Reklamace zimních bot Geox

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Delphy
Stálice 81 příspěvků 30 inzerátů 19.01.18 12:10
Reklamace zimnich bot Geox

Dobry den, dnes jsem nasla na botickach tyhle praskliny, myslite, ze je to duvod k reklamaci a ze ji uznaji? Boty jsou kupovane pres eshop, ale maji i kamennou prodejnu v Ostrave, ale tu mame trochu z ruky. Dekuji za zkusenosti.

Reakce:
potvurka89
Závislačka 3005 příspěvků 19.01.18 13:00

Ahoj já bych takové botky reklamovala, ta část kde to popraskalo je z pravé kůže? Impregnovala jsi botky před prvním nošením? Já být tebou tak jim zavolám co se ti stalo a dohodla se na postupu reklamace.

Delphy
Stálice 81 příspěvků 30 inzerátů 19.01.18 13:05

@potvurka89 Dekuji za odpoved :) Uz jsem jim psala a poslala fotky, tak uvidim. Boty impregnovane byly. Jestli to je prava kuze, to nevim, ale pochybuju. Levne zrovna nebyly, a vim jak se v obchodech pri reklamacich cukaji, tak mam trochu obavy.

potvurka89
Závislačka 3005 příspěvků 19.01.18 18:28

@Delphy jo geox zrovna nejlevnější značka bot není ale zas hodně lidí si je chválí :) dělám v prodeji bot tak vím jak to chodí ale reklamační jsme měli zvlášť ale u vašich botek je vidět že to není opotřebení ale vada materiálu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >