Reklama

Reklamace zimních bot Geox

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Delphy
Stálice 77 příspěvků 28 inzerátů 19.01.18 12:10
Reklamace zimnich bot Geox

Dobry den, dnes jsem nasla na botickach tyhle praskliny, myslite, ze je to duvod k reklamaci a ze ji uznaji? Boty jsou kupovane pres eshop, ale maji i kamennou prodejnu v Ostrave, ale tu mame trochu z ruky. Dekuji za zkusenosti.

Reklama

Reakce:

potvurka89
Závislačka 2755 příspěvků 19.01.18 13:00

Ahoj já bych takové botky reklamovala, ta část kde to popraskalo je z pravé kůže? Impregnovala jsi botky před prvním nošením? Já být tebou tak jim zavolám co se ti stalo a dohodla se na postupu reklamace.

Delphy
Stálice 77 příspěvků 28 inzerátů 19.01.18 13:05

@potvurka89 Dekuji za odpoved :) Uz jsem jim psala a poslala fotky, tak uvidim. Boty impregnovane byly. Jestli to je prava kuze, to nevim, ale pochybuju. Levne zrovna nebyly, a vim jak se v obchodech pri reklamacich cukaji, tak mam trochu obavy.

potvurka89
Závislačka 2755 příspěvků 19.01.18 18:28

@Delphy jo geox zrovna nejlevnější značka bot není ale zas hodně lidí si je chválí :) dělám v prodeji bot tak vím jak to chodí ale reklamační jsme měli zvlášť ale u vašich botek je vidět že to není opotřebení ale vada materiálu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >