Změny v roce 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Horse.Lady
Kecalka 113 příspěvků 31.12.17 16:30
Změny v roce 2018

Ahoj holky, tak nam rok 2017 zachvilku konci a já začala přemýšlet, co všechno chci od Nového roku změnit. Už si to skoro sepisuji - pravidelna péče o pleť, více se věnovat svým koním - především častěji jít na vyjížďku, zaměřit se na zdravější jídlo - konečně porazit cukrovku… A co vy? Jak jste na tom? :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 31.12.17 16:37

Nedávala jsem si novoroční předsevzetí nikdy, co chci, to změním kdy se mi zachce. Ale přeji pevnou vůli :palec:

Horse.Lady
Kecalka 113 příspěvků 31.12.17 16:41
@radkka píše:
Nedávala jsem si novoroční předsevzetí nikdy, co chci, to změním kdy se mi zachce. Ale přeji pevnou vůli :palec:

Což o to - pevná vůle :lol: jde o to si to hlavně zautomatizovat, tudíž i méně pracovat a více se věnovat i sobě 8)

lachtanice86
Kelišová 6663 příspěvků 31.12.17 16:41

Nedělám to. Se zdravou stravou jsem začala ze dne na den v průběhu roku. Nepotřebuji jiný rok. Co chci dělám hned. Koníčky závidím a přeji ať změny vyjdou

Horse.Lady
Kecalka 113 příspěvků 31.12.17 16:45
Lannie
Stálice 62 příspěvků 31.12.17 16:53

Taky nedavam, ale letos chci zhubout :lol:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10949 příspěvků 31.12.17 16:54

Přestanu v noci vyjidat nutellu. Fakt. Jen co dojím tu otevřenou sklenici :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 31.12.17 16:57
@Tichošlápek píše:
Přestanu v noci vyjidat nutellu. Fakt. Jen co dojím tu otevřenou sklenici :mrgreen:

:pankac: To mi připomíná mě, když zahajuji dietu - sežeru všechno, co při dietě jíst nebudu, aby to tu nestrašilo (za večer) :pankac:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 31.12.17 16:58
@Lannie píše:
Taky nedavam, ale letos chci zhubout :lol:

Letos? Tak to by mě zajímalo, nějaká pilulka, ktera skutečně funguje? :think: :lol: :lol:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10949 příspěvků 31.12.17 16:59

@radkka správně. Je potřeba začít s čistým štítem. Pripadne lednicí :mrgreen:

inkakřivák
Extra třída :D 14596 příspěvků 31.12.17 16:59

To je pěkný, taky si dám závazek - nebudu jíst nutellu a nebudu kouřit. A hned si to odfajfknu jako splněné - nutela mi nechutná a jsem nekuřák.
Ještě bych si mohla dát závazek, že nebudu kecat, co?
@radkka Hodně štěstí zdraví a sil v novém roce!

Lannie
Stálice 62 příspěvků 31.12.17 17:00

@Bandii :mrgreen: :mrgreen: tak mozna bude stacit i pristi rok :mrgreen:

merlose
Neúnavná pisatelka 15764 příspěvků 31.12.17 17:03
@radkka píše: :pankac: To mi připomíná mě, když zahajuji dietu - sežeru všechno, co při dietě jíst nebudu, aby to tu nestrašilo (za večer) :pankac:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to znám
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 31.12.17 17:06
@inkakřivák píše:
To je pěkný, taky si dám závazek - nebudu jíst nutellu a nebudu kouřit. A hned si to odfajfknu jako splněné - nutela mi nechutná a jsem nekuřák.
Ještě bych si mohla dát závazek, že nebudu kecat, co?
@radkka Hodně štěstí zdraví a sil v novém roce!

Děkuji, tobě také :hug: :hug:

@Tichošlápek píše:
@radkka správně. Je potřeba začít s čistým štítem. Pripadne lednicí :mrgreen:

No jasně :pankac: :pankac:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 31.12.17 17:06
@merlose píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to znám

Tak to mě těší, manžel si ze mě dělá srandu :cert: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >