Za kolik kupujete, prodáváte domácí vejce?

11
7.3.14 08:50

Za kolik kupujete, prodáváte domácí vejce?

Chci se zeptat na jednoduchou otazku, za kolik kupujete, prodavate dmaci vajicka? Dekuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
rozmary
7.3.14 08:53
@Kralicek3 píše:
Chci se zeptat na jednoduchou otazku, za kolik kupujete, prodavate dmaci vajicka? Dekuji.

Kupujeme za 3kačky od známého.

  • Citovat
  • Upravit
15113
7.3.14 08:55

Tři koruny:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19198
7.3.14 08:56

My kupujeme domácí za 2,50,– :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
7.3.14 08:57

Od 2,5 do 3 kč - záleží, jak potvory nesou :mrgreen: tedy za tolik kupuju.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Billi
7.3.14 08:59

Prodáváme za 3 Kč (zelená vejce), známý prodává před Velikonocemi za 4 Kč bílá vejce a za 3 Kč „normální“.

  • Citovat
  • Upravit
15225
7.3.14 09:04

Kupujeme od sousedky za 3 Kč.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11
7.3.14 09:06

Dekuji. :-)
Ja je nekdy od kolegyne v praci kupovala za 3,– ale to bylo driv, ted je tchyne obcas prodava a ja chtela vedet, jestli 3,– kc jsou vporadku, protoze kousek od toho kde pracuji vznikl Bio obchod a domaci vejce maji za 6,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1052
7.3.14 09:12

Kupujeme za 3kč od známých, ale teď přes zimu tolik nenesou, takže nám je začnou prodávat zas na jaře. Už, aby to bylo, protože domácí s těma z obchodu se nedají srovnat, jsou výborný :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1666
7.3.14 09:15

2,50 a dal na bio farme za 9 :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11896
7.3.14 09:16

2,50 Kč od známých

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
533
7.3.14 09:18

V jednom malem kramku u nas je prodavaji za 5 kc, ale tam bych spis videla prazskou prirazku :mrgreen: ja je tam kupuju jen hoodne vyjimecne, kdyz dojdou zasoby od rodicu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1224
7.3.14 09:28

Kupujeme od sousedky za 2 Kč.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1685
7.3.14 09:30

Kupuji obcas za 2 koruny ale jen křapky nebo jak se jim rika jsou docela velky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.14 09:37

Prodavame za 2kc/kus, :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Nutriční poradna (3-18 let)

Ikona - Michaela Boukalová Tomešová

Michaela Boukalová Tomešová DiS.