, az ked mas hcg cez 1000 jednotiek, a to by Ti uz test ukazal, takze sudim, ze ked si u neho bola, tak si bola kratko po oplodneni.

vyvolavacka tehu podporuje :huban:

ak chces mat istotu, tak si skoc do labaku nechat zobrat krv na hcg, stoji to cca 200 czk a vysledky by mali byt cca do hodiny, ako kde.

moj osobny nazor je, ze si tehu, takze gratulujem :srdce:

Tak dalece tomu nerozumím, takže mně ber barbaro s rezervou :kytka: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
297
23.8.10 17:57

soldi tak díky vubec jsem nevěděla co ta vyvolávačka je zač ani jak funguje byla jsem na ni poprvé,tak snad jsem opravdu těhu :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7366
23.8.10 18:51

kamarádka taky byla u dr, ta těh. neviděla píchla vyvolávačku, do 14 dnů nic, pozitivní test, a pak už dr těhot. potvrdila.

Můj sen, dozvědět se o těhotenství tak pozdě, nemsuela bych se v prvním trimestru nervovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1491
30.11.11 22:52

Zdravím :mavam:
jsem tu úplně nová a chtěla bych se zeptat jak to dopadlo u Barbary, zítra jdu taky na vyvolávací injekci tak jsem z toho docela rozčarovaná, jsem 35DC a bazální teplotu mám už 15 dní vysokou přes 37,3- 37,5 těhotenský test je negativní.
Snažíme se s manžou 7 měsíc tak jsem zvědavá co mi pan DR řekne :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27
5.12.11 12:25

hezký den

ahoj Luccy-89,
tak já jsem na tom úplně stejně jako ty. 35DC, test negativní a bazální teplota je kolem 36,9. a ve středu jdu na kontrolu… jsem taky zvědavá co mi řekne Dr. ale u mě to je hormonální kolika si myslím. mám 5 měsíců po vynechání HA.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1491
6.12.11 11:57

Ahojky Curlynie,
já jsem šla na vyvolávačku a po cestě k DR jsem začala špinit a pak se mrcha rozjela.. ale měla jsem bazální teplotu zvýšenou ještě 3 dny po tom a ted mi spadla na 36,6.
Držím palečky aby jsi měla // :dance: a pak napiš jak jsi dopadla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
498
4.11.13 15:11

Pomoc

Jsem tu úplně nová… Už přes rok se snažíme o mimi poslední menstruace měla být 27.10. a nic tak 31.10. vyvolávačka a dodnes nic ( 4.11. ) HCG 31,5 ale prý to může být i po té inj? Příští odběr mám za týden a pak se prý uvidí estli se zvýší, ale to asi nevydržím… Myslíte, že můžu být těhotná když je hodnota hcg tak nízká? A fakt musím čekat týden? :nevim: Moc děkuju!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16365
4.11.13 15:22

@moramisa za dva az tri dny jdi na krev jako samoplatce a budes mit jasno :mavam:
Jinak predpokladam ti pichli agolutin a ten by test na hcg ovlivnit nemel

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová