Zkušenosti s eshopem Modovo?

291
22.10.20 13:16

Zkušenosti s eshopem Modovo?

Ahoj holky, poradíte? Objednala jsem si krásnou bundu z Modovo. Ale teď čtu tolik špatných recenzí ohledně kvality a hlavně i vrácení zboží a peněz. Mou objednávku teprve přijali, takže ji mohu ještě stornovat. Proto se ptám, nemáte zkušenost? nejradši bych tu objednávku zrušila, fakt se bojím, co přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
264
22.10.20 13:19

Čauky, já kupuji přes Butikovo. Ale ono to asi vyjde na stejno. :mrgreen: Že mi ty stránky připadají podobné. Já bundy nikdy neobjednávala, jenom mikiny. Kvalita dobrá. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
22.10.20 13:41

@Peťuláková Děkuji. No já mám teda docela strach, protože těch recenzí bylo fakt hodně. Údajně klamné fotky, posílají jiné odstíny, velikost neodpovídá vel. tabulce. Kvalita prý hrůza. :roll: Budu za ní dávat 1720,– s poštovným skoro 2000,– vím, že to pro někoho není moc, ale pro mě ano. A mám fakt bobky, podle fotky vypadá materiál docela kvalitně :nevim: A jinde tak hezké bundy nemají :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
22.10.20 14:07

@Anet 123 No to ano. :mrgreen: Všechno tam mají moc pěkné. Hele, já tam sice neobjednávám často, ale když mi balík dorazil, barva a kvalita úplně super. :mrgreen: Ale máš tam tuším dva týdny na vrácení. :palec: Hele, zkus se podívat na to Butikovo, jestli tam ta bunda je taky. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
22.10.20 14:50

@Peťuláková kouknu, děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
772
22.10.20 20:45

Já teda vracela vše. Velikost neseděla a fakt kvalita žádný šlágr. Peníze vráceny nebyl problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
22.10.20 23:12

Přeprodej z Ali nebo Wish :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
1.11.20 15:53

Modovo ????!

Dobrý den, objednala jsem si bundu z Modovo. Neseděla mi, tak jsem ji vrátila. Na poště jsem platila 159kč, jelikož byl balík nadrozměrný. Byla jsem naštvaná, ale pořád lepší, než aby mi bunda ležela doma nevyužitá. Za pár dní přišel email, že z bundy jde cítit zápach. Můžu říct, že mě to i urazilo.Jsme nekuřáci a domácnost mám voňavou. Nikdy se mi tohle nestalo a to už jsem hóódně věcí vracela a nikdy nebyl problém. Jsou to obyčejní zloději a ani si nedali tu práci s tím, aby tu bundu potřeli nějakým smradlavým sýrem, když už si navymýšleli, že smrdí. Vrátili mi ji úplně v pořádku :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama