Znáte někoho, kdo profesionálně sází?

434
6.2.16 11:21

Znáte někoho, kdo profesionálně sází?

Otázka je jasná: Znáte někoho, kdo se živí sázením a uživí ho to? Dělá to profesionálně? Znám holku, jejíž přítel profesionálně hraje poker. Tak mě napadlo sázení. Klidně anonymně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.2.16 11:29

Muj kamarad se zivi pokerem.. to je celkem bezny. Ale sazeni bych rekla, ze je tezky. Mela jsem kolegu, ktery tvrdil, ze se jako student zivil sazenim na sportovni zapasy, ale moc mu to neverim. Spis hodne lidi si nedokaze vypocitat, kolik do toho dali a kolik vyhrali a nevydrzi u toho dlouho.. koneckoncu se taky nechal zamestnat. Kdyby to tak vynaselo, nenechal by toho. Ten poker jde aspon zcasti ovlivnit, kdyz umis blafovat. Ale sazeni neovlivnis, to je muj nazor ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
6.2.16 11:32

Švagrová se x let živila pokrem, nedávno toho nechala a šla dělat normální práci.
Ale uživit se sázením… to asi ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.16 11:36

Spoluzak na stredni sazel a mesicne mel tisice, nekdy i desetitisice. Urcite to jde, ale je to hodne riskantní.

• Nahlásit
  • Citovat
20807
6.2.16 11:38

Můj ex, vydělával celkem dost, ale přesně nevím, nepletla jsem se mu do jeho aktivit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1675
6.2.16 11:41

Ja vsadila minulý týden 30 kc na šťastných deset a vyhrála 1200.A tak jsem zas do práce musela :mrgreen: ale můj syn 24 let jde občas na poker.
Kdyz byl naposled vyhrál 50 tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17520
6.2.16 13:44

Znam, mesicne kdyz je dobry mesic okolo cca 50 tisic cista ruka, ale jsou i tri ctyri mesice v roce, kdy prumerne provari 20 az 30 tisic, ale rika ze kdyby se venoval ciste sazeni tak bude alespon na nule, on to ma jako konicka, ma vydelano a zacal z hecu se sto tacy zakladniho kapitalu. Denne u toho prosedi cca sest hodin, ale rika ze dovolena tyden dva a zase se blbe naskakuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
434
6.2.16 14:38

@Hanka1 pááni, asi sází na zahraničních webech, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17520
6.2.16 16:29
@Dana066 píše:
@Hanka1 pááni, asi sází na zahraničních webech, ne?

Taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3644
7.2.16 16:21

Znám. Má z toho příjem 50-200tis měsíčně. Umí v tom krásně chodit. Jsou v tajných skupinách na netu a vyměňují si informace kdo co hlídá a kde kdo vsází. Cestuje po celé Zemi a pracuje třeba z pláže.:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama