Reklamace zimních bot Geox

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Delphy
Stálice 74 příspěvků 29 inzerátů 19.01.18 12:10
Reklamace zimnich bot Geox

Dobry den, dnes jsem nasla na botickach tyhle praskliny, myslite, ze je to duvod k reklamaci a ze ji uznaji? Boty jsou kupovane pres eshop, ale maji i kamennou prodejnu v Ostrave, ale tu mame trochu z ruky. Dekuji za zkusenosti.

Reklama

Reakce:

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 19.01.18 13:00

Ahoj já bych takové botky reklamovala, ta část kde to popraskalo je z pravé kůže? Impregnovala jsi botky před prvním nošením? Já být tebou tak jim zavolám co se ti stalo a dohodla se na postupu reklamace.

Delphy
Stálice 74 příspěvků 29 inzerátů 19.01.18 13:05

@potvurka89 Dekuji za odpoved :) Uz jsem jim psala a poslala fotky, tak uvidim. Boty impregnovane byly. Jestli to je prava kuze, to nevim, ale pochybuju. Levne zrovna nebyly, a vim jak se v obchodech pri reklamacich cukaji, tak mam trochu obavy.

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 19.01.18 18:28

@Delphy jo geox zrovna nejlevnější značka bot není ale zas hodně lidí si je chválí :) dělám v prodeji bot tak vím jak to chodí ale reklamační jsme měli zvlášť ale u vašich botek je vidět že to není opotřebení ale vada materiálu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama