Zvětšení poprsí a péče o dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenkatrenka
Kelišová 5483 příspěvků 24.10.14 12:12
Zvětšení poprsí a péče o dítě

Hezký den :kytka: Měla bych takový dotaz na maminky co si nechali po porodu zvětšit prsa. Konrétně by mě zajímalo jak se následně zvládáte starat o svojí ratolest ;) Mám nyní 4 měsíce od porodu, 2 měsíce již nekojím kvůli nedostatku mléka. Na klinice mi řekli, že operace je možná nejdříve 6-12 týdnů od posledního kojení. Na konzultaci se chystám v lednu. První dny po operaci jsou asi náročné, byl by se mnou 14 dní doma manžel, ale chtěla jsem se zeptat zda některá z Vás byla na zvětšení taky cca rok po porodu, kdy mimčo třeba ještě nechodí a musíte ho nosit, atd. Za jak dlouho jste zvládali starost bez problémů, jak dlouho vám trvala rekonvalescence, atd. Chystám se k MuDr. Doležalovi, tak kdyby některá z Vás měla s ním taky osobní zkušenost budu ráda za každou informaci :kytka: :kytka: Hezký den..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 24.10.14 12:18

Ahoj, na operaci jsem byla sice 4 roky po porodu, ale když si představím, že bych se měla starat o roční, nevím, nevím. Navíc mně řekli, že bych mohla až rok po kojení :nevim: první dny byly hodně náročné, nemohla jsem nic, ani se sama zvednout z postele, ale týden po operaci jsem už chodila zase do práce. Mám sedavé zaměstnání, tak to šlo. Zvedat věci jsem mohla až tak za měsíc, dříve bych to ani nezkoušela, bála jsem se, abych si neublížila, nebo nezničila výsledek :mrgreen:
Vím určitě, že po 14 dnech bych ještě roční dítě zvedat nemohla, ještě by to bolelo a bylo by cítit napínání v prsou. Individuální to sice je, ale u mně rekonvalescence byla velice rychlá, přesto to vynechat námahu pár týdnů chce.

lenkatrenka
Kelišová 5483 příspěvků 24.10.14 12:21

@silvik.sk moc děkuji za zkušenost a radu :hug:

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 24.10.14 12:23

@lenkatrenka není za co, jinak moc držím palce, ať se vše vyvede ke spokojenosti ;) :kytka:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 24.10.14 12:26

Vlastní zkušenost nemám, ale asi jedině… přizpůsobit domácnost - hodně zatopit a dělat vše na zemi, krmit, přebalovat, spaní na matraci na zemi. Večer už pak manžel okoupe a uloží do postýlky sám. Roční už zase tak moc nezvedáš. Zabezpečit místnost kde budete, abys ho třeba nemusela lovit zpoza gauče :) Vše si připravit a mít po ruce.

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 24.10.14 12:34

@Akivasha
:lol: to je opravdu rada od člověka, co nemá zkušenost :D

babetka333
Echt Kelišová 9022 příspěvků 24.10.14 13:10

Taky nad tim uvazuju, ale odrazuje me, ze nebudu schopna nic jak dlouho a to mám tři deti a to nejmensi bude chtít zvednout porad. Pokud je to navíc cca pul roku po posledním kojení, mám jeste cas, stále kojim.
Hlavne by se mi líbila metoda zvětšení vlastním tukem, zbavila bych se zadku a stehen a měla z toho prsa, jenže na to uz bCh potřebovala minimalne 2 mesice klidu a to je nereálný.

bjetuschka
Závislačka 4836 příspěvků 24.10.14 13:17

@babetka333 taková metoda existuje?? 8o Pane jo, to slyším poprvé. :palec:

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 24.10.14 13:34
@bjetuschka píše:
@babetka333 taková metoda existuje?? 8o Pane jo, to slyším poprvé. :palec:

jo, existuje, ale je to zlouhavé a mnohem dražší. Tuk se odsává a doplňuje postupně.

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 24.10.14 13:38

Proč? já to tak dělala týden a šlo to :nevim:

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 24.10.14 13:50

@Akivasha protože po tom je nejhorší vstávání, zvedání. Nějaký čas se sotva zvedneš z poslele. Mně bylo nejlíp, když jsem seděla na gauči a za zádama podepřená o několik polštářů. Při představě, že bych se měla zvedat ještě ze země, mám husinu :D Navíc to vyžaduje dýl, než týden klidný režim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.14 13:57

@lenkatrenka taky mám prsa od pana doktora Doležala ;) Na operaci jsem sice byla dávno před tím, než jsem vůbec začala uvažovat o založení rodiny, za sebe bych ti ale doporučila to ještě odložit. Žláza se po kojení vrací do normálu až rok, to mi říkali v centru, kam chodím každý rok na kontrolní sono. Dva týdny na rekonvalescenci je málo, pokud máš doma tak malé dítě. Představ si jenom, jak velká je to operace, po 14 dnech prostě normálně fungovat nebudeš. Další dítě už neplánuješ? Pokud ano, tak bych to odložila úplně.

babetka333
Echt Kelišová 9022 příspěvků 24.10.14 18:27

@silvik.sk dražší to asi bude, kdyz jsou to dva zákroky, ale co jsem četla a zjišťovala, tak by mělo stačit jedno doplnění po nejaky době.
Ted takova „blba“ otázka: jaky jsou prsa na omak, kdyz je tam silikon? Je ta hrana cítit? Jsou tvrdý?

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 24.10.14 19:19

@babetka333
Ze zacatku jsou, ale postupne kuze povoluje, gravitace zafunguje a prsa trosku poklesnou :mrgreen: Prsa jsou pevna, ale na omak nijak tvrda. Ja mam implantaty pod svalem a vypadaji jako „opravdove“, hrana neni citit. Opravdu nelituji ;)

babetka333
Echt Kelišová 9022 příspěvků 24.10.14 19:35

@silvik.sk díky, me by se to líbilo, ted jsou prsa plny mlika, tak dobry, jak přestanu kojit zas to bude kde nic tu nic a hlavne vytaženy az kam :cert: no, muzu si jeste nechat zajít chut, holt az cvrcek povyroste a nebude vyžadovat tolik maminku.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >