Česká pošta - nezvládá doručovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jannina1
Závislačka 4265 příspěvků 31.01.19 15:03
česká pošta -nezvládá doručovat

Ahojky, chodí vám balíčky ze zahraničí, z Číny? A po jaké době? Mě skoro 3 týdny dle pošty jsou v česku v "přeprave "a nikdo neví na jakém depu jsou, neb v tom mají bordel. Z Číny mi balík šel letecky 9 dní a tady bude měsíc, dle pracovnice pošty i více měsíců:( 'Jakou máte zkušenost? Dopisové zásilky chodí normálně.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23069 příspěvků 31.01.19 15:06

@jannina1 prosím tě a odkud si objednávala?

jannina1
Závislačka 4265 příspěvků 31.01.19 15:07

Z Aliexpressu­..objednávám několik let,ale toto jsem nezažila.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 41 inzerátů 31.01.19 15:08

Většinou se sekne na celnici a tam to trčí klidně týden. Objednavam tedy jen vyloženě kraviny, ale i tak to tam je vcelku dlouho. Jinak mi chodí 1-2 měsíce. 3 týdny je luxus.

terien
Echt Kelišová 9569 příspěvků 31.01.19 15:09

Mě nechodí ani dopisy, balíčky z vanoc nedorazily vůbec a žádná čína to nebyla. Tvrdí, že nemají lidi, ale když tam kamarádka žádala o brigádu tak se jí ani neozvali. Hrozný podnik :cert:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 41 inzerátů 31.01.19 15:10

Ale obyčejný pohled z Německa přišel za dva dny, tak doručovat zvládají dobře.

carsa
Ukecaná baba ;) 1206 příspěvků 31.01.19 15:11

To mi připomnělo, že nedávno jsme něco objednávali z nějakého eshopu (českého) a měli tam na výběr několik variant dopravy, u každé napsaná doba dodání a cena. U České pošty měli jen poznámku: „Možná Vám to někdy doručí“. To mě pobavilo.

jannina1
Závislačka 4265 příspěvků 31.01.19 15:12

Jasně 3 týdny je to ale na našem depu!Tentokrát šlo zboží letecky,takže tu bylo poměrně brzo.Pokud jde lodí je to na dlouho.Pracovnice mi řekly,že na našem depu je to několik měsíců!Vyzvednout nelze.Minulý rok bylo zboží na depech max.týden.

jannina1
Závislačka 4265 příspěvků 31.01.19 15:13
@Zkai píše:
Ale obyčejný pohled z Německa přišel za dva dny, tak doručovat zvládají dobře.

Vždyť píšu,zboží co se vejde do obálky nebo schránky chodí normálně.Balíky nezvladají třídit a jsou na depu několik týdnů až měsíců.

jannina1
Závislačka 4265 příspěvků 31.01.19 15:14
@carsa píše:
To mi připomnělo, že nedávno jsme něco objednávali z nějakého eshopu (českého) a měli tam na výběr několik variant dopravy, u každé napsaná doba dodání a cena. U České pošty měli jen poznámku: „Možná Vám to někdy doručí“. To mě pobavilo.
:) v česku mi balíky chodí normálně,bojkotují jen Čínu :(
terien
Echt Kelišová 9569 příspěvků 31.01.19 15:16
@jannina1 píše: :) v česku mi balíky chodí normálně,bojkotují jen Čínu :(

Mě nepřišel balíček z Německa mimo jiné

jannina1
Závislačka 4265 příspěvků 31.01.19 15:17
@terien píše:
Mě nepřišel balíček z Německa mimo jiné

A jak jsi na něj dlouho čekala? To se ztratil?

terien
Echt Kelišová 9569 příspěvků 31.01.19 15:19
@jannina1 píše:
A jak jsi na něj dlouho čekala? To se ztratil?

Nečekala, dozvěděla jsem se měsíc po vánocích že mi ho kamarádka poslala jako překvapení. Druhý šel ze Skotska a taky nepřišel. Na poště ho údajně nemají, neví kde může být.

jannina1
Závislačka 4265 příspěvků 31.01.19 15:23
@terien píše:
Nečekala, dozvěděla jsem se měsíc po vánocích že mi ho kamarádka poslala jako překvapení. Druhý šel ze Skotska a taky nepřišel. Na poště ho údajně nemají, neví kde může být.

No mě se balíček jeden taky ztratil .Měla jsem oznámení ve schránce,že mám na poště balíček.Nebyl tam,tak volám doručovatelce,kde balícek je,prý ho má u sebe a zítra ho dá na poštu.Poté se ztratil.Přišel za půl roku. :D

Nimie
Nadpozemská drbna 26897 příspěvků 31.01.19 15:28
@jannina1 píše:
Ahojky, chodí vám balíčky ze zahraničí, z Číny? A po jaké době? Mě skoro 3 týdny dle pošty jsou v česku v "přeprave "a nikdo neví na jakém depu jsou, neb v tom mají bordel. Z Číny mi balík šel letecky 9 dní a tady bude měsíc, dle pracovnice pošty i více měsíců:( 'Jakou máte zkušenost? Dopisové zásilky chodí normálně.

Normální stav, 3 tydny jsou úplně v pohodě ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >