Za pár dní porod druhého dítěte a pocit vyhoření

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6638
22.6.13 18:15

Holky já nemít v břicho, tak tam vylezu hned, ale teď si netroufnu, chlap by mě zabil. No a on se bojí výšek, už když si stoupne na židlu, je celý nervózní a nesmím na něj mluvit :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
joaska
22.6.13 19:50

@suricata hele a co pockat na poradnou bourku? treba to rozcisne za vas? :lol:

  • Citovat
  • Upravit
6638
22.6.13 20:27

@joaska myslíš s tím, že by nám bouřka ořezala strom nebo sklidila úrodu?
já vždycky koukám, když fouká vítr, jestli nějaká nespadne a občas si dám nějakou spadlou, ale říkala jsem si, že bych zavařila na bublaninku :nevim: jak tohle dopadne :mrgreen: :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
23.6.13 07:30

Třešňové drama :mrgreen: Jinak u nás se třešně česaly vždycky ze žebříku :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová