Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Pojďme pokecat holky :-)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
Ahojky holky, tak co jak to vidíte v pátek. No já bych dorazila, Daneček je tak hrozně protivnej, noci to je katastrofa
.Asi už jsou to opravdu zuby. Dneska je mu 8m tak už je načase.
Ahojda,
tak my taky asi nedorazíme. Váje je nějaká „netýkavka“, všechno ji čílí a vadí…
Uzdravte se, mějte zdravá kusadla a příští pátek páček ![]()
- Upravit
Tenea: jasný my taky až příšti týden,nebo zítra musím něco důležité zařídt a já bych to nestíhala i Jablíčko,pak si to vynahradíme ten další pátek
![]()
Tak my na to taky prdíme, radši. Necháme to na příští pátek.
Ahoj maminy,tak my zítra nedorazíme,až ten další pátek by jsme přijeli,nebo zítra musím něco zařídit a potřebuju ještě toho zubaře,tak my nedorazíme a co vy jak jste na tom?
tenea teda chudák,tak ať se uzdravíš,teda máš super broučka,to je dobře že je takhle odolní,aspoń nebude mít problém ve školce,že nebude tak často nemocní a to můžou bejt zoubky,Terce taky roste apřesně tohle dělá a já ji i vidím,že už i chlap viděl že kouká,už je vidět krásně bílo,taky to byli nervy a ještě je pořád protivná,ale až jim vyrostou to bude sranda když se budou smát a ty zoubečky to je kouzelbné
![]()
Reni no u vás taky ať je Adélka fit a klidně i ten kašel může mít ze zoubku,Lukášek když mu rostli zuby tak mi mněl někdy i teploty,rýmu a kašel a taky prý řádí chřipka,svině už ať neotravuje,my byli nemocní až až už nechci ![]()
Holky no u nás to vypadá že tenhle pátek to asi odložíme a přijdeme až ten další,nebo já mám toho hodně a zapomněla jsem že už nmusím k zubaři,nebo mně bolí zuby a nechci to pořád odkládat
Ahojky, tak u nás dnes noc také nic moc,malá byla stále vzhůru. Přikládám to zubům, ale také trochu kašle, takže se uvidí, co z toho vyleze. Já tam v pátek budu určitě, ať s Adélkou, nebo bez ní, takže, pokud některá z vás dorazí, budu moc ráda. Psala jsem ještě Laknelce a dávala odkaz na skupinu, tak doufám, že sem za námi zavítá. Pokud máte ještě někoho z jabloneckých maminek, písněte jim o tom, že tato skupina existuje, ať se přidají, samozřejmě, když budou chtít.
Teneo: chtělo by to nahřívat, jestli máš Solux- červené světlo, případně mi vždy jedna holčina od nás ze skupiny doporučuje povařit jáhly a nad tím inhalovat, prý je to super a moc to pomáhá. Ať je Ti brzy lépe.
Ahojky holky, no tak u nás to nevypadá že přijdeme, mám zaraženou rýmu, to je tak hnusný
Bolí mě z toho hlava, nevím jak to dostat ven. Tak to nebudu riskovat jít mezi děti. Jinak Daneček má asi super imunitu, že ode mě nic nechytil - zaklepávám!! Ale asi mu rostou zuby, teda doufám, protože je tak protivnej a nechce jíst!!
jasny a teda rozumim to je děs,my mněli jednu noc,že Teri se rozhodla že prostě nebude spát a usnula mi až v pul 6 ráno no já byla uplně mrtvá,spala do pul 9 ale mezitím se vzbudil Lukin tak jsem spala asi 2 hodiny ![]()
Budeme se snažit, tedy jestli budu spát víc než těch 10 minut ze včerejška na dnešek… ![]()
- Upravit
Holky to Terka taky usnula snad ještě v šatně ![]()
Taky budeme chodit a co tenhle pátek přijedete? Já nechci slibovat ale pokusíme se,nebo mám hodně zařizování přesně budu vědet zítra
Bylo to bezva, Vája není zvyklá na tolik dětí, tak koukala jak myška, ale moc se jí to líbilo. Byla tak unavená, že už ve výtahu začala klimbat a pak usnula jak špalek
.
Moc děkujeme, bylo to krásné
a v pátky budeme určitě chodit.
- Upravit
Líbilo se nám strašně moc,byla jsem z toho uplně nadšená a nevím kdo byl nadšenj víc jestli děti nebo já ![]()
No bylo to super a určitě budeme rádi chodit ty pátky s dětičkama,bylo to opravdu moc krásné dopoledne a dětičky byli jako v ráji
![]()
Děkujeme, moc se nám líbilo. Dorazili jsme domu a už je Daneček zase protivnej
Moc se mu líbilo mezi dětmi. Všechny mamky pěkně pokecaly a uteklo to ani něvím jak. Příště určitě přijdeme zas
MC Jablíčko a vše kolem něj
Milé e-maminky: Jani, Luci a Silvi, moc děkuji za to, že jste dnes přišly do MC Jablíčko. Moc mě to ptoěšilo a budu ráda, když budete chodit i nadále (tedy samozřejmě hlavně v pátek
). Doufám, že se vám u nás v centru líbilo a příště se nás tam třeba sejde ještě více. Rády poznáme i další e-mamči z Jablonce, které by se chtěly přidat. Jste vítány ![]()
Návštěvy uživatelů
- Michaela 99 , 19.3.21 18:01
- sepru , 14.5.18 14:11
- Veve01 , 5.2.17 14:39
- Gepardice , 4.1.16 22:42
- aajulinka , 30.9.15 13:55
- Fima , 18.8.15 23:50
- Laknelka , 13.11.14 20:19
- mamlasek , 15.10.14 11:49
- mamina25 , 3.10.14 13:07
- katoušek , 4.8.13 17:16
- Semy , 11.6.13 07:21
- akca , 23.4.13 05:56
- Renči , 12.2.13 22:22
- Radka84 , 9.2.13 23:01
- Zuzka2012 , 23.1.13 13:01
Moderátor skupiny
Nové diskuze
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 09:55
- 884135
- 15
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 09:38
- pikola
- 21
Mobilní klimatizace
- 23.6.26 08:59
- Snopy123
- 38
Krém na opalovaní pro děti
- 23.6.26 06:16
- Menton
- 32
Jak urychlit hojení po spaléní od slunce?
- 23.6.26 05:16
- Zvedava1
- 20
Jenda - evidence na pracáku a VZP
- 23.6.26 09:23
- anisek123
- 8
Cestovní ruch nebo obchodka?
- 23.6.26 09:45
- Mitula
- 14
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 09:55
- ircav
- 126
Julie - jak jste spokojené se svým jménem?
- 22.6.26 21:10
- Júlia002
- 53
Proč se ženy zamilují i po letech do...
- 23.6.26 01:38
- Černá Madonna
- 10
Nové příspěvky
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 10:02
- Monicka36
- 113491
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 10:01
- arinecka
- 133
IVF - ET/KET 2026
- 23.6.26 10:00
- Nola7
- 5207
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 09:59
- Havlova
- 22
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 09:59
- 884135
- 17
Odchod z manželství
- 23.6.26 09:59
- Josef_t
- 133
Nemáme rádi léto
- 23.6.26 09:58
- 884135
- 9641
Zvířata podle abecedy
- 23.6.26 09:55
- 884135
- 10180
Snažení 2026
- 23.6.26 09:53
- Paura
- 1993
Cestovní ruch nebo obchodka?
- 23.6.26 09:45
- Mitula
- 14