Kde koupit Colu Zero bez kofeinu a Sprite Zero?(Praha)

1087
18.1.18 19:26

Kde koupit Colu Zero bez kofeinu a Sprite Zero?(Praha)

Ahoj

Kde v Praze v kamennem obchode koupit Colu Zero bez kofeinu a Sprite Zero.

Jen Praha kamenny obchod kde maji 2litrovky, aby cena vysla jako u normalni Coly atd…u nas na benzine ji maji ale 0,5l asi za 39kc :poblion:

  • a Cola Zero a Cola Zero bez kofeinu jsou dve rozdilne veci ;)


Dakujem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9918
18.1.18 19:40

:mrgreen: to jsou starosti. Kde si koupit tu nejjedovatejsi Colu, ktera existuje :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21726
18.1.18 19:42

Prosim te kup si klasiku. je to to nejmensi zlo ze vsech variant coly…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
93
18.1.18 19:43

2 litrovky těchto druhů se bohužel u nás nevyrábí a neprodávají. Chvíli existoval 2 litrový Sprite Zero, který měli v Tesco, ale to si nechali speciálně vyrobit a bylo to jen na omezenou dobu. Tyto příchutě jsou jenom 0,5L ale jsou už celkem běžně k dostání v normální síti supermarketů. Bohužel cena bývá tak kolem 20 korun.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69117
18.1.18 19:47
@Jana525 píše: :mrgreen: to jsou starosti. Kde si koupit tu nejjedovatejsi Colu, ktera existuje :mrgreen:

Se nesměj, jsem diabetik a i když tohle piju spíš výjimečně, tak po x návštěvách restaurace s pitím předražené vody jsem za nějakou tu změnu čas od času velmi vděčná :jazyk: A fakt je, že běžně se koupí max. ta Cola, i ten Sprite je zázrak, teď jsem objevila v Marks and Spenceru ginger ale se sladidlama, geniální. Ano, je to sajrajt a fakt si to dám výjimečně, ale díky za to, že můžu hřešit aspoň takhle.

Ovšem teda kofein nevynechávám, naštěstí :lol:
Zakladatelko, Sprite Zero jsem před časem kupovala na rohlik.cz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
567
18.1.18 19:47

Ahoj… mam doma sprite zero karton v 0.5l… jestli si prijedes, tak je to tve(pritel dela v cole)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
18.1.18 20:04

@ugluk tak to se pak da i vyjimecne pochopit. Ale svinstvo je to desny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
270
18.1.18 20:06

Colu zero, bez koufeinu (0,5) jsem předevčírem viděla v Albertu na Andělu. Myslím, že byla dokonce v akci. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69117
18.1.18 20:07

@Jana525 je. I vím, že toho nesmím vypít víc jak půl litru, protože pak mám druhý den křeče v břiše. V těhotenství bych to rozhodně nepila a dítěti to taky nedám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1087
18.1.18 20:25
@Jana525 píše: :mrgreen: to jsou starosti. Kde si koupit tu nejjedovatejsi Colu, ktera existuje :mrgreen:

To jsou starosti komentovat hloupe prispevek o kterem si myslis, ze je hloupy…

Příspěvek upraven 18.01.18 v 20:27

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1087
18.1.18 20:26
@nozu píše:
Prosim te kup si klasiku. je to to nejmensi zlo ze vsech variant coly…

Pani ty jsi bystra…urcite tudiz zvladnes ukazat ve ktere casti meho dotazu je napsano, ze se ptam, zda si koupit zero bez kofeinu nebo normalni…?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1087
18.1.18 20:28
@Sorin píše:
2 litrovky těchto druhů se bohužel u nás nevyrábí a neprodávají. Chvíli existoval 2 litrový Sprite Zero, který měli v Tesco, ale to si nechali speciálně vyrobit a bylo to jen na omezenou dobu. Tyto příchutě jsou jenom 0,5L ale jsou už celkem běžně k dostání v normální síti supermarketů. Bohužel cena bývá tak kolem 20 korun.

Ja prosla uz dost a nikde nevidela…jen treba rohlik.cz nebo neco takoveho ale v zadnem marketu sem nenasla…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1087
18.1.18 20:28
@ugluk píše:
Se nesměj, jsem diabetik a i když tohle piju spíš výjimečně, tak po x návštěvách restaurace s pitím předražené vody jsem za nějakou tu změnu čas od času velmi vděčná :jazyk: A fakt je, že běžně se koupí max. ta Cola, i ten Sprite je zázrak, teď jsem objevila v Marks and Spenceru ginger ale se sladidlama, geniální. Ano, je to sajrajt a fakt si to dám výjimečně, ale díky za to, že můžu hřešit aspoň takhle.Ovšem teda kofein nevynechávám, naštěstí :lol:
Zakladatelko, Sprite Zero jsem před časem kupovala na rohlik.cz.

Prave pisu, ze chci kamenny obchod coz rohlik preci neni… :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1087
18.1.18 20:30
@Ollik píše:
Colu zero, bez koufeinu (0,5) jsem předevčírem viděla v Albertu na Andělu. Myslím, že byla dokonce v akci. :)

Aha me to na netu nenaslo ale zkusim tam mrknout…jinak kde presne jeste na andelu? A nevis za kolik?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
749
18.1.18 20:39

Oboji maji na Praze 1 kousek od Palladia. Zastavka Dlouha trida. Neni to vylozene vietnamec, ale ma to ind. Zitra muzu mrknout na cislo domu a ceny jestli chces.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák