Vztah, když už se neuvidíme?

Anonymní
25.3.21 00:48

Vztah, když už se neuvidíme?

Zdravím všechny maminky, asi to sem úplně nepatří, jelikož mi je 14 a do maminky mám fakt daleko… :D ale potřebovala bych radu ohledně kluka…nikdy jsem ho neměla, ale ve třídě je jeden kluk. Je sice menší, a magnet na holky zrovna není, ale něco na něm prostě je…baví ho dějepis, je hodně chytrý a něco na něm prostě je, v obličeji je pohledný ale to není důležité. Opravdu mě hodně zaujal svojí osobností a prostě cítím, že z něj jednou něco bude, a teď, když odejdu ze základky a už ho nikdy neuvidím…ztratim šanci…jelikož se stehuju po základce daleko od města a prostě se neuvidíme a to nechci, teď je korona a nemám šanci se s ním nějak sblížit…bydlí teda kousek ode mě, a když procházím kolem jeho domu, mám chuť tam prostě jít a říct mu to…ale vůbec se spolu nebavíme (jakože ve škole ano, ale jinak ne), vím že potkám ještě spoustu kluků a že tohle je zbytečné a měla bych mu to narovinu říct a přestat se trápit, ale spíš jsem se chtěla vypsat z pocitů protože jsem o tom nikomu neřekla a třeba znát váš názor?… :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4234
25.3.21 01:54

Tak si s ním začni psát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
25.3.21 05:20

Nápis mu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
25.3.21 07:05

Jééé něco podobnyho jsem taky řešila na konci ZŠ. Věděla jsem, že jsem se mu kdysi líbila i mě to řekl, ale já na to tenkrát nijak nereagovala. Pak jsem se do něho taky zakoukala a strašně dlouho jsem si dodávala odvahu mu něco říct. Asi předposlední den školy jsem se odvážila ho pozvat na rande, s tím že pak už ho stejně vidat nebudu. Sice mě odmitl, ale kdybych to neudělala tak bych toho litovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5316
25.3.21 07:27

Napsala bych mu :palec: Že se kluk musí ozvat první už dávno neplatí. Nepsala bych mu, že se mi líbí, ale že nechápu tu bitvu u Lipan nebo rovnice o dvou neznámých.. nebo na nějakou drobnost se zeptej a jestli se má konverzace rozvinout, tak se rozvine :palec: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 20:10
@Anonymní píše:
Zdravím všechny maminky, asi to sem úplně nepatří, jelikož mi je 14 a do maminky mám fakt daleko… :D ale potřebovala bych radu ohledně kluka…nikdy jsem ho neměla, ale ve třídě je jeden kluk. Je sice menší, a magnet na holky zrovna není, ale něco na něm prostě je…baví ho dějepis, je hodně chytrý a něco na něm prostě je, v obličeji je pohledný ale to není důležité. Opravdu mě hodně zaujal svojí osobností a prostě cítím, že z něj jednou něco bude, a teď, když odejdu ze základky a už ho nikdy neuvidím…ztratim šanci…jelikož se stehuju po základce daleko od města a prostě se neuvidíme a to nechci, teď je korona a nemám šanci se s ním nějak sblížit…bydlí teda kousek ode mě, a když procházím kolem jeho domu, mám chuť tam prostě jít a říct mu to…ale vůbec se spolu nebavíme (jakože ve škole ano, ale jinak ne), vím že potkám ještě spoustu kluků a že tohle je zbytečné a měla bych mu to narovinu říct a přestat se trápit, ale spíš jsem se chtěla vypsat z pocitů protože jsem o tom nikomu neřekla a třeba znát váš názor?… :(

Přesně, napiš mu a nebo mu hod něco do schránky, napiš mu dopis, to bude koukat, že ho chceš vidět a navrhli klidně i místo a čas, může ti pak zpět odepsat. Jako za starých časů bez mobilů, taková romantika. Miluji když mi někdo posle dopis či pohled napsaný ručně. To je mnohem lepší a hezčí než tady ty psaný písmenka a smajlíky. To ještě když Ti tam někdo nakreslí to je pak úplná bomba. Měj odvahu a napiš mu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat