Změna lékaře jednou za 3 měsíce

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1573
14.8.19 17:08

Je to běžná praxe u nového pacienta, nejdřív hygiena a pak péče, nejde jen o kámen, hygienistka zuby přeleští a celkově připraví a bílé výplně potřebují dobrý základ, lékař vám na tu výplň dává záruku, tak je samozřejmostí, že vyžaduje to, co vyžaduje a není na tom nic zvláštního, jednou za rok navštívit hygienistku je součástí základní péče

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4596
14.8.19 17:18

Bezna praxe, navic odstraneni zubniho kamene na pojistovnu se s dentalni hygienou neda srovnat, hygienistka ty zuby muze pucovat klidne pul hodiny az hodinu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4140
14.8.19 18:47

Tak to se mi v zivote nestalo, aby si zubarka dávala za podminku navstevu hygieny :nevim: Jednou za x let mi ji maximalne doporuci. Ale nechces - tak nechod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová