Kde koupit Colu Zero bez kofeinu a Sprite Zero?(Praha)

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
V anda
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 18.01.18 19:26
Kde koupit Colu Zero bez kofeinu a Sprite Zero?(Praha)

Ahoj

Kde v Praze v kamennem obchode koupit Colu Zero bez kofeinu a Sprite Zero.

Jen Praha kamenny obchod kde maji 2litrovky, aby cena vysla jako u normalni Coly atd…u nas na benzine ji maji ale 0,5l asi za 39kc :poblion:

• a Cola Zero a Cola Zero bez kofeinu jsou dve rozdilne veci ;)

Dakujem

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jana525
Závislačka 4955 příspěvků 18.01.18 19:40

:mrgreen: to jsou starosti. Kde si koupit tu nejjedovatejsi Colu, ktera existuje :mrgreen:

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 18.01.18 19:42

Prosim te kup si klasiku. je to to nejmensi zlo ze vsech variant coly…

Sorin
Stálice 60 příspěvků 18.01.18 19:43

2 litrovky těchto druhů se bohužel u nás nevyrábí a neprodávají. Chvíli existoval 2 litrový Sprite Zero, který měli v Tesco, ale to si nechali speciálně vyrobit a bylo to jen na omezenou dobu. Tyto příchutě jsou jenom 0,5L ale jsou už celkem běžně k dostání v normální síti supermarketů. Bohužel cena bývá tak kolem 20 korun.

ugluk
Hvězda diskuse 43510 příspěvků 18.01.18 19:47
@Jana525 píše: :mrgreen: to jsou starosti. Kde si koupit tu nejjedovatejsi Colu, ktera existuje :mrgreen:

Se nesměj, jsem diabetik a i když tohle piju spíš výjimečně, tak po x návštěvách restaurace s pitím předražené vody jsem za nějakou tu změnu čas od času velmi vděčná :jazyk: A fakt je, že běžně se koupí max. ta Cola, i ten Sprite je zázrak, teď jsem objevila v Marks and Spenceru ginger ale se sladidlama, geniální. Ano, je to sajrajt a fakt si to dám výjimečně, ale díky za to, že můžu hřešit aspoň takhle.

Ovšem teda kofein nevynechávám, naštěstí :lol:
Zakladatelko, Sprite Zero jsem před časem kupovala na rohlik.cz.

hihi22
Kecalka 223 příspěvků 18.01.18 19:47

Ahoj… mam doma sprite zero karton v 0.5l… jestli si prijedes, tak je to tve(pritel dela v cole)

Jana525
Závislačka 4955 příspěvků 18.01.18 20:04

@ugluk tak to se pak da i vyjimecne pochopit. Ale svinstvo je to desny.

Ollik
Kecalka 245 příspěvků 18.01.18 20:06

Colu zero, bez koufeinu (0,5) jsem předevčírem viděla v Albertu na Andělu. Myslím, že byla dokonce v akci. :)

ugluk
Hvězda diskuse 43510 příspěvků 18.01.18 20:07

@Jana525 je. I vím, že toho nesmím vypít víc jak půl litru, protože pak mám druhý den křeče v břiše. V těhotenství bych to rozhodně nepila a dítěti to taky nedám.

V anda
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 18.01.18 20:25
@Jana525 píše: :mrgreen: to jsou starosti. Kde si koupit tu nejjedovatejsi Colu, ktera existuje :mrgreen:

To jsou starosti komentovat hloupe prispevek o kterem si myslis, ze je hloupy…

Příspěvek upraven 18.01.18 v 20:27

V anda
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 18.01.18 20:26
@nozu píše:
Prosim te kup si klasiku. je to to nejmensi zlo ze vsech variant coly…

Pani ty jsi bystra…urcite tudiz zvladnes ukazat ve ktere casti meho dotazu je napsano, ze se ptam, zda si koupit zero bez kofeinu nebo normalni…?

V anda
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 18.01.18 20:28
@Sorin píše:
2 litrovky těchto druhů se bohužel u nás nevyrábí a neprodávají. Chvíli existoval 2 litrový Sprite Zero, který měli v Tesco, ale to si nechali speciálně vyrobit a bylo to jen na omezenou dobu. Tyto příchutě jsou jenom 0,5L ale jsou už celkem běžně k dostání v normální síti supermarketů. Bohužel cena bývá tak kolem 20 korun.

Ja prosla uz dost a nikde nevidela…jen treba rohlik.cz nebo neco takoveho ale v zadnem marketu sem nenasla…

V anda
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 18.01.18 20:28
@ugluk píše:
Se nesměj, jsem diabetik a i když tohle piju spíš výjimečně, tak po x návštěvách restaurace s pitím předražené vody jsem za nějakou tu změnu čas od času velmi vděčná :jazyk: A fakt je, že běžně se koupí max. ta Cola, i ten Sprite je zázrak, teď jsem objevila v Marks and Spenceru ginger ale se sladidlama, geniální. Ano, je to sajrajt a fakt si to dám výjimečně, ale díky za to, že můžu hřešit aspoň takhle.Ovšem teda kofein nevynechávám, naštěstí :lol:
Zakladatelko, Sprite Zero jsem před časem kupovala na rohlik.cz.

Prave pisu, ze chci kamenny obchod coz rohlik preci neni… :zed:

V anda
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 18.01.18 20:30
@Ollik píše:
Colu zero, bez koufeinu (0,5) jsem předevčírem viděla v Albertu na Andělu. Myslím, že byla dokonce v akci. :)

Aha me to na netu nenaslo ale zkusim tam mrknout…jinak kde presne jeste na andelu? A nevis za kolik?

krispyna
Kecalka 461 příspěvků 18.01.18 20:39

Oboji maji na Praze 1 kousek od Palladia. Zastavka Dlouha trida. Neni to vylozene vietnamec, ale ma to ind. Zitra muzu mrknout na cislo domu a ceny jestli chces.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >