Nutriční poradna (3-18 let)
Michaela Boukalová Tomešová DiS.
Chci se zeptat na jednoduchou otazku, za kolik kupujete, prodavate dmaci vajicka? Dekuji.
@Kralicek3 píše:
Chci se zeptat na jednoduchou otazku, za kolik kupujete, prodavate dmaci vajicka? Dekuji.
Kupujeme za 3kačky od známého.
Od 2,5 do 3 kč - záleží, jak potvory nesou
tedy za tolik kupuju.
Prodáváme za 3 Kč (zelená vejce), známý prodává před Velikonocemi za 4 Kč bílá vejce a za 3 Kč „normální“.
Dekuji. ![]()
Ja je nekdy od kolegyne v praci kupovala za 3,– ale to bylo driv, ted je tchyne obcas prodava a ja chtela vedet, jestli 3,– kc jsou vporadku, protoze kousek od toho kde pracuji vznikl Bio obchod a domaci vejce maji za 6,–
Kupujeme za 3kč od známých, ale teď přes zimu tolik nenesou, takže nám je začnou prodávat zas na jaře. Už, aby to bylo, protože domácí s těma z obchodu se nedají srovnat, jsou výborný ![]()
V jednom malem kramku u nas je prodavaji za 5 kc, ale tam bych spis videla prazskou prirazku
ja je tam kupuju jen hoodne vyjimecne, kdyz dojdou zasoby od rodicu ![]()
Kupuji obcas za 2 koruny ale jen křapky nebo jak se jim rika jsou docela velky.