Zamrzlý mobil nereaguje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vokishka
Extra třída :D 13480 příspěvků 31.01.19 20:46
zamrzlý mobil

Ahoj, manželovi „zamrzl“ mobil, nic s ním nejde dělat, na nic nereaguje. Nedá se ani vypnout, protože se sice tlačítkem dá vyvolat tabulka na vypnutí, ale obrazovka prostě nereaguje. Baterka vytáhnout nejde. Nevíte někdo, co s tím? Je to Doogee BL 5000.

Reakce:
Proto02
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 31.01.19 20:48
@vokishka píše:
Ahoj, manželovi „zamrzl“ mobil, nic s ním nejde dělat, na nic nereaguje. Nedá se ani vypnout, protože se sice tlačítkem dá vyvolat tabulka na vypnutí, ale obrazovka prostě nereaguje. Baterka vytáhnout nejde. Nevíte někdo, co s tím? Je to Doogee BL 5000.

Ano, něco podobného se mi stalo s Lenovo, také baterka nejde dát ven. Zapojila jsem to USB do počítače a pak už se to rozsvítilo a dalo ovládat.

vokishka
Extra třída :D 13480 příspěvků 31.01.19 20:49
@Proto02 píše:
Ano, něco podobného se mi stalo s Lenovo, také baterka nejde dát ven. Zapojila jsem to USB do počítače a pak už se to rozsvítilo a dalo ovládat.

to jsme zkoušeli a nic

ajmy
Kecalka 151 příspěvků 31.01.19 20:52

Hard reset taky nefunguje?

vokishka
Extra třída :D 13480 příspěvků 31.01.19 20:53
@ajmy píše:
Hard reset taky nefunguje?

co to je

ajmy
Kecalka 151 příspěvků 31.01.19 20:58
@vokishka píše:
co to je

Reset na tovarni nastaveni. Ale smaze z mobilu uziv. data, takze nejdriv vytahnout pametovou kartu. Nebo nejdriv zkuste soft reset, ten ho jen restartuje… google poradi

ajmy
Kecalka 151 příspěvků 31.01.19 21:00

https://www.hardreset.info/…cond-method/ Tady pisou, ze jde vyndat i baterie

vokishka
Extra třída :D 13480 příspěvků 31.01.19 21:08

@ajmy diky,poslala jsem dceri,da nam cesky vycuc,ja umim tak nejake barvicky :)

vokishka
Extra třída :D 13480 příspěvků 31.01.19 21:14

@ajmy diky diky diky. Zafala jsem to soft reset,nasla odkaz s radou a mobil jede.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 31.01.19 21:58

Zkuste tlačítko z boku (kterým se zapíná, restartuje..) podržet delší dobu, měl by se vypnout i bez nabidky vypnuti přes displej.

vokishka
Extra třída :D 13480 příspěvků 31.01.19 22:13
@katyna1984 píše:
Zkuste tlačítko z boku (kterým se zapíná, restartuje..) podržet delší dobu, měl by se vypnout i bez nabidky vypnuti přes displej.

Uz jsem vyresila,je to o prispevek vys,musely se zmacknout obe tlacitka na ovladani zvuku. Timvypiacim tlacitkem to proste neslo,objevila se tabulka a dal nic,i kdyz jsem ho porad drzela.

ajmy
Kecalka 151 příspěvků 01.02.19 10:14

@vokishka Není zač. :mavam:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >