Vztah bez sexu - nezájem partnera

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Velryba černá
2.10.25 08:45
@Andelskej_Satan píše: Více

Cituji: „Ja treba prave sex s partnerkou vedome chtel, protoze mi to aspon na chvili dalo zapomenout na stres v praci, a dost me to uvolnilo a nabudilo do prace…“

Takže pochopila.

  • Citovat
  • Upravit
6599
2.10.25 08:50
@Velryba černá píše: Více

Ok asi neobratne napsano, pointa byla v tom, ze sex mi delal dobre i kdyz jsem byl unaveny a pod stresem z prace, dalo by se rict byla to takova pekna droga:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.10.25 09:00
@Andelskej_Satan píše: Více

To víš, že tohle všechno proběhlo…

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
2.10.25 09:02
@Andelskej_Satan píše: Více

Jasně ho samozřejmě ptala i na tuto variantu, to odmítl, tak nevim :lol:

  • Citovat
  • Upravit
Silwinka87
2.10.25 10:00
@Andelskej_Satan píše: Více

To je hezké..To by mohlo projít :)

  • Citovat
  • Upravit
34122
2.10.25 10:12
@Anonymní píše: Více

Tak on na sex nebyl nikdy, tak čemu se divíš? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
2.10.25 10:16

@pouzitychlap pokud sex funguje tak pocitově jako hodně důležitý není. Ale když je sex 0 tak to je problém a vlastně se to bude točit na tom jednom. Já to zase beru tak že vztah mne musí víc dávat než brát a sex většina lidí potřebuje a pokud by nebyl tak v takovém vztahu žít nebudu :jazyk: To by bylo psycho peklo. Pokud na sex není ani jeden je to super a bude jim spolu fajn. Jinak budou trpět oba dva :? než přežívat to bych raději byla sama než žít s někým a trápit se :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mmazlicekknaposledy
5.10.25 08:18

Hledám nějakou na klidně sex bez vztahu :P

  • Citovat
  • Upravit
40
7.10.25 08:42

Vztah bez sexu ...

Je to zvláštní. Když sex nechce žena, tak jí ostatní radí, že se muž má přizpůsobit a netlačit na ni. A když jej nechce muž, tak 90% žen radí hodit jej přes palubu. Jste mrchy…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.10.25 13:04
@starykocour píše: Více

Tak on je rozdíl mít sex občas a nemít ho vůbec, že…

  • Citovat
  • Upravit
40
7.10.25 13:21
@Anonymní píše: Více

Prostě paní nesmí naléhat a přizpůsobit se tomu kdo chce méně… :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.25 13:38

Já bych vyměnila partnera :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40
7.10.25 13:44
@LenkaPrášilka píše: Více

Kdepak. Ten kdo chce víc, se přece musí přizpůsobit tomu, kdo chce míň. Tak to aspoň píšete všem mužům, když žena nechce… :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.10.25 14:35
@starykocour píše: Více

Zakladatelka: vážený pane, já nemusím vůbec, ale vůbec nic…jsem svobodná, soběstačná žena…se zdravou potřebou sexu…a pokud se partner nezmění tak, že budeme schopni kompromisu, bude odejít…a myslete si co chce, děti ani majetky společné nemáme a nešťastná kvůli frigidovi do konce života taky nebudu…teď je tah u něj…buď nějaký bude, nebo nebude nic

  • Citovat
  • Upravit
59410
7.10.25 14:42
@starykocour píše: Více

nemusí, pokud vztah nefunguje tak v takovém nemusí nikdo zůstávat. Pokud se rozbije spotřebič tak rozhodně na něj nebudu koukat a čekat že zase sám začne fungovat. Koupím nový, plně funkční :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová