Zavřená v moc mladém těle

Anonymní
1.10.20 08:53

Zavřená v moc mladém těle

Ahoj/Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o myšlenku, která se mi poslední rok honí hlavou. Zkrátka a dobře jak napovídá název diskuze, připadám si jako zavřená v moc mladém těle. Jde o to, že je mi 18, studuji na gymnáziu ve 3. ročníku. Vždycky jsem byla psychicky i fyzicky napřed (tenhle příspěvek není mířený zle proti nikomu) Několik let jsem si myslela, že jsem jen vyspělejší a že se to srovná časem až mi mojí kamarádi a spolužáci “dospějí”. Každopádně se časem nic neměnil. Ačkoliv jsem si již našla většinu mých kamarádů je starších (23+) I mému příteli je 27. S tímhle problémem se potýkám už dlouho. krátka a dobře mám potřebu řešit už “dospělý” život. Práci, peníze, bydlení, děti…Omlouvám se jestli moje “přiznání” někoho pohoršilo, ale potřebovala jsem to něják ventilovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.10.20 09:02

a

A

• Citovat
  • Nahlásit
4726
1.10.20 09:05
@Anonymní píše:
Ahoj/Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o myšlenku, která se mi poslední rok honí hlavou. Zkrátka a dobře jak napovídá název diskuze, připadám si jako zavřená v moc mladém těle. Jde o to, že je mi 18, studuji na gymnáziu ve 3. ročníku. Vždycky jsem byla psychicky i fyzicky napřed (tenhle příspěvek není mířený zle proti nikomu) Několik let jsem si myslela, že jsem jen vyspělejší a že se to srovná časem až mi mojí kamarádi a spolužáci “dospějí”. Každopádně se časem nic neměnil. Ačkoliv jsem si již našla většinu mých kamarádů je starších (23+) I mému příteli je 27. S tímhle problémem se potýkám už dlouho. krátka a dobře mám potřebu řešit už “dospělý” život. Práci, peníze, bydlení, děti…Omlouvám se jestli moje “přiznání” někoho pohoršilo, ale potřebovala jsem to něják ventilovat.

Proč tě to trápí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24644
1.10.20 09:07

Každý je nějaký. Nejsi žádný exot. Je úplně normální, že v 18 jsou lidé jak už zralí, tak ještě dětští. Zvlášť kluci jsou v 18 telata, kdežto některé holky v 18 pracují, starají se o domácnost, čekají dítě.. Zařídila sis to podle toho jak ti to sedí, přátelé, partner.. ostatní nekomentuj a nech je žít. Uděláš školu a pak se ti zas rozšíří akční rádius.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
1.10.20 09:08

A problém je kde? Tak si vyspělejší. Pokud máš z toho nepříjemnosti, že si třeba nerozumíš s vrstevníky, obklop se staršími. Ono se to časem srovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.20 09:09

@Uslava Protože si připadám ztracená. Absolutně nepobírám o čem se moji spolužáci baví, příjde mi to vše dětinské (nepochopte zle prosím). Hrozně bych se chtěla v životě někam posunout. Zkrátka žít vážně svůj dospělý život (práce…)

• Citovat
  • Nahlásit
22360
1.10.20 09:14

Tak to se casem vyresi samo, ne? Staci vydrzet. V dospelosti je kazdemu jedno, jestli je ti 20 nebo 40. Tedy pokud si v padesati nebudes pripadat na devadesat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6197
1.10.20 09:18
@Anonymní píše:
@Uslava Protože si připadám ztracená. Absolutně nepobírám o čem se moji spolužáci baví, příjde mi to vše dětinské (nepochopte zle prosím). Hrozně bych se chtěla v životě někam posunout. Zkrátka žít vážně svůj dospělý život (práce…)

No a? Každej nemusí všude zapadnout. Buď ráda, že je to takto. U chlapů to bývá přesně naopak. Je jim 35 a chovají se jak kdyby jim bylo 18.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5202
1.10.20 09:19

Práci si můžeš najít ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24644
1.10.20 09:20
@Anonymní píše:

To musíš ale napřed dostudovat. To neurychlis. Ať se psychicky cítíš na víc nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24644
1.10.20 09:22
@Anonymní píše:

Oni zas třeba nepobírají tebe. Nech je užít si bezstarostné mládí. Máš přítele, starší přátele, tak co. To to nejde vydržet ve škole? I to je o dospělosti. Mít empatii a vydržet i to co tě nebere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
1.10.20 09:25

Tak dodelej gympl, jdi na vysokou skolu, najdi si praci a res dospely zivot. Co ti brani :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16542
1.10.20 09:26
@Anonymní píše:

musíš pořádně pařit, alkohol, drogy, nedostatek spánku a špatná strava a nenos podprsenku, za dva tři roky tvoje tělo dožene mysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
1.10.20 09:26
@Anonymní píše:

Tak jdi na psychoterapii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
533
1.10.20 09:30

Najdi si brigádu, jdi bydlet sama, plať sama nájem, energie. To je ten dospělý život. Na spolužáky se vykašli. Máš přece vlastní, starší kamarády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat