Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Pojďme pokecat holky :-)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
Tak okna máme teda ještě neumytá, ale myslím, že už tak dlouho nebudou, babča už po nich pošilhává, takže brzy zavelí a půjde se na to.
Je pravda, že zima u nás letos také nic moc, tolik nemocí za sebou, tak snad máme na nějakou dobu vybráno.
Reni to jo se domluvíme a klidně vyrazíme někam ![]()
To je bobek,si taky hezky vybírate nemoci,my doufám,že už to máme za sebou nebo celá zima stála za prd pořád dokola nemocní
Včera jsem konečně omyla okna a pomalu si dělám jarní úklidm,už nebylo skoro vidět přes okna po zimě ![]()
Ahojky Jani, ne v centru už nebyla dva týdny, protože byla marod. Teď už snad je to za námi, doufejme. Holky, pište, ať nám to tu zase nezamrzne, byla by to škoda. Jinak ven už snad budeme chodit, potřebuje to už jako sůl. Tak, pokud se něco domluví, jsem pro. jen bych to brala spíše dopoledne, odpoledne mám dost plná.
Ahoj Reni jejda,tak přeju vám brzké uzdravení a my teda mněli taky střevní a my blili a drželo se nás to jeden den a Adélka může mít i ze zoubků teploty to si ji nemněla ani v MC viď?
Tak ať jste už fit ![]()
Holky vy to tady ale nějak flákate,Tenea vůbec nepíše,Silky taky ne ![]()
Co kdyby jsme se domluvili někdy a třeba i vyrazili někam ven s prckama,když je krásně co vy na to?
Ahojky, u nás je období vzteku, také asi zuby, do toho měla horečky, konečně dneska už je lepší, bylo to perných sedm dní horeček. Já jsem také na hromádce, mám nějakou střevní virózu, v noci jsem měla zimnici jak blázen a ráno slušný průjem, tak doufám, že zítra už bude po všem a už konečně nás ty nemoci opustí, už se to táhne nějak moc dlouho.
Ahoj Reni polepším se a přijedeme,konečně jsem objednaná k zubaři a doufám,že mi dá už moje kazové zuby dohromady ![]()
Jinak máme doma veselo,Terce rostou zuby a je jakončert aješ
tě se od ní nemůžu hnout ani na krok,pokud mně v místnosti tak je to v pohodě ale jak mně nevidí tak řve a přes den mi už moc nechce spát nevím jestli je to těma zubama ![]()
Ahoj Jani, já jsem tam byla, Lucka také, Silvi se neozvala a nedorazila. Bylo to fajn, doufám, že příští týden už budeš moci přijít.
Ahoj holky,tak my zítra nedorazíme,holky příšerně mně bolí zub jsem zvědavá jaká bude noc a po tom lítaní v týdnu a s dětmi autobusem se mi zítra nikam nechce.Lukin má teď období,že zlobí ve městě jako čert a jsem hotová,zítra budeme doma a ještě je možné že budu muset k zubaři a jinak auto má chlap tak jsem i bez auta
Holky tak příští pátek,tak si to hezky užijte ![]()
No my půjdeme pěšo, tak se tam snad potkáme ![]()
Ahjky no já ještě nevím snad se dostanu a jestli pojedu tak jedině autem s dětmi nebo Lukin má teď období že s ním jet autobusem je noční můra ![]()
No to je fakt, když je hezky tak jde člověk radši na procházku. A v zimě se tam rád s dětma schová. Tak to je dobře že nebudeš mít nad sebou kontrolu, bude to pohodovější
Určitě, nebudu tam mít šéfovou a je pravda, že minulý týden byla návštěvnost slabší, holt už začíná hezké počasí.
No já určo dorazim, už se těším až pokecáme ![]()
Ahojky Luci, já budu určitě, sice tentokrát bez Adélky (je nemocná), tak doraž, alespoň nás tam bude více.
Návštěvy uživatelů
- Michaela 99 , 19.3.21 18:01
- sepru , 14.5.18 14:11
- Veve01 , 5.2.17 14:39
- Gepardice , 4.1.16 22:42
- aajulinka , 30.9.15 13:55
- Fima , 18.8.15 23:50
- Laknelka , 13.11.14 20:19
- mamlasek , 15.10.14 11:49
- mamina25 , 3.10.14 13:07
- katoušek , 4.8.13 17:16
- Semy , 11.6.13 07:21
- akca , 23.4.13 05:56
- Renči , 12.2.13 22:22
- Radka84 , 9.2.13 23:01
- Zuzka2012 , 23.1.13 13:01
Moderátor skupiny
Nové diskuze
Bulovka – ortopedie
- 23.6.26 13:47
- 884135
- 4
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 12:30
- 884135
- 9
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 13:25
- Temnástranasíly
- 51
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 12:47
- Tlačenka-fuj
- 40
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 10:23
- admin
- 25
Mobilní klimatizace
- 23.6.26 11:02
- Kelsey1
- 42
Krém na opalovaní pro děti
- 23.6.26 12:21
- Konys
- 36
Jak urychlit hojení po spaléní od slunce?
- 23.6.26 10:36
- M_Vladim
- 21
Jenda - evidence na pracáku a VZP
- 23.6.26 09:23
- anisek123
- 8
Cestovní ruch nebo obchodka?
- 23.6.26 12:00
- sysi
- 17
Nové příspěvky
Uklízečka ve školce
- 23.6.26 13:56
- arinecka
- 148
Znáte dobrý vtip? Sem s ním!
- 23.6.26 13:56
- sysi
- 43402
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 13:55
- Luxusnixicht
- 113618
Bilance ČT - nízká porodnost
- 23.6.26 13:54
- M_Vladim
- 586
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 13:53
- Alušáček
- 10
Se sluchátky nemluvím
- 23.6.26 13:47
- rmot
- 82
Bulovka – ortopedie
- 23.6.26 13:47
- 884135
- 4
Přejmenování dítěte ve 3 měsících
- 23.6.26 13:44
- Jana6018
- 106
Ageneze Septum pellucidum
- 23.6.26 13:43
- KristiBil
- 20
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 13:43
- Sany80s
- 192