Co s plonkovými dárky, které nikdo nechce?

Nákupy a slevy

Tričko o dvě čísla větší, stejný svetr se sobem, co jste dostali už loni, a deset párů ponožek, které prostě nepotřebujete. Ne vždy se vám zkrátka ježíšek trefí do noty. To ale neznamená, že by nepovedené dárky nemohly udělat radost někomu jinému. Jak s nimi tedy naložit?

Schovat plonkové dárky do hlubin skříně a doufat, že už na ně nikdy nenarazíte, je jedna varianta. Druhou je obdarovat jimi při nejbližší příležitosti někoho, koho (ne)máte rádi. Ale co takhle udělat jimi radost někomu, kdo o ně opravdu stojí, a navíc z toho i něco vytěžit?

Na eMiminu máte skvělou možnost, jak zabít tyhle dvě mouchy jednou ranou. Stačí je nahrát na Bazar. Prodává se tu úplně všechno – od kočárků, přes dětské i dospělácké oblečení, až po autosedačky, nábytek či hand made výrobky. Podmínky prodeje si určujete sami - vyplňte si svůj bazarový profil.

Nevíte, jak Bazar eMimino.cz funguje? Přečtěte si podrobný návod.

Pak už jen čekejte, až se vám skrze soukromou zprávu ozve první zájemce. Domluvte se s ním buď na osobním předání, nebo na zaslání balíčku poštou. A pokud vše půjde jak po másle, neváhejte dát kupujícímu pozitivní hodnocení. Na oplátku určitě přijde brzy i vám, a obchody pak pošlapou jedna radost.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek
 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32336 příspěvků 07.01.17 13:50

Já myslím, že o svetry se sobem bude na bazaru rvačka :-)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama