Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahojky, taky se přidávám
Děti máme 2 -resp. drzou puberťačku /12/ a děsně tvrdohlavé batole /2r4měs/. Každá má jiného biol. tatínka, i když ofic. je psaný jen ten NÁŠ ![]()
Tak můžeme drbat…
…večer ![]()
Ahoj. Já se hlásím z Pardubického kraje
Ale 35 mi bude až v listopadu
Mám syna 12, dceru 6 a malého dráčka 1 rok
Máme teda jen jedno bio otce ![]()
Ahojky, tak my jsme ze Svitavska - dvě děti holka 12 a kluk bude mít v listopadu 2 roky - dva různí tatínci, ale jsem sama, takže nevím jestli zapadnu
Jo a je mi 38 ![]()
Je mi 43 a jsem z Pardubicka, jako zakladatelka
Mám dvě dcery 20 a 23let. V současné době se s mým novým partnerem pokoušíme o malého človíčka. Snad nám to vyjde
![]()
Renč - chápu správně, že plánujete ještě další ![]()
oreato - přeju hodně štěstí
mně kartářka taky ještě předpověděla velkou lásku, svatbu a dítko - tak jsem tedy opravdu zvědavá
![]()
Děkuji
snad se zadaří!!Koncem října jedu k doktorovi a ten nás pravděpodobně pošle do CARU v Pce
![]()
Renč - taky jsem nastydlá, ale přes týden chodím do práce, tak jsem to dneska dospávala a odpočívala jsem
Renč - bohužel musím - kvůli penězům, malého mi hlídá sousedka - je zrovna těhotná (čeká čtvrté dítko
)
Jj, chodím na plný úvazek (respektive nadúvazek - mám jeden a čtvrt úvazek a je to fakt náročné) - jsem učitelka na střední škole (učím odborné ekonomické předměty - účetnictví, management, marketing, podnikovou ekonomiku, fiktivní firmu). Navíc dojíždím vlakem - hodinu tam a hodinu zpátky. Blíž jsem žádnou práci nesehnala. A po nocích ještě dělám účetnictví. Mám poměrně velkou hypotéku i náklady na bydlení ![]()
Jinak sousedka je profík a předpokládám, že zvládne Lukýška i miminko (taky měla děti tak blízko po sobě). Akorát když bude v nemocnici, tak to budeme muset nějak vymyslet. A navíc Luky už v březnu bude zase větší a samostatnější než teď. A od příštího září už ho zkusím „nacpat“ do školky ![]()
@brola tak to Tě obdivuju, jak to zvládáš
. Já jsem šla z druhé mateřské, když byli dceři 2 roky, ale byla to docela honička, ale mě ji rok hlídala babička, tak v tom jsem to měla jednodušší. Nevím, zda bych to teď se 3 dětma zvládla-taky všude dojíždíme do školy, školky, do práce…
@Saryna píše:
@brola tak to Tě obdivuju, jak to zvládáš. Já jsem šla z druhé mateřské, když byli dceři 2 roky, ale byla to docela honička, ale mě ji rok hlídala babička, tak v tom jsem to měla jednodušší. Nevím, zda bych to teď se 3 dětma zvládla-taky všude dojíždíme do školy, školky, do práce…
Jo holky, s první dcerou jsem šla do práce, když jí bylo dva roky a tři měsíce - chodila do školky (tehdy bylo málo dětí, tak se o ni ještě prali), ale babičku k dispozici jsem měla taky. Bohužel před sedmi lety umřela, takže jsem na všechno sama. Moc jsem se těšila, jak si tu druhou mateřskou užiju se vším všudy a nakonec jsem do práce nastoupila ještě o půl roku dřív.
Ale jestli budu mít ještě to jedno, tak si to fakt užiju
![]()
@brola No je to tak. Člověk si to nějak naplánuje a pak je to nakonec jinak, než bysme chtěly. No musíš si pak pořidit ještě jedno, aby sis to užila
Já bych taky potřebovala nějaký přivýdělek, ale jen brigádu, protože zatím by to jinak doma nešlo. Jenže všude musím dojíždět, tak bych potřebovala něco, aby se tam vyplatilo jezdit a platit jízdné atd..Snad časem něco seženu ![]()
Renč - nerýsuje, ale kartářka říkala
tak na něj poctivě čekám, na toho pravého ![]()
A povídej, v čem to máte složitější než ostatní?