Špatné zboží od živnostníka bez paragonu

Anonymní
11.2.21 13:48

Zbozi bez paragonu

Dobry den,

Zakoupil jsem uhli od zivnostnika, ktery mel na internetu plno kladnych recenzi. Kdyz s uhlim prijel o den driv v 21hod vecer, slo videt ze mi chtel vyjit co mozna nejvic vstric… Kdyz jsem se ho zeptal na doklad, poklepal se na celese slovy, ze je hlupak, ze to ve spechu nevzal s sebou… A ze mi to posle emailem na druhy den… Od te chvile po telefonicke i emailove strance same vymluvy… Az mi prestal brat telefon..a vedel co dela. Uhli je nekvalitni, mokre a nehori. Ja ho nakoupil ve velkem mnozstvi a ted bez dokladu si nevim rady! Kam mam napsat stiznost? Prosim, aby zde psali jen ti lidi, co prispeji k reseni situace a maji treba podobnou zkusenost.. Rady typu: ze jsem si to nemel bez dokladu prebirat vim sam.. Uz se stalo…Jak dlouho neco takoveho trva? Jak to resi urady? Na ktete urady se obratit??? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
368
11.2.21 13:53

Nejspíš bych se obrátila na ČOI. Oni minimálně poradí jak postupovat dál. Držím palce ať se to nějak vyřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 13:58

Je to legalni prodejce? Nebo jsi koupil uhli za podstatne nizsi cenu?
Muzes treba poslat oznameni na celni urad s podezrenim, ze dotycny nema povoleni k prodeji. Mrkni do zakona 261/2007 Sb.

• Citovat
  • Nahlásit
5325
11.2.21 13:59

Řekla bych, že máš prostě smůlu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1996
11.2.21 14:02

Napis mu na ten internet pravdivou recenzi a to uhlí si vysuš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat