Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ja nakupuju hodne pro dceru, sobe obcas. Ted budu utracet za dve holky.
Abych upřesnila také si dávám penize na sporici účet. Ale i tak cc 1700 kc utratim za tyto věci. Ale nic doma neleží bez užitku. Jen bych chtěla docílit nějaký ten měsíc nic nekoupit což se mi nedaří
Dokud jsem chodila do prace tak jsem neutracela ted jsem doma na materske a utracim asi z nudy, protoze potomka teprve cekam
Doufam, ze az se narodi tak me to zase prejde, protoze budu s nim zamestnana a nebudu mit cas chodit po obchodech. Jo a hrozne me to utraceni stve, ale nemohu si pomoct uz jsem nakoupila oblecky od narozeni do 1 roku a to si vzdy rikam, uz nic nekoupim, ale to nesmim vlezt do obchodu jinak je konecna a ja nikdy nejdu s prazdnou domu. Jinak jsem chtela take od ledna setrit no a nedari se.
@Jana.49 píše:
Abych upřesnila také si dávám penize na sporici účet. Ale i tak cc 1700 kc utratim za tyto věci. Ale nic doma neleží bez užitku. Jen bych chtěla docílit nějaký ten měsíc nic nekoupit což se mi nedaří
Pošli si toho v tom případě na ten sporák o 1700 vic