Závislost na nakupování, jsem ze sebe zoufalá

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4622
25.1.18 15:26

Ja nakupuju hodne pro dceru, sobe obcas. Ted budu utracet za dve holky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
744
25.1.18 16:48

Abych upřesnila také si dávám penize na sporici účet. Ale i tak cc 1700 kc utratim za tyto věci. Ale nic doma neleží bez užitku. Jen bych chtěla docílit nějaký ten měsíc nic nekoupit což se mi nedaří

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1199
25.1.18 16:57

Dokud jsem chodila do prace tak jsem neutracela ted jsem doma na materske a utracim asi z nudy, protoze potomka teprve cekam :lol: Doufam, ze az se narodi tak me to zase prejde, protoze budu s nim zamestnana a nebudu mit cas chodit po obchodech. Jo a hrozne me to utraceni stve, ale nemohu si pomoct uz jsem nakoupila oblecky od narozeni do 1 roku a to si vzdy rikam, uz nic nekoupim, ale to nesmim vlezt do obchodu jinak je konecna a ja nikdy nejdu s prazdnou domu. Jinak jsem chtela take od ledna setrit no a nedari se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4706
25.1.18 18:40
@Jana.49 píše:
Abych upřesnila také si dávám penize na sporici účet. Ale i tak cc 1700 kc utratim za tyto věci. Ale nic doma neleží bez užitku. Jen bych chtěla docílit nějaký ten měsíc nic nekoupit což se mi nedaří

Pošli si toho v tom případě na ten sporák o 1700 vic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák