Zkušenosti se seniorským cestováním - CK Geovita

6.8.13 14:27

Zkušenosti se seniorským cestováním - CK GEOVITA

Dostali jsme do schránky nabídku na jednodenní výlety pro seniory, které se konají pod záštitou a podporou Olomouckého kraje. Údajně nejde o výlety, kde je nabízeno nějaké zboží (vymývání mozků chudákům důchodcům). Jenže ta nabídka zní tak podezřele lákavě, že pořád hledám nějaký háček. Chtěla bych tam vyslat mamku s její kamarádkou, ale bojím se, aby to nebyl výlet za trest. Máte s tím některá zkušenost, že by to váš blízky absolvoval a bylo to fajn?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79
6.8.13 20:54

Ono to opravdu podporuje kraj, tak na nákupní akci to nevypadá.
 http://www.kr-olomoucky.cz/…cl-1030.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová