Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahojky holky,název si myslím,že je jasný,já je zavařuji mám z toho strach,že by se mi zkazily
.Tak má otázka zní zavařujete nebo nezavařujete??
Já zavařuji, a to ze stejného důvodu jako ty, bojím se, aby se nezkazily.
Ano, už zavařujeme. Mamka mi první várku nezavařila, dala to jen tak, řekla ať to sníme brzo, a do 14ti dnů jsem ve 3 skleničkách měla plíseň. Další várku mi zavařila, a drží to. Takže za mě určitě zavařit.
Na 15-20 minut vyhnat teplotu na 70 stupňů. Jmenuje se to pasterizace a ničí se tak bakterie, spóry plísní a spol.