Žádost o výpis přijatých zpráv

6
10.5.21 20:08

Žádost o výpis přijatých zpráv

Dobrý den, zajímá mne, zda jde nechat u operátora vyžádat výpis přijatých zpráv?
Jde mi o záznam jednoho konkrétního čísla, které mi několikrát kontaktovalo a nyní jeho majitelka čísla popírá, že by mě někdy vůbec psala. Nemáte prosím někdo s něčím takovým zkušenost?

Předem děkuji za odpovědi.
Hezký večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64469
10.5.21 20:11

@Luci76 vesměs se za to platí. A dostaneš je soupis čísel.. Ale pozor, odeslaných. Nikoliv přijatých SMS. To B si musela vyžádat PČR. A ani oni neziskaji obsah SMS, to je ilegal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9252
10.5.21 20:12

Tak teoreticky to tak být může. Mohla to číslo někde dostat a nebo jej dostala jako nové od operátora. Čísel není nekonečné množství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.5.21 20:13

@martina.se
O obsah mi ani celkem nejde. Pouze o to, že mně kontaktovala. Jde o konkrétního člověka, bohužel lehké vydírání atd.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
10.5.21 20:14
@Luci76 píše:
@martina.se
O obsah mi ani celkem nejde. Pouze o to, že mně kontaktovala. Jde o konkrétního člověka, bohužel lehké vydírání atd.
Děkuji

Tak PČR, oni si o výpis zazadaji operátora. Ty její nezískás a v tvém nejsou příchozí služby, pokud nejsou placené - např zahraniční hovor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
10.5.21 20:15
@Cenarius píše:
Tak teoreticky to tak být může. Mohla to číslo někde dostat a nebo jej dostala jako nové od operátora. Čísel není nekonečné množství.
Číslo je minimálně půl roku v depozit, u zrušených mnohem déle. Tohle nehrozí
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.5.21 20:17

@martina.se
Moc děkuji. Zkusím to tak - asi to bude nejrychlejší způsob.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18126
10.5.21 20:36

@Luci76 kdyz te kontaktovala pomocí SMS, tak je mas určitě uložené ne? Pokud jde o vydírání, tak PČR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.5.21 20:40

@lachtanice86
ty nové zprávy mám, ale bohužel jde o období, kdy došlo ke změně telefonu z důvodu jeho rozbití, takže smsky vůbec nemám k dispozici, Tehdy jsem to brala, že si dotyčná osoba jen léčí ego. Teď je to horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.5.21 21:01

@martina.se
Ale předpokládám, že PČR nemůže stejně jen tak si vyžádat přes operátora výpis, že to musí být na základě nějakého trestného stíhání nebo písemné žádosti soudu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
11.5.21 01:45
@Luci76 píše:
@martina.se
Ale předpokládám, že PČR nemůže stejně jen tak si vyžádat přes operátora výpis, že to musí být na základě nějakého trestného stíhání nebo písemné žádosti soudu?

Ano, musí k tomu být důvod. Tzn např na základě podaneho trestního oznámení. A mmchdm, tyhle detaily lze získat max několik měsíců zpětně.. Takže určitě nečekat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat