Reklama

Zaškrtit balíkáře? Jaká je pracovní doba pošťáka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 11.08.11 12:52
Zaškrtit balíkáře? jaká je pracovní doba pošťáka ?

ahoj holky
náš pošťák co vozí balíky má evidentně dovču, ten co ho zaskakuje vůbec nezvoní, prostě balíky rovnou dá na poštu, že jsem nebyla doma (jsem doma pořád). Minulý týden to byly dva, čekala jsem na ně, protože to byly přilby a sandále pro děti. Tak kulový, vyzvedla jsem je na poště, náhodou jsme jeli kolem. Včera ml přijít balík, dle online sledování jsem zase nebyla doma… Tak jsem volala o znovudoručení a říkala, že ten hejhula už by měl přijet, tak že to není z jejich pošty, že balíková je jiná. Nevíte jakou mají pracovní dobu? já čekám jak trubka, dět jsem kvůli tomu ukládala pozdějii, aby je nezvbudil a on pořád nikde, už začínám mít obavy, má mi přijít UM, takže to fakt spěchá. ja ho snad roztrhnu zmetka línýho

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26366 příspěvků 11.08.11 12:57

Podej stížnost na Českou poštu..
U nás naštěstí balíkáři zvoní a když jsem nebyla doma, tak jsem fakt nebyla..
Vzhledem k tomu, že vím, jakou máš situaci bych taky zuřila jak čert :evil: Už tu podobná diskuze byla a pár mamin napsalo, že po stížnosti se vše sakra rychle upravilo :-)

Jakou mají pracovní dobu, nevím, ale u nás pošta s balíky jezdí mezi 8 a 9 ráno, vyjímečně trochu později, podle vytížení. A to i teď o prázdninách..

neli23
Extra třída :D 14414 příspěvků 11.08.11 12:58

tak pokud mi má dojít balík(česká posta) tak zvoní většinou kolem 9hodiny. jinak mi někdy dorazí sms že mezi 8-17hod.dorazí balíček ale vždy to je kolem těch 9.
no a pokud jeto ppl tak většinou až odpoledne kolem 14-15hod.

neli23
Extra třída :D 14414 příspěvků 11.08.11 13:00

a hodí ti aspon lístek do schránky že na poště máš balík?

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 11.08.11 13:01

:lol: :lol: zeptam se Lukase

Loffda
Extra třída :D 10832 příspěvků 11.08.11 13:02

Já myslím že autem to rozváží klidně celej den, u mě dneska zvonil kolem 10 hodiny a když jsem jednou dopo nebyla doma a volala jsem na poštu jestli si tam můžu dojet, tak mi bylo řečeno že až po 16 hodině až se vrátí z objíždění :think: :nevim:

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 11.08.11 13:04
neli23 píše:
a hodí ti aspon lístek do schránky že na poště máš balík?

NE je to lempl, vcera jak jsem volala o znovudoruceni, tak mi rekli, ze tam mam baliky 3!!!!

Anyone
Neúnavná pisatelka 17026 příspěvků 11.08.11 13:05

jaka je pracovni doba nevim,ale u nas jsou ocividne taky prazdniny,protoze behem roku vzdy postacka s balikem zvoni,nekdy,kdyz mi manzel nenahlasi dobirku a ja o ni nevim,tak se rovnou domluvime,at mi hodi listek do schranky.
Tento tyden jsem cekala tri balicky.Ani jeden doruceny,ani jeden listek ve schrance,ale baliky na poste :cert:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 11.08.11 13:08
neli23 píše:
tak pokud mi má dojít balík(česká posta) tak zvoní většinou kolem 9hodiny. jinak mi někdy dorazí sms že mezi 8-17hod.dorazí balíček ale vždy to je kolem těch 9.
no a pokud jeto ppl tak většinou až odpoledne kolem 14-15hod.

No nekecej, takovýhle služby jsem od český pošty v životě nezažila 8-o Ty ostatní přepravci volají, smskují, ale pošta, to teda koukám. 8-o

Jankaxx
Závislačka 2899 příspěvků 42 inzerátů 11.08.11 13:09

Ahoj ahoj,

tak ty se určitě přidím!!! Byla jsem naprosto rozzuřená s (ne)doručováním ČP… Proč platit víc jak 100,– (většinou cca 140,–) za to, že se na mě vys…

Tak tedy já objednávala celý červen a červenec jako divá věci na miminko z eshopů… bydlím na vesnici a když mě tady nezastihnou, tak to nechají ve vedlejší vesnici… tak čekám, čekám a sleduji balík že už je podán a doručuje se - jsem doma a čekám… druhý den koukám, že balík je na poště, protože mě údajně nezastihli doma… tak volám na poštu co se děje a paní mi jen řekne, že jí to tam vyhodili a nedoručovali… neschopná vysvětlit důvod… takže jsem si pro balík musela dojet… nasrala jsem se a objednávala do města na adresu rodičů 3×!!! A došel 1 balík ze 3 (takže ani na hlavní poště ve městě to nefunguje a dlabou na to)!!! Prostě ráno obyčejná doručovatelka rozvezla oznámení, že je to na poště z důvodu… (nevyplněno)… takže já s nimi končím… nechám si to za stejnou cenu dopravit jinou zásilkovou službou… nechápu to! Možná, že nemají lidi, nebo co já vím, ale tohle je fakt moc… :pocitac: :evil:

Jankaxx
Závislačka 2899 příspěvků 42 inzerátů 11.08.11 13:12
jizvíková píše:
neli23 píše:
a hodí ti aspon lístek do schránky že na poště máš balík?
NE je to lempl, vcera jak jsem volala o znovudoruceni, tak mi rekli, ze tam mam baliky 3!!!!

To jsou fakt služby - že se nestydí!!! Koho zajímá, že mají prázdniny nebo co… Platíme za to, že nám to dopraví domů (nebo to zkusí) a né že si to milostivě převezou z pošty na poštu, nedají nám vědět a my si pro to musíme jezdit a mnohdy si to i sledovat… fakt otřes!

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 11.08.11 13:14

napis stiznost, ja taky cekala na balicek, byla doma a odpoledne jsem jen nasla ve schrance oznameni !! navic mi to postacka ulozila na spatnou postu - mam zmenu ukladaci posty

napsala jsem stiznost - tak pry se ptali dorucovatelky, a doma jsem nebyla - no nemam to jak dokazat, takze ok, ale aspon zacalo fungovat to ukladani na spravne poste

je to sileny, co si muze statni podnik dovolit :roll:

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 11.08.11 13:15

U nás zvoní kolem 8:00, když jedou později, tak kolem půl deváté. Teď o prázdninách žádná změna, jezdí jako vždycky. Asi máme dost štěstí, když to tak čtu. :think:

Smsky chodí na obchodní balíky, ale taky jak na který (asi losujou, na který pošlou a na který ne :mrgreen: ) a mně přišly asi pětkrát, ale pokaždé až v den doručení, jednou jedinkrát den předem. A protože u nás jezdí s balíčkama brzo, tak smska vždycky dorazila až po doručení balíku. :mrgreen:

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 11.08.11 13:16

Jizvikova: pod kterou Prahu spadate?

Sileny? je sileny delat na poste :zed: pakarna nejvetsi

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 11.08.11 13:19

Mon černý most cíglerova

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >