Otestováno: Zvládne nová řada plenek Pampers i pořádnou nálož?

Maminky z eMimina otestovaly nové plenky Pampers z řady Premium Care. Nejmenší miminka i větší batolata je podrobila důkladnému zkoumání. Prošly Pampers zátěžovým testem?

*
Maminka Míša: „Vybrala jsem dobře“ 1/10

Už v těhotenství jsem dlouze přemýšlela o tom, jaké plenky pro svou vysněnou holčičku zvolit. Na trhu je nespočet produktů a není snadné se ve výběru vyznat. Přiznávám bez mučení, že jsem dlouze váhala. Nakonec vyhrály klasické Pampersky.

Po narození Rozárky jsem se nechala ovlivnit Instagramem a zkoušela i další značky. Velkým lákadlem pro mě byla hesla jako bio a eko, jenže žádné bio-eko pleny rozhodně nevyhovovaly. Nevydržely celou noc, a to nemluvím o protečení kojenecké stoličky. Pořád jsem jen prala a prala. Před použitím jsem sice necítila žádný chemický zápach, jenže pak to bylo maso. A tak jsem se vrátila ke starým známým Pamperskám.

O kalhotkových plenkách jsem slyšela, ale ani na chviličku o nich nezauvažovala. Jednoho dne přinesl tatínek Pampers Premium care pants a Rozárka poprvé v životě oblékla kalhotkové plenky. Nejdřív jsem přemýšlela, jak rozlišit předek od zadku, ale celkem rychle mi nějak logicky došlo, že ty mírně prodloužené nohavičky a lepicí páska k zabalení použité pleny, budou patřit asi na zadeček.

Jak jsem byla spokojená? Super! Jsou nádherně hebké a příjemné na dotyk. Nevím, zda jsem blázen, ale příjemně voní, takže při každém přebalení jsem si přivoněla a s plenkou se „poňuchňala“. Tedy samozřejmě novou, nepoužitou plenku

Vzhledem k tomu, že je půlroční Rozárka pořádná divoška a nepoleží, jsou kalhotkové plenky zaručená časová i nervová úleva. Dají se hravě nasadit i v poloze na bříšku. Úplně nejzásadnější pro mě bylo, že plenka nikdy neprotekla! Bezpečně zadržela moč i stolici. Vydržela bez potíží celou noc.

Dokonce i náš tatínek je nadmíru spokojený a přebalování si začal chválit. Plenka hezký větrá, takže po opruzeninách žádné stopy. Plenky jsou celkem pevné a mají skvělé absorpční schopnosti.

Cena se mi zdá vyšší, ale je dobré sledovat internet a počkat si na akční nabídku různých řetězců nebo je kupovat po větších, výhodnějších baleních. Jsme moc rády, že jsme objevily to, co nám vyhovuje a usnadňuje život. Pampers premium care pants rozhodně doporučujeme k vyzkoušení.

*
Maminka Rita: „Usnadňují mi život“ 2/10

Jsou tenké a lehké, takže pod bodýčkem skoro nejsou vidět. Snadno se s nimi manipuluje díky kvalitním lepítkům, které drží na svém místě. Ihned mě zaujal pěkný design, příjemný materiál a vůně plenek. Největší plus je ale jejich funkčnost. Všechno zachytí, a přesto jsou prodyšné, takže se malý neopruzuje. Dobře sají moč, a díky signálnímu proužku spolehlivě poznám, že je potřeba plínku vyměnit.

*
Maminka Soňa: „Vydrží toho hodně“ 3/10

U Marušky jsem s plenami neměla žádný problém, přesto bych u těchto ráda ocenila, že jsou z příjemného a kvalitního materiálu. Dobře drží okolo nožičky a přitom neškrtí, takže zadeček není opruzený ani červený. A pokud je miminko hodný jako naše Maruška, v noci pěkně spinká a necpe se každé 2 hodiny, plínka vydrží klidně i celou noc.

*
Maminka Tereza: „Vybírám si kvalitu“ 4/10

Plínky jsou fajn, neprotékají a synek se neoprudí. Navíc jsou z kvalitního materiálu a všechno udrží na svém místě. Nevyhovuje mi jen jedna věc, že jsou typu pants, tedy natahovací a stahovací. Nejdřív mi nedošlo, že se plínka dá na boku roztrhnout, takže jsem Mateovi trochu opatlala nožičky. Potom už to bylo v pohodě.

*
Maminka Maruška: „Ulehčují mi život“ 5/10

Plenky jsou naprosto úžasné. Jakmile je miminku navléknete, ihned zjistíte, jak jsou krásně měkké a hebounké. Nikde netlačí a nejvíc mi vyhovuje, jak snadno a prakticky se mění. Pouze ze strany roztrhnete a přebalujete. Neměli jsme žádný problém s opruzeninami, krásně absorbují všechnu moč. Navíc mají krásný design. Jsem opravdu nadšená a vřele je doporučuji.

*
Maminka Lucka: „Konečně padnou“ 6/10

Co se mi na Pamperskách nejvíc líbí, je, že vydrží celou noc. Proužek je úžasný a zipy fungují bez problému. Četla jsem o smradlavých kusech, ale my jsme na ně nenarazili. Mně plínky naopak voní, tak nevím. Malý nemá opruzeniny a gumičky drží pevně, ale přitom se nezařezávají. Pro nás super. S testováním jsme celkově spokojení.

*
Maminka Šárka: „Jen tak se neposunou“ 7/10

Pamatuju si, že dřív plínky celkem chemicky zapáchaly. To už naštěstí neplatí, teď naopak příjemně voní. Navíc jsou krásně měkké a příjemné na dotek. Náš Matýsek je tak trochu poděs, chvilku neposedí. Už ho od plín odnaučujeme, ale někdy je ještě potřebujeme. Překvapilo mě, že drží na svém místě, i když Maty neustále pobíhá a někam leze. Udržet ho v klidu je umění. Každopádně se nám Pampersky moc líbí. Zachytí, co mají, žádné opruzeniny ani zapařeniny jsem nepozorovala. Za mě spokojenost.

*
Maminka Jana: „Krásně sednou“ 8/10

Hezky obepínají nožičky a přitom neškrtí. Co oceňuji nejvíce, je to, jak rychle jdou nasadit. Výborně sají a díky tomu, že hezky padnou, ani nikde neprotékají. Pod kalhotami navíc není žádná velká boule, protože jsou tenké. Hodně praktický je také indikační štítek.

*
Maminka Petra: „Žádný šusťák“ 9/10

Materiál je hodně příjemný, je podobný látce, takže super. U stehýnek je gumička, která zamezí protékání, stolici to udrželo v pleně a oblečení se nezašpinilo ani při větším množství stolice. Moč se vsákne a není na první pohled zřejmé, jestli malá čůrala (tak dobře sají). Pásky na utažení drží i po vícero rozepnutí. Materiál uvnitř bych přirovnala k buničině, která zadržuje maximum tekutiny. Nařasení okolo stehen neškrábe a nedělá otlaky.

*
Maminka Katka: „Nadělení poznám“ 10/10

Pleny Pampers premium care 2 dobře zadržují moč i stolici a zároveň tlumí pachy. Jsou prodyšné, takže se Daniel cítí komfortně a netrpí opruzeninami. Výhodou plen je i jednoduchá manipulace a citlivý indikátor vlhkosti. Problém jsme měli jen s výběrem plenky podle hmotnostní kategorie. Přestože jsou pleny větší, tak dobře těsní. Aspoň máme ještě rezervu, když bude Daniel přibírat na váze.

Autor:

Lucka v eMiminu začínala jako adminka a postupně se vypracovala až do obchodního/account týmu. V rámci toho se stará klienty a dohlíží na to, aby všechny kampaně běžely včas a v pořádku. Textuje také soutěže, testování a recenzní články. Ráda si také občas napíše receptový nebo jiný článek. více

Přečtěte si také