Zavařujete přesnídačky, i když to není v receptu psáno?

6945
27.11.11 18:23

Zavařujete přesnídávky,ikdyž to není v receptu psáno??

Ahojky holky,název si myslím,že je jasný,já je zavařuji mám z toho strach,že by se mi zkazily :pankac: :nevim: .Tak má otázka zní zavařujete nebo nezavařujete??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2976
27.11.11 18:29

Ano, dávám na 15 minut do páry.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11689
27.11.11 18:29

Já zavařuji, a to ze stejného důvodu jako ty, bojím se, aby se nezkazily.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
560
27.11.11 19:19

Od té doby co se mi zkazily okurky, tak zavařuji všechno

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
PetkaK
27.11.11 19:26

Ano, už zavařujeme. Mamka mi první várku nezavařila, dala to jen tak, řekla ať to sníme brzo, a do 14ti dnů jsem ve 3 skleničkách měla plíseň. Další várku mi zavařila, a drží to. Takže za mě určitě zavařit.

  • Citovat
  • Upravit
7576
27.11.11 19:32

Nezavařuju a dávám do lednice.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18305
27.11.11 19:48

Na 15-20 minut vyhnat teplotu na 70 stupňů. Jmenuje se to pasterizace a ničí se tak bakterie, spóry plísní a spol.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6326
27.11.11 21:42

já taky zavařuju 30 minut 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová